Články

Elegantná tmavá manikúra 2018: 100 najlepších trendov v sezóne

Tmavá manikúra sa tradične považuje za výsadu jesennej a zimnej sezóny, keď jasné ovocné tóny už nie sú relevantné a vyzerajú smiešne na pozadí žltého lístia alebo bielych snehov. S nástupom chladného počasia príde tmavá nasýtená manikúra.

Myšlienky tmavej manikúry: či stojí za to robiť dizajn v tmavej farbe

Ak je pastelová manikúra vhodná pre všetky dievčatá bez výnimky, potom s tmavým dizajnom bude oveľa ťažšie. Tmavé tóny odvolávajú na sebavedomé dievčatá, ktoré prostredníctvom odtieňov laku na nechty "kričia" o svojej nadradenosti a jedinečnosti. Tmavá farebná manikúra má osobitné miesto v dizajne nechtov. Farba laku si vyžaduje prístup k výberu hlavného obrazu a detailov samotného dizajnu.

Tmavá manikúra prináša expresivitu nechtov, ušľachtilý a elegantný vzhľad. Neustály vývoj a zdokonaľovanie technológií a materiálov na vytváranie nechtového umenia zmenil klasickú tmavú manikúru na skutočné umenie, kde zohráva dôležitú úlohu tieň. Aké techniky manikúra vyzerá v tmavom prevedení najefektívnejšie? Aké chyby neodpúšťajú tmavú farbu? Prečítajte si všetko o tom v našej podrobnej recenzii.

Tmavá manikúra pre krátke nechty

Pri výbere farby budúceho umeleckého umenia musíte brať do úvahy takú nuanciu ako je dĺžka nechtov. Ak hovoríme o krátkych nechtoch, potom existuje niekoľko rozporov. Na jednej strane budú pastevné odtiene, ktoré vizuálne rozširujú nechtovú dosku, vhodnejšie na krátke nechty. Na druhej strane je na krátkych nechtoch tie tmavé odtiene vyzerajú ako tie najkrajšie a elegantnejšie.

Pre dizajn na krátkych nechtoch vyberte tie tmavé odtiene ako:

  • tmavo modrá
  • smaragd
  • vínny
  • popola šedá

Je lepšie nepridávať malé vzory a kresby. Vyzerajú bez povšimnutia a nie vždy dobre na malom priestore dosky na nechty.

Jediná útecha pre módnych návrhárov, ktorí chcú diverzifikovať dizajn v tmavých farbách, sa považujú za geometrické tvary a farebné bloky s jasnými a rovnými čiarami. Je možné zobraziť geometriu na nechty pomocou fóliových pásikov, ktoré alternatívne maľujú rôzne odtiene laku, pomocou raziacej dosky.

Tmavá manikúra s kamienkami a jiskrami

Ak sú tmavé odtiene s úsekom harmonicky spojené s kresbami a vzormi v jednom vzhľade, potom bohaté tóny s kamienkami a jiskrami vyzerajú oveľa pôsobivejšie. Tieto dekoratívne prvky vyžadujú pocit proporcionality. Nezakrývajte nechtovú dosku úplne s trblietkami, ak samozrejme nechcete vytvoriť dizajn pre diskotéku. Pre každodenné umenie nechtov je dostatok iskier, ktoré mierne "baví" tmavé odtiene. Pomocou lesku pre neyl-art, dať prednosť technike ombre, umiestnenie jiskry z koreňového otvoru na okraj nechtu.

Pokiaľ ide o kamienky, maximálny počet kameňov na jednom klinec by nemal presiahnuť 2-3. Ozdobte s nimi radikálnu dieru alebo opakujte obrys špičiek jedného alebo dvoch nechtov. To je správne, vkusne umiestnené okruhliaky v celkovom dizajne vytvoria okouzlujúce a ušľachtilé nechtové umenie.

Tmavo matná manikúra

Matný lak je jednoducho vytvorený v tmavých odtieňoch, kde ukáže všetku svoju veľkoleposť a úžasný vzhľad. Sametový povrch nechtov vyzerá obzvlášť pôsobivo v čiernej, tmavošedej modrej farbe. Kombinujte matný povrch s lesklou farbou, dopĺňajúci dizajn s akrylovým pieskom alebo rozptýlením malých kamienkov.

Matná manikúra v tmavej farbe vyzerá ušľachtilá a aristokratická. Robte tento dizajn pre špeciálnu príležitosť, večierok alebo inú udalosť, ktorá vyžaduje maximálnu pozornosť každému detailu. Verte mi, očarujúci obraz je vám poskytnutý s matným nechtami.

Manikúra v tmavých farbách s monogrammi a čipkou

Šnúrka je populárna nielen v oblasti umenia nechtov, ale aj vo výzdobe elegantných a neformálnych odevov. Jemné ozdobné vzory môžu zmäkčiť aj tie najťažšie odtiene laku. Až donedávna bola biela čipka nájdená len na svadobných nechtech. V dnešných dizajnoch sa dnes nachádzajú vzory výstrižkov, ktoré prispievajú k image sofistikovanosti, vzdušnosti a presnosti.

Farba samotnej čipky môže byť biela aj čierna. Hrajte s kontrastom a vyberajte rôzne odtiene hlavného laku.

Môžete kresliť krajky na nechty sami. Napríklad prilepte prírodný materiál na hrebeň a prechádzajte na ňu štetcom s lakom. Na jemnom okraji čipky sa objaví lak a prevedie sa na nehrdzavejúcu dosku.

Tmavá manikúra s účinkom "mačacie oko"

Keď už hovoríme o tmavej manikúre, nemožno nehovoriť o najnovšej technológii - "mačacie" oko, ktoré je medzi dievčatami veľmi populárne. Pomocou gélového lesku s magnetickými časticami môžete získať originálny efekt s fascinujúcim pretekaním. Zvýšte účinok manikúry "mačacie" oko, môžete použiť zafarbené gélové leštidlo.

Manikúra v tmavých farbách 2018: kombinácia odtieňov pre efektívne umenie nechtov

Správna kombinácia odtieňov môže ovplyvniť celkové vnímanie nechtového umenia. Výber sprievodných odtieňov závisí od dĺžky, tvaru nechtu, zvolenej manikúrovej techniky. Ponúkame vám najúspešnejšie farebné kombinácie, ktoré môžete s istotou použiť na vytvorenie vlastných návrhov.

Navy modrá manikúra

Nasycená modrá farba sa vyznačuje eleganciou a šľachtou. Tmavo modrý odtieň vyzerá skvele v jednofarebnom zložení av kombinácii s dekoratívnymi prvkami. Aby ste zabránili tomu, aby modrá manikúra vyzerala príliš ponurá a monotónna, použite techniku ​​gradientu, ktorá okrem základnej farby môže obsahovať odtiene niekoľkých odtieňov, ktoré sú ľahšie než modré.

Hnedá manikúra

Vínová farba je klasika, ktorá je mimo módy. Hnedá manikúra dokonale kombinuje s bielou a čiernou. Kombinácia vínovej farby so zlatými a striebornými odtieňmi vyzerá elegantne.

Tmavo fialová manikúra

Môžete bezpečne kombinovať fialovú farbu s univerzálnymi možnosťami ako čierna a biela. Na letné a prázdninové nechty môžete vyskúšať viac odvážnych kombinácií: so žltou, modrou, ružovou, zlatou.

Tmavá manikúra je celkom skvelá na to, aby sa skombinovala so svetlými odtieňmi. Ak sa však naučíte, ako vybrať vhodné odtiene laku pre nasýtené tóny, potom vás bude poslúchať tmavá manikúra, ktorá vám umožní vytvoriť ozdobné a ušľachtilé nechtové umenie.