Svet

Život detí Kirkorov v roku 2017

Po ďalšom udelení filmu Philipovi Kirkorovovi so 16. ocenením Zlatý gramofón, nasledovala neočakávaná šokujúca správa: 26. novembra 2011 sa popový kráľ stal otcom.

Kirkorovova dcéra sa narodila v roku 2011 a narodil sa o 7 mesiacov neskôr. Philip využil služby náhradných matiek, ktoré porodili v najlepších klinikách v Spojených štátoch.

Kirkorovova dcéra

Narodenie dcéry bolo naplánované v Spojených štátoch vopred. Informácie o biologickej matke sú dôverné, keďže dohoda o náhradnej výrobe prísne zakazuje zverejňovať jej meno.

Existujú náznaky, že matka dievčaťa je blízkym priateľom Philipa Kirkorova, ale samotný spevák sa nezaoberal hypotézami novinárov. Nakoniec, v programe Andreja Malakhova "Let Them Talk" umelec dal meno dievčaťa - Alla-Victoria: prvá je na počesť ruskej Diva, druhá - na počesť biologickej matky.

Krásna dcéra, ktorá prijala výrazné črty jej otcovho vzhľadu, aktívne komunikuje s príbuznými a priateľmi Kirkorova od narodenia.

Syn kirkorov

29. júna 2012 v hlavnom meste Bulharska, Sofie, kráľ ruskej popovej hudby počas svojho vystúpenia oznámil narodenie svojho syna a že teraz je dvakrát otcom. Pre dieťa si Philip tiež vybral dvojité meno - Martin Cristo: prvý, ako ten obľúbený latinskoamerický spevák Ricky Martin, druhý - na počesť populárneho mena v Bulharsku. Martin je kópiou svojho otca a otec je na to veľmi pyšný. Len chlapca je temperament je iný - dieťa uprednostňuje samoty a pokojne trávi čas svojim koníčkom, na rozdiel od šokujúceho a verejného Philipa.

Deti Kirkorov teraz

Život detí Philip Kirkorov ho dlho ukryl pred kamerovými šošovkami. Výnimkou však boli fotografie príchodu Ally-Victoria z Ameriky a potom krstiny dieťaťa. Po prvý krát videli fanúšikovia a televízni diváci svoje deti v roku 2014 v programe "Speak and Show". Dôvodom takéhoto rozhodnutia podľa hviezdy sa stali obťažujúce klepy a rozprávanie okolo rodiny popového kráľa. Podľa Philipa boli novinári vo svojom dome nepretržite v službe.

Čo vyzerajú vyzreté deti z Kirkorovu dnes? Pri posudzovaní fotografie je jasné, že Alla-Victoria a Martin Christo, samozrejme, sú veľmi podobné, ale napriek tomu existujú charakteristické znaky vo vzhľade. A to je zrejmé, pretože podľa Emmy Lavrynovičovej (blízkej priateľky Kirkorovovej) deti majú rôzne náhradné matky, to sám Philip potvrdil.

Zvyšovanie detí

Informácie z toho istého programu Leonida Zakoshanskyho z toho, že určitá matka, Natasa, žije v dome s deťmi, sa stala ďalšou klebety. Verejnosť aktívne začala zistiť, kto je Natasha takou matkou, pretože na prvý pohľad Kirkorovove deti sú veľmi podobné. Ale Philip odmietol vyjadriť sa k čomu, jediná vec, ktorá hovorí, že jeho dedičia sú vychovávaní v plnohodnotnej rodine s mamou a otcom. Pokiaľ ide o Natashovu mámu, speváčka hovorí nasledovne: "Mamka kategoricky odmieta poskytnúť rozhovory, toto je jej právo a nechať ženu sama. Naša rodina je už plná publicity. "

Deti sú vychované matkou, starým otcom a babičkou. Iba títo ľudia Philip Kirkorov dôveruje sto percent, čo im umožňuje starať sa o deti, bez obáv o ich vývoj.

Pri narodení detí sa umelec stal sentimentálnejším, nie je ľahké sa s ním rozlúčiť počas dlhých zájazdov a koncertov. Keď sa vráti do svojho domu, Philip plne kompenzuje túto stratu.

Novinári zistili, že matka Nataša je kňazom detí (Natalya Efremova). Predtým bola majiteľkou módneho butiku a stretla sa s Kirkorovom. Niektorí veria, že je to jeho manželka. Deti popového kráľa, ktorých fotografie boli porovnávané s fotografiami Natálie Yevremovej, zjavne nie sú ako ich kmotra. Ale Alla a Martin rád zavolali jej matku, ktorá je pre Natalie veľmi lahodnú, pretože miluje deti s celým srdcom a snaží sa ich vychovávať v najlepších tradíciách. Podľa profesionálnych psychológov sa spevák správal absolútne správne a zabezpečil atmosféru úplnej rodiny v dome spolu so svojou kmotrčou.

Podľa lekárskych údajov sa deti Philipa Kirkorova narodili úplne zdravé a otec sám povedal, že nebude skrývať spôsob, akým sa narodili jeho deti.

Rôzne morálky

Filipovi príbuzní hovoria, že Alla Victoria a Martin majú veľmi odlišný charakter. Dievča je viac spoločenské a aktívne, a Martin naopak rada trávi čas doma, hra so svojimi starými rodičmi alebo sledovať svoje obľúbené karikatúry.

Alla Victoria s radosťou prijíma cudzincov, ale Martin miluje, aby mlčal a odišiel do svojej izby.

Hviezdny otec je rád, že atmosféra je doma neuveriteľne priateľská a deti často chodia po ruke. Dúfa, že budeme navždy.

Bezstarostné detstvo alebo verejný život?

Častejšie hviezdne deti spolu so svojim milovaným otcom a dedkom Bedrosom sa zdajú byť sekulárnymi módnymi recepciami. Deti sa tešia na zdieľaní podrobností o svojom bezstarostnom živote v darčekoch, hračkách a zábave.

Alla-Victoria, v jej piatich rokoch, má poéziu a krásne čítá poéziu. Philip Kirkorov úprimne zdieľa svoje názory s novinármi: "Pravidelne navštevujeme kino, zabavíme detské komplexy, vyjdeme z mesta alebo len trávime čas na dvore so susednými deťmi. Martin a detstvo Ally-Victoria je presne to, čo si každé dieťa zaslúži. Bude sa správať ako otec, nech sa rozhodnú pre seba, ale je ešte príliš skoro na to, aby o tom hovoril. "

Napriek tomu štvorročný Martin už na javisku debutoval so skúsenými tanečníkmi. Alla-Victoria tiež nezostáva za svojim bratom a zúčastňuje sa tanečnej produkcie slávneho baletu Alla Dukhova "Todes". Deti majú čas spievať a tancovať a ísť do škôlky a jednoducho si užívať okolie a úctivú pozornosť milujúcich blízkych.

Prípravný proces na rok 2017 bol s Kirkorovmi veľmi aktívny. Starostlivý otec spolu s deťmi sa rozhodli stretnúť sa s novým rokom v kostýmoch rozprávkových postáv: Martin sa reinkarnoval do transformátora a Alla Victoria bola oblečená ako spiderman.

Philip Kirkorov spoločne s deťmi a kňazom Natasha oslavovali Nový rok v ich vlastnom sídle (predmestí Moskvy).

Toto je idylka v rodine pop-kráľa ruského popu, Filipa Kirkorova.

Loading...