Články

Make-up mačiek: 50 úžasných obrázkov

Tradičný obraz mačky je veľmi populárny na Halloween. Samozrejme, príslušné oblečenie nemá žiadny význam, ale naozaj impozantná a realistická "mačka" bude vyzerať len s vysoko kvalitným a efektívnym make-upom.

Make-up môže byť viac obmedzený a čo najviac opakovať charakteristické prírodné znaky zvieraťa. Profesionálne odporúčania a najlepšie kreatívne riešenia, ktoré môžete pozorovať v našom výbere fotografií.

tón

Samozrejme aj tu nemôžeme robiť bez tonálneho základu. Použite svoje obvyklé prostriedky. Pre väčší efekt môžete zvoliť tón, ktorý je ľahší alebo dokonca vytvoriť gothický obraz pomocou drobivého bieleho prášku.

sochárstvo

Dôležitým detailom sú výrazné lícne kosti. Ak chcete urobiť, použite červenú a bronzer. Po vytiahnutí tváre nanášajte bronzový prášok na miestach priehlbín a na tvárach - reflexnú červenú. Účinok je úžasný!

oči

Oči mačiatka musia mať mandľové tvary s jasne vysledovanými obrysmi. A tu budeme pomáhať v tmavých farbách. Zvýraznite oči tým, že nakreslíte jasnú okraj pozdĺž línie stehien horného očného viečka. Nakoniec zabaľte jemný koni.

Zamerajte sa na šípky

Zelené oči

V tomto slávnostnom make-up neexistujú žiadne obmedzenia. Farebné pokusy s odtieňmi sú vítané! Leopardové škvrny vyzerajú veľmi elegantne okolo očí.

Môžete tiež robiť klasické dymové oči, len s tmavšími tieňmi a ostrými obrysmi.

Posledný dotyk - luxusné načechrané riasy. Použite objemovú riasenku tým, že ich farbite v niekoľkých vrstvách. Výraznejší vzhľad vytvára falošné riasy.

Ak chcete urobiť viac dojem, dať objektív so žiakmi, ktoré napodobňujú mačacie oči.

nos

Nakreslite trojuholník v tmavom tóne na špičke nosa. Nakreslite čiaru kolmo na horný okraj v rovnakej farbe.

pery

Pysky by mali vyniknúť jasne. Tu môžete zvážiť dve možnosti: tradičný make-up s výraznou rúžovou a obrysovou tužkou alebo doplňte len horný ret v rovnakej farbe ako nos. V druhom prípade sa zdá, že zopakujete prirodzené vlastnosti mačacej tváre.

fúzy

Bez šikovných fúzií nebude mačací kôš kompletný. Tu pokyny nie sú potrebné, pretože všetko je tak jednoduché!

Make-up pre drzú mačku


Jemný vzhľad

Očarujúci leopard

Elegantný vzhľad pre mačku

Realistický obraz

Predátori obrázkov

Detský make-up: roztomilé mačiatka

Pre mladých fanúšikov charakteru Hello Kitty

Smile Cheshire Kota. Opakovať?

Vrchol popularity make-eye makeup prišiel v 50. rokoch. Dokonalým doplnkom ženskej sexuality a lákavej atraktívnosti boli výrazné elegantné šípky. Ďalej zdôrazňovali neobyčajnú krásu takých veľkých žien a herečiek ako Marilyn Monroe, Brigitte Bardot, Audrey Hepburn. Ale aj dnes používajú dievčatá tento make-up nielen ako jasný večer alebo vzdorné šaty. Rafinovaný a diskrétnejší make-up v štýle mačky vyzerá skvele v každodennom živote.

Loading...