Svet

Všeobecné čistenie tela. Produkty pre dokonalú čistotu

"Flyladi" a adepti Marie Kondo už všetkým povedali, ako zachovať poriadok. Ale naše telo tiež pravidelne potrebuje všeobecné upratovanie. Nie, nejde o výživu. Tento článok je o malých tajomstvách, ktoré vám pomôžu cítiť, čo je skutočná čistota. Začnime!

Asistentky na zubné kefky

Dokonca aj najlepšia zubná kefka sotva chráni zuby pred kazom bočných povrchov, pretože jeho dizajn neumožňuje opatrne odstraňovať povlak medzi zubami. Zubári preto odporúčajú denné používanie zubnej pásky. A medzizubná kefa Colgate je skvelým doplnkom pre všeobecné čistenie domu. Raid a kúsky jedla sú odstránené, akoby čarom! Ľudia s trvalými alebo dočasnými ortodontickými štruktúrami (závesy, korunky, implantáty) musia mať jednoducho medzizubné kefy. Hlavná vec je vybrať správnu veľkosť.

Šampón na hlboké čistenie

Moderné šampóny a výrobky na starostlivosť o vlasy môžu robiť zázraky: hladké, vyživujú, zvlhčujú, pridávajú objem alebo lesk. Tieto úžasné vlastnosti poskytujú rôzne kozmetické zložky. Ale vlasy vyžadujú čistenie a chemikálie tak úzko spolupracujú so štruktúrou vlasov, že nie je vždy možné ich umyť bežným šampónom. To platí najmä pre tepelnú ochranu a činidlá so silikónmi. Preto vlasy potrebujú úplné čistenie s profesionálnym šampónom na hlboké čistenie každé dva až tri týždne. Tento výrobok obsahuje komponenty, ktoré zlepšujú vlasové váhy, aby odstránili všetky kontaminácie.

Odstráňte všetky nepotrebné

Pleť na tvári potrebuje pravidelné hlboké čistenie. A obyčajné kroviny na to často nestačí. V domácnosti peelingy dobre fungujú s kyselinami AHA. Aktívnou zložkou týchto produktov sú ovocné kyseliny v rôznych koncentráciách. Perfektne zladia tón, eliminujú malé vrásky, zvyšujú elasticitu pokožky. Taktiež čistia povrch pokožky pred nečistotami, kožným mazom a mŕtvymi časticami. Po tejto procedúre je koža skutočne čistá a žiarivá!

Žiadne čierne bodky

Nos vyžaduje ďalšie čistenie. Čierne bodky sú častými nepríjemnými hosťami na ženských tvárach. Sú perfektne očistené profesionálnymi kozmetickými procedúrami - ultrazvukovým čistením, peelingom plynov a kvapalín a inými spôsobmi. Ale bohužiaľ, rýchlo sa objaví. Ak ešte nepoužívate lepiace nosné prúžky, je čas využiť túto metódu. V krátkom čase vytiahnu zbytky kozmetiky a mazu z pórov a potom sa vylúhujú ako omietka. Vďaka nim môžete významne zvýšiť čas medzi profesionálnym čistením.

Magické ponožky

Na všeobecné čistenie tela sa šupky aplikujú nielen na tvár. V domácnosti je celkom možné vrátiť detskú mäkkosť a vyčistiť päty. Pedikúrové ponožky (v skutočnosti špeciálne tašky s kozmetickým zložením) sa dajú na parené nohy po dobu 30-60 minút. Spočiatku sa zdá, že sa nič nedeje. Ale po niekoľkých dňoch zmizne vrstva starých kalených koží (je to stále pohľad) a jemné ružové podpätky a prsty bez kostí a mozgov, ktoré sa vám otvoria do očí. A potom zostáva len udržiavať perfektný stav nohy s každodennou starostlivosťou so šľahačkou a pravidelnými pedikúrami. A aké superfundy používate?

Loading...