Svet

Svetlana Loboda: Najnovšie správy z roku 2017

Škandalózna ukrajinská speváčka a skladateľka Svetlana Loboda neprestáva ohromovať svojimi talentmi. Okrem vystúpení navrhuje vlastnú značku oblečenia a neustále sa podieľa na rôznych projektoch. O tom, čo sa deje v živote speváka, sa to dozviete ďalej.

Dar od Konstantina Meladzeho

Na začiatku roka 2017 sa v Soči konal tvorivý večer Konstantina Meladzeho. Na scéne zaznelo slávne skladby od slávnych umelcov, oddelení a priateľov Konštantína. Medzi nimi bola Svetlana Loboda, ktorá predstavila pieseň "Tequila Love".

Skladateľ ocenil novú víziu predchádzajúceho obľúbeného hitu. To je dôvod, prečo sa okamžite rozhodol dať spevákovi túto pieseň. Svetlana s radosťou prijala takýto darček a teraz sa táto pesnička môže počuť v jej dlho očakávanom albume.

Tajomstvo krásy a štíhla postava Svetlany Lobody

Je nemožné neuviesť luxusnú postavu populárneho speváka. Mnohé dievčatá si ju uvádzajú ako príklad, obdivujú a snažia sa dosiahnuť rovnaké výsledky. Avšak podľa Svetlany to nebolo vždy. Zaneprázdnený harmonogram sa cítil, a to ovplyvnilo zdravie. Odvtedy sa spevák veľmi zmenil a urobil kompetentný rozvrh.

Speváčka vždy začína ráno s pohárom vody, po ktorej sú raňajky kaša. Na obed, jedla ako prvý, bez ohľadu na to, ako cestovať, cestovať a koncertovať. Po športovaní Svetlana uprednostňuje teľacie steaky alebo kuracie mäso. Tiež poznamenáva, že nemôže žiť bez cukroviniek, takže sa v tom nikdy neobmedzuje. Dokonca aj vo večerných hodinách s rozkošnými objednávkami dezert.

Šport je prítomný v živote denníka celebrít. Svetlana hovorí, že niekedy prísny plán neumožňuje plnohodnotný tréning v telocvični. Ale stále si nájde silu v sebe a dokonca aj v intervaloch medzi natáčaním alebo ráno nevyhnutne robí niekoľko cvičení. Najviac však má rád behanie na bežiacom páse. Po ňom sa cíti dosť unavená a veľmi spokojná s výsledkom.

Aj Loboda nezabúda na starostlivosť o tvár. V každodennom živote často nenaráža a pravidelne robí masky. Pri prvej príležitosti navštevuje masérku a kozmetiku, aby vykonávala procedúry starostlivosti o pleť.

Platinové album Svetlany Loboda

Tretí album slávneho ukrajinského speváka sa stal platinou. Doslova hodinu po prepustení, "H2LO" získala prvé miesto v iTunes a vyliezla na vrchol Apple Music. Takmer týždeň album dosiahlo štatút platiny, čo je zase záznam posledných rokov v krajinách SNŠ.

Mimochodom, pieseň "Vaše oči" sa stala platinou aj po rekordnom počte predajov.

Svetlana Loboda v Minsku

Koncert v Bielorusku ako súčasť turné bol dobre prijatý verejnosťou. Hviezda udeľovala všetkým úžasnú energiu, oddanosť a energický tanec.

Po koncerte sa Svetlana vydala na prechádzku po nočnom meste bez jasného make-upu, v jednoduchom oblečení a značkovom šatách. Napriek tomu ju fanúšikovia rýchlo poznali a usporiadali improvizované fotografovanie priamo v obchode.

Po rozhovore si rada kúpila niekoľko veľkých košov s rôznymi sladkosťami pre svojich blízkych.

Svetlana Loboda a jej dcéra na dovolenke

V máji slávna speváčka navštívila Turecko, kde tiež vystupovala ako sólový koncert. Práve v tejto krajine si vzala so sebou svoju dcéru Eva, aby si mohla vychutnať trochu spoločnej dovolenky pri mori a zobrať si nejaké fotografie spolu.

Svetlana Loboda vystupuje v Estónsku

Po vystúpení a spoločnom odpočinku so svojou dcérou v Turecku išiel slávny spevák do Tallinnu. Koncert získal úžasné publikum, ktoré spievalo a tancovalo s hviezdou. A po jej dokončení dostala Svetlana veľmi zaujímavý a neobvyklý dar. Estónska návrhárka jej predstavila ženskú portrétovú košeľu, ktorá bola veľmi podobná speváčke.

Nasledujúci deň po koncerte si Loboda venuje prechádzky starým mestom a prehliadkou mesta. Poznamenala, že krása Estónska bola pre ňu veľmi pôsobivá a ona by bola rada, že opäť navštívi hlavné mesto.

Svetlana Loboda v Izraeli

Ako súčasť turné "H2LO" Svetlana Loboda vydala koncert v Izraeli. Tri hodiny pred vystúpením sa stretla rad fanúšikov, ktorí ju chceli vidieť.

Po koncerte sa nevrátila domov, ale rozhodla sa ísť do Jeruzalema, konkrétne do steny náreku. Mnohí ľudia prídu na toto miesto každý rok, aby si želali alebo si prečítajú modlitbu.

Tiež spevák vykonal obrad v kamennej miske s názvom "Navel of the Earth". Návšteva takýchto miest jej umožnila energiou nabíjať, aby pokračovala vo svojich vystúpeniach.

Prezentácia videa "Náhodne"

Svetlana Loboda predstavila video pre pieseň "Random", ktorá sa už stala skutočným hitom. Príbeh natočený vo videu je úzko prepojený so skutočnými zážitkami umelca. Koniec koncov, niekedy kvôli príliš otravným paparazzom nielen trpia, ale aj ľudia, ktorí sú blízko k nim.

Mimochodom, natáčanie videa sa uskutočnilo v rekordnom čase - iba jeden deň. Dôvodom bolo príliš úzky rozvrh speváka, takže celá filmová posádka mala pracovať pre slávu.

Svetlana Loboda a Max Barsky

V júni sa v Moskve konala hudobná cena MUZ-TV. Medzi pozvanými boli mnohí ukrajinskí umelci. Zvláštna pozornosť sa však venovala výkonnosti Svetlany Loboda a Maxa Barskyho.

Predstavili zaujímavú audioplay s názvom "Vaše oči".

Riaditeľom tohto vydania na hudobnom ocenení bol Alan Badoev, ktorý je známy svojimi nezvyčajnými nápadmi. Napriek tomu však bol prekvapený, keď na konci prejavu Max pobozkal Svetlanu. Takýto neočakávaný zásah spôsobil, že video s výkonom je najviac zobrazené.

Mimochodom, spevák nielen vystúpil na javisku, ale získal aj ocenenie v kategórii "Najlepšieho interpreta".

Život Svetlany Lobody je plný jasných udalostí, vystúpení a koncertov. Prajeme, aby sa tam nezastavila a pokračovala v dobývaní nových vrcholov.

Loading...