Krása

Módne dámske tepláky 2017

Nedávno sa tempo športu, zdravého životného štýlu a správnej výživy rýchlo naberá. Samozrejme, dizajnéri neopustili tento módny trend bez pozornosti a vytvorili neuveriteľnú sériu športových odevov tak pre aktívnu činnosť, ako aj pre každodenné prechádzky. Hlavné zameranie v roku 2017 bolo na vlastnosti rezu, farebných kombinácií a kvality tkanín. Nový trend - laserový rez. Tiež dizajnéri vážne pristupovali k otázke dodržiavania hygienických požiadaviek. Dievčatá, ktoré často navštevujú telocvične, venujú tejto problematike osobitnú pozornosť.

Preto dnes dizajnéri zlepšili kvalitu materiálov a odporučili výber drahších modelov športových oblekov, ktoré spĺňajú určité štandardy. A samozrejme, móda, krása a štýl sú dôležitými faktormi.

Dnes ratatum.com pripravila prehľad o hlavných trendoch športovej módy v roku 2017.

Módne tepláky 2017

Kombinácia kontrastu

V teplej jarno-letnej sezóne si vždy chcete vyzerat jasne a hlavne, takže známe značky vzali do úvahy tento moment v dizajne športových odevov. Športové oblečenie s jasne vyhranenými kontrastnými pruhmi a inými vzormi, rovnako ako úplne odlišné farby, horná a spodná časť súpravy vyzerá veľmi pôsobivo. Stylisti sú presvedčení, že hra kontrastov zvýhodňuje dôstojnosť postavy.

Svetlé horné a tmavé dno alebo naopak, viacvrstvové kontrastné kombinácie a dokonca aj zaujímavá kombinácia výtlačkov s monofonickými vecami - to všetko je povolené v modernej športovej móde.

Jasné farby a výtlačky

V tomto roku sú tiež veľmi obľúbené lakovanie, jasné vzory, veľké výtlačky a ďalšie ozdobné detaily. Dizajnéri odišli z noriem a diverzifikované tepláky neobvyklé veci.

Bunky, pruhy, abstraktné škvrny, vzory kvetov, polka bodky a všetky druhy geometrických vzorov vystupujú zreteľne na pozadí bežných "športových" farieb. Chcete byť jasnejší - môžete experimentovať a vybrať si kostým s neštandardným potlačou.

Štíhlé nohavice

Dlhé nohavice na podlahu - tradičné športové klasiky. Dnes však štylisti ponúkajú, aby venovali pozornosť iným modelom. V móde budú nohavice, zúžené na členku.

Kostýmy s legami

Nemenej populárne dnes sada s legíny. Je to skvelá možnosť nielen pre šport, ale aj pre vonkajšiu prechádzku alebo outdoorovú rekreáciu.

Dizajnéri predstavili veľa zaujímavých štýlov športového oblečenia s legami. Horná časť môže byť čo najviac voľná alebo pevná - akákoľvek možnosť vyzerá veľmi štýlovo a relevantne.

Samozrejme, značky stále aktívne používajú obrazy svojich logov - či už sú to športy, alebo akékoľvek iné slávne značky.

Športové bundy - bombardéry budú tiež populárne. Tento skrátený model dokonale dopĺňa športovú súpravu. V trende 2017 - saténové tkaniny. Tento druh bombardérov určite ocení štýlové módne ženy.

Track 2017: nové položky na fotografii

Samozrejme, dizajnéri sa nezastavili v bežných štýloch a prezentovali na módnych prehliadkach veľa absolútne tvorivých zaujímavých modelov.

Excentrická kombinácia bunkovej tlače, ktorá je charakteristická pre obchodný štýl a športový obrázok, vás odlišuje od bežnej "športovej histórie". Chcete sa vymaniť - potom môžete slobodne vybrať niečo také a byť zameraním pozornosti iných.

V pyžamovom štýle

Nový trend z roku 2017, pyžamový štýl, sa odráža aj v dizajne športového oblečenia. Charakteristické voľné strihanie a útulné mäkké tkaniny vyzerajú veľmi pekne.

Letné tepláky

Široký výber letných športových oblekov prezentoval návrhárom tejto sezóny. Farby, štýly a výtlačky potešia módy s ich množstvom. Štíhlé dievčatá často vyberajú krátke šortky s vrcholom. Rôzne kombinácie umožňujú vytvárať štýlové a neobvyklé športové luky. Viacvrstvové súpravy zahŕňajú tričká, šortky, tričká, nohavice, lýtkové, capris, vesty. Môžu byť tesne priliehajúce alebo voľnejšie.

Nasledujúce fotografie sú skôr nezvyčajným strihom športového letného obleku s dlhými širokými šortkami. Výrazný unisex štýl v modernej móde je častým výskytom.

Orezané nohavice s manžetami na dne nie sú v tejto sezóne menej relevantné. V súbore s dosť voľným vrcholom vyzerajú veľmi harmonicky.

Športové súpravy s sukňou

Letné športové obleky nie sú len modely s nohavičkami alebo šortkami. Absolútne ženská možnosť - jasná sada s sukňou. Módne interpretácie športových odevov zo sukne robia obraz neuveriteľne štýlový, elegantný a samozrejme nezabudnuteľný.

Voľné uloženie

Voľné štýly prekrytia sú veľmi časté medzi športové oblečenie. Má veľkú popularitu, pretože takýto variant luku je nielen štýlový, ale aj veľmi pohodlný; vyzerá skvele na každom type ženskej postavy.

Dokonalá kombinácia

Nepochybne, hotová športová súprava nevyžaduje veľkú pozornosť pri výbere ďalších prvkov a príslušenstva. Koniec koncov, je sám o sebe dokonalým športovým bow. Ale správne vybrať jednotlivé položky na vytvorenie úplného obrazu nie je jednoduchá úloha. Tento prístup je však jasný trend v roku 2017. Na obrázku sú uvedené príklady štýlových a správnych kombinácií.

Športové klasiky

No, pre tých, ktorí sú stále fanúšikmi klasiky, odporúčajú štylistickí špecialisti doplniť tradičné kostýmy s neočakávanými detailmi a prvkami odevu. Môžu to byť zastrčené nohavice, retiazka cez oblek, biele tričko atď.

Dnešné modely športových oblekov sú premyslené do najmenších detailov. Oni nielen vyzerajú skvele na ženskú postavu, ale sú aj perfektným oblečením pre voľnočasové aktivity - aktívnu rekreáciu a šport; poskytujú pohodlie a komfort po dlhú dobu.

Loading...