Krása

Módne vesty: jar - leto 2017

Jar je vynikajúca príležitosť na aktualizáciu vášho šatníka trochu a pridať štýlové veci na to. Môžu to byť šaty, nohavice, sukne a samozrejme vesty. V roku 2017 venovali svetoznámi dizajnéri osobitnú pozornosť a predstavili veľký výber rôznych možností.

Najpopulárnejšie na jar budú modely veľkého pletenia, rovnako ako pletené, bavlnené, krajkové a ľahké hodváb. Čo sa týka farebnej palety, trend, samozrejme, pastelové odtiene a bohaté farby. Tiež v móde zostávajú karty s výtlačkami. Môžu to byť rôzne geometrické vzory v podobe kosoštvorcov, buniek, hrášku, pruhov, rovnako ako krásnych kvetinových motívov.

Trendy Tlačidlo Down Cardigans Spring 2017

Tento typ sveter je považovaný za klasiku. To je dôvod, prečo sa to dá nájsť v skrini takmer každej dievčiny. Nakoniec nahradí bundu a ide dobre s nohavičkami, ale aj s klasickou sukňou ceruzky. Štíhly model je najvhodnejší pre štíhle dievčatá. Majitelia nádherných foriem by sa mali pozrieť na predĺženú verziu. Pokiaľ ide o dĺžku maxima, pri výbere treba brať do úvahy nielen typ obrázku, ale aj výšku, takže obrázok vyzerá proporčne.

Kabelky bez spojovacích materiálov

Najobľúbenejšou verziou vestu je model bez zapínania. A to je celkom jednoduché vysvetliť, pretože je často vybrané pre základňu pri vytváraní obrázka, výberom zostávajúcich prvkov. Silná verzia sveteru je vhodná na chladné počasie a večerné prechádzky. Tenká, ľahká sveter bude dokonale dopĺňať Váš ležérny vzhľad.

Cardigans so zipsom

Na jarnej sezóne budú dôležité vesty so zipsom. Samozrejme, mladí ľudia ocenia predovšetkým túto odrodu. Vzhľadom k tomu, vonkajšie takéto vesty často pripomínajú svetlé kabáty alebo vetrovky. Mimochodom, umiestnenie blesku môže byť veľmi odlišné, klasické aj asymetrické. A dĺžka tohto štýlu často do strednej stehná. Tento model je vhodný na vytvorenie obrazu v každodennom živote.

Cape Cardigans - Nová jar 2017

Cape cardigans boli zastúpené v zbierkach takmer všetkých dizajnérov. Budú relevantné na začiatku jari, pretože počas tohto obdobia je stále dosť chladno. Preto sú zábalové vesty väčšinou pletené alebo vyrobené z hrubého tkaniva. Ktorý samozrejme vytvára ďalší objem. Najlepšie je skombinovať ich s úzkymi nohavičkami, leggénmi alebo štíhlymi džínsy. To všetko pomôže vytvoriť štýlový a moderný vzhľad.

Vonkajšie vesty

Tento sveter určite si nevyberie každé dievča, pretože štýl má podobnosti s retro štýlom. Ale stojí za zmienku, že tento konkrétny model je považovaný za najpohodlnejší, najpohodlnejší a umožňuje vám nezmrazovať a vyzerajú štýlovo súčasne. Ak sa teda rozhodnete experimentovať, potom kombinujte sveter s V-krkom s rôznymi košami, blúzkami, rolákmi a zúženými nohavicami.

Extra dlhé vesty

Maxi vesty sú stále viac a viac populárne každý rok. Ide o to, že tento konkrétny typ môže byť kombinovaný s takmer všetkým oblečením a obuvou. A získať ako výsledok trendy, štýlové obrázky. Takýto model vyzerá najvýhodnejšie v štýle ulice, neformálnej či grungeovej. Ale v každom prípade je veľmi dôležitá voľba venovať pozornosť zloženiu tkaniny. Najlepšie je kúpiť pletené vesty, pletené alebo šifón. Všetko závisí od toho, v akom jarnom období očakávate, že ho budete nosiť.

Docela zdržanlivý model je ideálny pre vytvorenie obrazu pre kancelársku prácu.

Cardigan maxi - ideálna pre každodenný život.

Wraparound vesty

V roku 2017 sa veci s vôňou stali veľmi populárne a populárne. Toto platí pre zimné a jesenné kabáty, šaty a samozrejme vesty. Najuniverzálnejšia bude priemerná dĺžka kolena. Často sú modely s maximálnou dĺžkou trochu ako župan. A to bude súhlasiť, nie je vhodné v každodennom živote. Takéto vesty dopĺňajú pás vo farbe alebo si zvolia kontrastnejšiu možnosť. Často, ak chcete vytvoriť prízvuk v oblasti pasu, dievčatá si kúpia kožený opasok.

Tenké, elegantné vesty vhodné pre teplejšie jarné počasie.

S pomocou sveteru si môžete vytvoriť roztomilý, romantický vzhľad, ktorý je ideálny na prvý deň.

Pletené vesty

Zdá sa, že jar je perfektná sezóna na osvetlenie a tenké veci. Ale musíte súhlasiť, začiatok tohto obdobia je často dosť chladný. V tomto prípade je vhodné vybrať si pletené vesty. V roku 2017 sa veľké párenie stalo veľmi populárnym. A používa sa na vytváranie klobúkov, šálok a vesty, ktoré môžu vyzerať trochu ako kabát. Pokiaľ ide o vzor, ​​môže to byť veľmi odlišné: guma, pigtail alebo gombík. Všetko to závisí úplne od vašich vlastných preferencií.

Vesta s krátkymi rukávmi

Jar 2017 je veľmi bohatý na rôznorodosť trendov. Napríklad sveter môže byť nielen klasický vzhľad, vybavený a dlhými rukávmi. Ale trochu neobvyklé. Napríklad model s krátkym rukávom je novinka z roku 2017. Preto, ak chcete robiť nejaké odrody obvyklým spôsobom, potom si môžete vybrať takéto vesty. Najlepšie zo všetkého bude vyzerať s úzkymi džínsy alebo sukne. Okrem toho je tento model vhodný na vytvorenie firemného obrazu.

Neobvyklá sveter je vhodný len pre skutočné módne oblečenie.

Štýlové asymetrické vesty 2017

Asymetria je vždy vítaná v zbierkach slávnych návrhárov. A v roku 2017 budú opäť dôležité vesty s asymetrickým lemom. Je zaujímavé, že tento štýl umožňuje nielen zdôrazniť tvar obrázku, ale aj skryť nedostatky alebo extra centimetre.

Každá z ponúkaných kariet vyzerá štýlovo, moderne a veľmi krásne. Tento prvok šatníka by mal byť prítomný pre každé dievča, aby vytvorilo obrázky. A ktorá sveter si vyberiete na jar 2017?

Loading...