Krása

Čo môžem nosiť s krátkym kabátom z ovčej kože?

Pri výbere štýlových a teplých zimných odevov sa pred ovčím kožou nepostaví početné štýly svršku, kožušinových kabátov a parkov.

Je ťažké nájsť všestrannejšie a pohodlnejšie veci v šatníku obyvateľov mesta. V zime je nosenie takýchto odevov vždy teplé a pohodlné a rôzne štýly vám umožňujú doplniť takmer akýkoľvek obraz s ovčím kožou.

Dizajnéri ponúkajú dostatok modelov, aby si každá dievčina mohla vybrať najvhodnejší a štýlový ovčiak.

Medzi nimi sú ženské a romantické modely, rockerové kožené bundy a bombardéry, ovčiaky v štýle boho a urbanistický minimalizmus. Ale najlepšou voľbou pre módne ženy, ktoré vedú aktívny život, je krátky ovčiak, ktorý je považovaný za klasický zimný luk.

Ovesný kabát je typ vrchného odevu vyrobeného zo zvieracích koží. Vnútorná strana je vyrobená z kožušiny.

Ovčie alebo kozie koža sa častejšie používa na prispôsobenie šiat ovčej kože. Koža jahniat má odlišnú elasticitu a modely kozích koží sú jemné na dotyk.

Predkovia modernej ovčej kože sú kože zvierat, s ktorými sa starí ľudia chránili pred chladom. Nepochybne je to najodolnejší a najprirodzenejší materiál vytvorený samotnou prírodou. Súčasné technologické metódy spracovania povlakov umožňujú vytvárať vrstvy, ktoré nie sú v porovnaní s prvými vzorkami nižšie.

Prečo je ovčia koža lepšia?

Z rozmanitosti zimného vrchného ošatenia je ovčiak pokrytý najštýlovejšou a najpohodlnejšou vecou. Čo presne odlišuje od teplých sáčkov, všestranných športových bund alebo elegantných kožuchov?

Skrátený ovčiak môže byť kombinovaný s klasickým oblekom a športovým oblečením. Nemusíte neustále vyzdvihnúť hlavný obrázok, ale v každej situácii je to vhodné.

So všetkými rôznymi štýlmi a štýlovými riešeniami existuje niekoľko základných pravidiel pre kombináciu krátkeho ovčej kože s ostatnými šatňovými predmetmi.

Zvážte rady štylistov:

 • Pri výbere oblečenia pre skrátenú ovčiu kožu uprednostňujte prispôsobené štýly, ktoré zdôrazňujú obrázok. Mohlo by ísť o vysoký svetr, štíhle džínsy, legíny, vlnené alebo pletené šatové šaty.
 • ak je na ovčej koži vyšívaná alebo jasná aplikácia, potom by hlavná výstroj nemala obsahovať žiadne dekorácie

 • držte sa "zlatého priemeru" - ak je ovčiak vyrobený v pôvodnom štýle a štýle, napríklad čierna kožená bunda s kožušinovým lemovaním alebo model v mexickom štýle svetlohnedej farby, potom hlavné oblečenie by malo byť navrhnuté v upokojujúcich odtieňoch
 • Koža s jasnými odtieňmi z ovčej kože ide dobre s džínsy a čižmy, drevo. To je skvelá voľba pre dospievajúcu dievčinu.

 • Skrátený model vám umožňuje nosiť nohavice pod ním, mali by ste však dôkladne premýšľať o štýle a vizuálne posúdiť obrázok. Ak pochybujem o harmónii šiat, uprednostňujte džínsy.
 • modely ovčiach koží s kapucňou by mali byť kompenzované nasadeným dnom. Kombinácia s sukňou ceruzky alebo úzkym pleteným šatom bude vyzerať skvele.

Čo nosiť s orezaným ovčím kožou

Krátky ovčiak - výber obchodných, aktívnych a silných žien, ktoré sú vždy v pohybe. Je výhodné cestovať autom, pohybovať sa po meste, šliapať.

Orezaný ovčiak je hlavným prvkom štýlu mestskej módy alebo jednoducho príležitostný. Z toho stojí za to odpudzovať pri výbere hlavného obrázka.

S rolákom

Väčšina krátkych plášťov z ovčej kože je vyrobená s prispôsobenou siluetou, takže ich nemožno kombinovať s volumetrickým vrcholom, najmä v nadrozmernom štýle. Tento výstroj sa "vykročí" z pod bundou, čo nepridáva krásu obrazu.

Rolloverky - najlepšia voľba pre krátky ovčiak. Okrem toho sú neoddeliteľnou súčasťou kancelárskeho štýlu. V tomto prípade kombinujete niekoľko módnych trendov naraz.

Zvoľte si drobné džínsy alebo nasadenú sukňu až na kolená ako spodok obrázka. Z topánok - vysoké topánky, topánky na traktore alebo topánky.

"Bábkový" štýl

Prekvapte ľudí okolo seba a vložte do mäkkého šifónu alebo pletené šaty z mäkkých pastelových odtieňov pod skráteným ovčím kožúškom. Dĺžka šiat môže byť absolútne ľubovoľná, modely tesne pod kolenami sú veľmi obľúbené. Z topánok vyberte topánky s päty alebo vysoké topánky.

Šaty pod krátkym ovčím kabátom

Neobyčajne ženský a elegantný vzhľad je získaný kombináciou krátkeho ovčej kože s pletenými alebo pletenými šatami. Ak sú šaty nad kolenami, môže byť oblečenie doplnené čiernymi legíny alebo džínsy.

Svetre a košele

Dlhé sveterky, tuniky a košele v mužskom štýle sú prítomné takmer v každom vzhľade v neformálnom štýle. Sú perfektne kombinované s krátkym kabátom z ovčej kože alebo srst. Vyberte si nasadený vrchol bez veľkého pletenia a objemných vzorov.

Aké topánky si môžete vybrať pod ovčej srsti

Nie každý pár topánok bude vyzerať krásne s krátkym ovčím kabátom. Ponúkame niekoľko vhodných možností, ktoré sú zaručené, aby sa zmestili do vášho obrazu.

 • topánky a topánky vyrobené z semišu zapadajú pod hnedý kabát z ovčej kože. Sú najviac podobné vonkajšej štruktúre povlaku z ovčej kože. Vyberte si modely s podpätkom, hrubé ploché topánky by mali byť opustené, mali by byť nosené pod džínsy alebo pevné nohavice.

 • topánky s vysokými podpätkami sú vhodné na obrázku s pletenými alebo pletenými šatami. Ideálne, ak sa výstroj overí v jednej farebnej palete. Napríklad, pod čiernym ovčím kožúsom, vyberte svetlo šedé vybavené šaty.
 • obuv z ľahkej usne nie je absolútne kombinovaná s semišovým ovčiakom. Bude to vhodné len v kombinácii s ovčími kožou s impregnáciou.

 • Nenoste topánky s vysokými podpätkami a krátkym ovčím kožou. Táto kombinácia spôsobí, že váš obraz bude neprimeraný a príliš masívny.
 • Kotníkové topánky - možnosť win-win pre skrátený ovčiak. Najmä efektívne vyzerajú v obchodnom štýle s klasickými nohavicami so šípkami a špičkou.

Príslušenstvo pre krátky ovčiak

Oplodený ovčiak srst vyhovuje objemným pleteným šatkám. Vyzdvihnite príslušenstvo svetlých odtieňov, ktoré zvýšia pleť a zvýšia jej otvorenosť.

Namiesto klobúka položte šatku na ramená. Pod šatkami z ovčej kože s výstrihom a extravagantnými modelmi si vyberte pletené čiapky s etnickými vzormi. Dokončite obrázok rukavicami s podobným vzorom.

S krátkymi ovčiakmi vyzerajú veľké vrecká veľkých rozmerov. Môže to byť priestranná kabelka v štýle ľudovej alebo prísna aktovka v obchodnom štýle. Snažte sa neustále nosiť tašku na ramene. Stopa popruhu zostane na prirodzenom i na umelom ovčiaku.

Ako môžete vidieť, nie je nič ťažké vytvoriť harmonický obraz s krátkym ovčím kožou. Dodržujte odporúčania uvedené v článku a vždy budete vyzerať neodolateľne.

Loading...