Články

Top 10 najzábavnejších komédií v roku 2018

Dobrá komédia dokáže opraviť najhoršiu náladu. Vtipné vtipy a zábavné dobrodružstvá v spojení s dobrou hrou hercov budú perfektným koncom náročného dňa. Posledné komédie bežného roka budú bojovať nuda a smútok.

Filmový priemysel v tomto roku preukázal vynikajúci výkon a niekoľko desiatok komédií sa objavilo na obrazovkách. Najlepšie z nich už získali uznanie a sú aktívne diskutované na internete. V zozname najpopulárnejších komédií v roku 2018:

 • Deadpool 2;
 • Nočné hry;
 • Prednášajúci 3;
 • Dobrodružstvá Paddingtona 2;
 • 8 priateľov spoločnosti Ocean;
 • Sex nebude !!!
 • Agent Johnny English 3.0;
 • Kto je náš otec vole?
 • Hezká žena na hlave;
 • Nebezpečné podnikanie;
 • cez palubu;
 • Zábava s neochotou;
 • Taxi 5;
 • Jazdite!
 • Útek z Ria;
 • Dobrodružstvo Petra Rabita;
 • Moja bývalá priateľka;
 • Horúce sviatky;
 • Špión, ktorý ma hodil;
 • Psy pod krytom;
 • smoothie;
 • Hot dog;
 • Oddeľovací bod;
 • Všetko je len začiatok;
 • Slávnostný spád;
 • Skúste podkati.

Tento zoznam obsahuje zábavné filmy, ktoré môžete sledovať raz a zabudnúť. Existujú však aj tí, ktorí sa môžu stať hitmi. Vtipy z nich budú citované a situácie budú pripomínané a spojené s udalosťami z ich vlastného života.

Top 10 najzábavnejších komédií

Nižšie sú TOP 10 filmov, ktoré podľa filmových fanúšikov si zaslúžia osobitnú pozornosť.

 1. "Paddington Adventures 2" ("Paddington 2")

Tento film sa týka ľahkých komédií, ktoré vás usmievajú. Film bol natočený spoločne Anglicko, Francúzsko a USA. Riaditeľom bol Paul King. Hrajú: Hugh Grant, Sally Hawkins, Ben Wishaw, Brendan Gleason, Hugh Bonneville.

Obraz bol zverejnený pod sloganom: "Dobre medený medveď, ktorý si podmanil celý svet!" Už známy a obľúbený publikum, Paddington, medveď, objaví zaujímavú knihu v obchode s antikami, ktorá je jedinečná. Hrdina sa rozhodla v každom prípade dostať toto farebné vydanie, ale zatiaľ čo zbieral peniaze, kniha bola ukradnutá. Paddington sa rozhodol odsúdiť zlodeja a nájsť si knihu, ktorú chce.

2. "Holiday Trouble" ("Le Sens de la fete")

Autori strávili na túto šumivú komédiu 14,85 milióna EUR. Film natočili režiséri Olivier Nakas a Erik Toledano spolu s Belgickom, Kanadou a Francúzskom. Hrajú Jean-Pierre Bacry, Jean-Paul Ruve, Vincent Maken, Gilles Lellouche, Hey Aydar.

Sprisahanie spočíva v tom, že mladý pár sníva o svadbe v starom zámku zo 17. storočia. Na realizáciu týchto plánov si mladí ľudia najali skupinu odborníkov, ktorí sa špecializujú na organizovanie osláv. Ich zodpovednosť zahŕňa plánovanie osláv, natáčanie videí, zábavu hostí a tak ďalej. Mnohé prekvapenia však trochu komplikujú úlohu milovníkov a organizátorov podujatia.

3. "Nočné hry" ("Game Night")

Film je súčasne pripísaný komédiám a thrillerom. Rozpočet tohto filmu bol 37000000 dolárov. Produkujúca krajina bola Amerika a režisérmi boli John Francis Daly a Jonathan M. Goldstein. Jason Bateman, Rachel McAdams, Sharon Horgan, Kyle Chandler a Billy Magnussen. Film bol prepustený pod heslom "Toto nie je hra."

V príbehu skupina priateľov večer podáva zábavné úlohy pre vlastnú zábavu. Témy sú ich najrozmanitejšie. V poslednom úsilí by mal byť jeden z účastníkov unesený, ale niečo v organizácii podujatia nepostupovalo podľa plánu. Ako výsledok, hráči už nie sú schopní oddeliť realitu od hry.

4. "masher"" Le retour du heros "

Francúzsko spolu s Belgickom vystrelili výbornú komédiu. Riaditeľom bol Laurent Tirar a zoznam hercov bol zdobený takými hviezdami ako Jean Dujardin, Melanie Laurent, Christophe Montenes, Noemie Merlan a Evelyn Bueil. Film zaujme slogan "Hrdina, dobrodruh, dobrodruh." Sprisahanie hovorí o peknom a rozčúlením kapitána Nevilla. Má rád ukázať svoje závratné činy a streliť sa s rozbitými srdcami krásnych ženských fanúšikov.

5. "Keď sme sa stretli" ("Keď sme sa prvýkrát stretli")

Rozpočet komédie bol 10.000.000 dolárov a bol natočený v Spojených štátoch režisérom Erie Sandelovou. Hlavnými rolami boli takí herci ako Adam Devine, Alexandra Daddario, Andrew Bachelor, Shelley Hennig a Robbie Amell. Film bol prepustený pod heslom "Všetko, čo potrebuje, je druhá šanca stať sa jej prvým mužom."

Príbeh sa točí okolo mladého muža Noe, ktorý strávil s druhou polovicou nádhernú noc. Ale ona si myslí inak a rozhodne sa zostať s hrdinkou len priateľmi. O tri roky neskôr Noah, ktorý predtým odstúpil k situácii, skončí na dievčenskej svadbe. Tu si uvedomuje, že jeho pocity nezomreli a on jednoducho nemôže dať svojmu milovanému inému. V tomto momente osud robí fantastický obrat a hodí Noeho do minulosti. Získal druhú šancu dobiť srdce svojho milovaného.

6. "Nebezpečný obchod" ("Gringo")

Film spadá do niekoľkých žánrových kategórií naraz: triler, komédia, zločin. Režisér Nash Edgerton natočil film s peniazmi austrálskych a amerických producentov. Hlavnými úlohami boli Joel Edgerton, Charlize Theron, Tandy Newton, David Oyelowo a Bashir Salahuddin.

Príbeh hovorí, ako sa malý zamestnanec jednej zo spoločností naučí tajný vzorec, o ktorom snúbia odborníci z celého sveta. Hrdina hľadá spôsob, ako využiť túto situáciu a dramatizuje svoje vlastné únosy a požaduje si výkupné za seba. Ale plány hrdinu nie sú premyslené, pretože pre manažment spoločnosti tvárou v tvár veľkolepé blondínka, smrť falošného väzňa je oveľa výnosnejšia ako jeho spása.

7. "Kto je náš otec, vole?" ("Father Figures")

Americký režisér Lawrence Sher sa vo filme zúčastnil ako Ed Helms, Owen Wilson, Kat Williams, Glenn Close a Christopher Walken. Hravý slogan "Kto je ten posledný, to je otec" dáva intrigu sprisahania. V príbehu hľadajú ich súrodenci súrodenci. Táto myšlienka sa im udiala, keď sa dozvedeli, že otec, ktorý bol predtým považovaný za mŕtveho, je skutočne nažive. Problém je v tom, že mamičky nevie presne, kto je ich otec.

8. "uniknúťzRio"(" Cesta do Brazílie ")

Táto dobrodružná komédia pochádza z Francúzska. Film riadil Patrick Millet. V zozname hlavných hercov sú Vanessa Guid, Alison Wheeler, Filipíny Steendel, Margot Bansillon, Patrick Mille. Diváci sú priťahovaní sloganom filmu "Žiadať a prežiť!".

Dej sa odohráva okolo dobrodružstiev troch untied dievčat, ktoré idú na svadbu jedného z jej priateľov. Intrígom je, že dámy idú do Rio de Janeiro - horúce mesto s vlastnými pravidlami.

9. Deadpool 2 (Deadpool 2)

Filmy "Deadpool" a "Deadpool 2" sa dajú kategorizovať ako akčné filmy, beletria a komédia. Americký režisér David Litch natočil vo filme takých hercov ako Morena Baccarin, Josh Brolin, TJ Miller, Ryan Reynolds a Zazi Beatz.

Toto pokračovanie temnej komédie rozpráva o nesnesiteľnom a hovorenom superhrdine Marvel, Deadpool, ktorý je pre diváka už známy. Spočiatku bol hrdina zabijakom s nezdravou psychikou. Po tom, ako sa stal mutantom, začal sa dopúšťať šialených výkonov.

10. "Taxi 5" ("Taxi 5")

Takéto pokračovanie filmov, ktoré boli predtým uznávané, upútali pozornosť divákov autoritou titulu. Táto francúzska komédia už potvrdila štyrikrát titul jedného z najzábavnejších filmov, ktorý diváci sledujú desiatky krát. Toto je piate vytvorenie producenta Luca Bessona zo seriálu Taxi, ktorý natočil režisér Frank Gustambid. V tom čase sa obsadil takmer úplne: Salvatore Esposito, Frank Gustambid, Sabrina Ouazani, Bernard Farsi.

Zo známych tvárí v popredí stojí bývalý komisár, ktorý zmenil svoju pozíciu na funkciu starostu. Nová hlavná postava, policajt, ​​ktorý bol preložený na políciu v Marseille, by mal pokryť taliansky gang. V tomto bude musieť pomôcť svojmu synovcovi Danielovi, ktorý je známy ako vodič legendárnej taxi Peugeot.

Všetky tieto filmy môžu spôsobiť úsmev, a niektoré sa zdajú veľmi zábavné. Každý z nich si zaslúži aspoň jedno prezeranie. Môžete si zaručiť jednu vec: fanúšikovia filmu nájdu v tomto zozname aspoň jeden film, ktorý sa bude chcieť pozerať znova a znova.

Loading...