Svet

Victoria Bonia: Najnovšie správy zo života hviezdy

Populárna herečka, herečka, model a bývalý účastník reality show "Dom-2" Victoria Bonya čoraz viac priťahuje pozornosť novinárov. Zaujímavé udalosti, streľba, ako aj povesti o rozlúčku so slávnym obchodníkom Alexom Smerfitom nemôžu zostať bez povšimnutia. Čo sa naozaj stáva v celebrít život?

Victoria Ooh! Tak sa rozišla s manželkou

Victoria Boni je najviac nadšená povesti o rozlúčku so slávnym obchodníkom Alexom Smerfitom. Pár už dlho ukrýval detaily svojho vzťahu, no napriek tomu sa rozhodli oznámiť svoje oddelenie.

Victoria poznamenala, že to nebolo spontánne, ale s občianskym manželom sa rozhodli pred viac ako šiestimi mesiacmi. Vzťah medzi nimi je v súčasnosti priateľský a trávia s dcérou veľa času.

Avšak, po odlúčení Victoria nedostal majetok vo vlastníctve Alexa. Podľa neho viaže bankovú kartu na svoj účet, takže nemá finančné problémy. Bývalá manželka na to nijako nekomentuje, je však nemožné si všimnúť, že Victoria pracuje veľmi tvrdo. Je pozvaná natáčať v rôznych krajinách, najznámejšie značky. Profil Instagram navyše neprináša ani malý príjem.

Victoria Ooh! Soot experimentuje s pohľadom

Victoria bola rozhodnutá zmeniť svoj život po rozbitie a ako skutočná žena začala to robiť s vlasmi. Spočiatku si vyživovala vlasy, o ktorých dlho snívala. O niečo neskôr, celebrita spokojná s jej fotkou s novou "jahodovou" farbou vlasov. S experimentom je veľmi spokojná, fanúšikovia reagovali veľmi nejednoznačne.

Victoria Ooh! Čoskoro sa presťahovala do inej krajiny.

Ďalšia vec, ktorú urobila Victoria po rozlúčení, sa presťahovala do Los Angeles. Aj vo svojom profile zdieľala fotografiu nového domu. Mimochodom, jej dcéra Angelina Letitia bude žiť so svojou matkou v Kalifornii, kde navštevuje francúzsku školu.

Nezvyčajná metóda úpravy tváre od spoločnosti Victoria

V poslednej dobe osobnosť celebrít vyslala video na svojom blogu o tom, ako vizuálne zmeniť tvar tváre holiaci strojček. Poznamenala, že tento postup nemožno podceňovať, pretože vám umožňuje opraviť tvár bez pomoci plastických chirurgov.

Podľa Victoria má malé čelo, ktoré nevyzeralo veľmi harmonicky na pozadí krásnych lícnych kostí. Ak to chcete napraviť, meria proporcie tváre a odstráni prebytočné vlasy holiaci strojček a vlákna. Fanúšikovia tento postup prekvapili, ale stále chválili Victoria za takéto originálne video.

Nový román Victoria Boni: povesti alebo pravda?

Vo svojom blogu sa Victoria nezaujíma opakovať, že netrpí po tom, ako sa rozpadla s Alexom. Naopak, jej život je plný jasných udalostí, stretnutí a známych. Navyše nedávno uviedla, že je znova šťastná, že je vo vzťahu s múdrym mužom a plánuje sa oženiť.

O niečo neskôr sa v sieti, v ktorej bola Victoria v náručí Allen Jeffrey Beyer, objavila fotografia. Je oveľa mladší ako Victoria, ale už je zvyknutý na luxusný život. Snapshot rýchlo skóroval veľa komentárov. Neskôr však tento rámec zrušila a uviedla, že mladý muž je jej dobrým priateľom a spoločná fotografia je len vtip.

Ale príbeh s novým priateľom sa neskončil. Celebrity naďalej poteší účastníkov svojich fotografií s luxusnými kyticami. Podľa nej sa nový muž nenechá unaviť na Victoria s prekvapeniami a neuveriteľnými darčekmi.

Victoria Bonia sa zúčastnila projektu vlasteneckej fotografie

Na počesť Deň víťazstva sa veľa hviezd predstavených spolupracovalo na projekte s názvom # mesiac mesiac. Celebrity pózované pre fotografie vo vojenskej uniforme, aby si spomenuli, ako bolo víťazstvo dané. Obrázky ich účasti boli prezentované na tematickej výstave.

Tajomstvo postavy Victoria Boni

Predtým mnohí z nich zaznamenali nadmernú slabosť celebrít, ale tvrdila, že má veľkú váhu. Victoria sa však rozhodla získať niekoľko libier, aby vyzerala viac atletická. Teraz sa pravidelne venuje športu a snaží sa získať svalovú hmotu.

Victoria Ooh! Soot na filmovom festivale v Cannes v roku 2017

V máji sa konal každoročný filmový festival vo Francúzsku, na ktorom sa zúčastnili celebrity z celého sveta vrátane Victoria Bonya. Na ceremónii si vybrala luxusné šaty z mäkkej ružovej farby, vyšívané mnohými flitrami. Bol známy a zaradený do počtu najkrajších oblečenia filmového festivalu.

Na premiére maľby "Okcha" Victoria prišla v modrých šatách, dopĺňajúc obraz s perím. Takýto výstroj bol dosť nejednoznačný a mnohé publikácie ho zaradili do zoznamu najhorších.

Ďalšie oblečenie pre červený koberec, Victoria, demonštroval film "Príbehy rodín Mayrovovcov". Napriek tomu, že vyzeral dosť provokatívny, všetci ocenili a chválili vkus celebrity.

Obrázky Victoria boli hodnotené so záujmom nielen ruského, ale aj západných médií. Mimochodom, nielen šaty, ale aj doplnky sa stali predmetom diskusie. Na záverečnom obrade mala luxusné čierne šaty.

Doplňujúcim obrazom boli šperky, ktorých cena presahuje 5 miliónov rubľov.

Victoria Ooh! Soot sa stretol s kriminálnikom v Cannes

Na večierku Philipp Plein sa Victoria objavila veľmi neobvykle. Podľa nej je smrteľná cibuľka s čiernym rúžom starý sen, ktorý bol zrealizovaný.

Na podujatí sa zúčastnili hviezdy svetovej výstavy, ale Victoria s pani Jeremym Mixom potešila svojich fanúšikov. Jeho príbeh je veľmi nezvyčajný, pretože začal tým, že bol uväznený za krádež a držanie zbraní. Polícia však vyslala svoju fotografiu na internete a odvtedy sa preslávila na celom svete. A po jeho prepustení čakali prestížne ponuky so značným poplatkom.

Život Victoria Boni je naozaj zaujímavý a plný jasných udalostí. Prajeme jej úspech vo svojej tvorivej práci, kariére a samozrejme aj v jej osobnom živote.

Loading...