Články

Top 10 najlepších stránok na sledovanie filmov v dobrej kvalite zadarmo

Nie vždy moderný filmový priemysel uvíta fanúšikov vysokokvalitnými filmami. Nechcem byť presvedčený o tom kupovaním drahých vstupeniek do kina. V tomto prípade príďte na pomoc mnohým online zdrojom, ktoré dávajú divákom voľný prístup k filmom a televíznym programom.

Nižšie je uvedený zoznam desiatich najobľúbenejších stránok s rozsiahlou databázou. Tu môžete sledovať klasické filmy s potešením alebo sa môžete oboznámiť s novinkami filmového priemyslu.

www.lostfilm.tv

Jeden z najväčších miest, ktorý umožňuje sledovať televízne programy a celovečerné filmy. Tu sú súbory s vynikajúcou kvalitou zvuku a obrazu. Tvorcovia zdroja poskytli všetky podmienky pre sledovanie filmov vo firme alebo samostatne. Tu nájdete najnovšie sezóny najlepších televíznych relácií a aktuálne správy filmového priemyslu. Stránka ponúka americké, európske a ruské výrobky. Tiež sa tu môžete oboznámiť s prívesmi nadchádzajúcich filmov.

www.rutracker.org

Rutracker je známy širokou škálou televíznych programov a filmov rôznych žánrov. Pred prezeraním vybratého súboru si musíte stiahnuť do svojho zariadenia a môžete si prezerať nekonečne. Rozhranie zdroja je jednoduché a jednoduché. Tvorcovia stránok majú záujem zabezpečiť, aby hostia mali prístup k najnovším informáciám. Tu môžete vidieť prvých 10 filmov roku 2017.

kinogo-hit.com

Kinogo vám umožňuje prezerať celý rad dostupných filmov online. Na rozdiel od webových stránok, ktoré vyžadujú sťahovanie súborov, online zdroje vyžadujú neustále pripojenie k internetu. Rozhranie je spokojné s jasnosťou a jednoduchosťou použitia. Katalóg je rozdelený do žánrov a tiež klasifikovaný podľa dátumu vydania. Nový film môže byť hodnotený podľa hodnotenia a recenzií a až potom sa začne pozerať. To je vhodné pre tých, ktorí nie sú pripravení stráviť svoj čas na zlom filme.

www.megogo.net

Megogo - zdroj so skúsenosťami. Pracuje už mnoho rokov a poteší svojich návštevníkov s najnovším filmovým priemyslom. Tu nájdete filmy všetkých žánrov a sledujte ich vo vynikajúcej kvalite. Prezeranie je úplne zadarmo. Tí, ktorí chcú sledovať svoj obľúbený film, majú často možnosť stiahnuť si film do svojej zbierky. Tiež priamo cez stránky môžete nakonfigurovať vysielanie väčšiny televíznych kanálov.

www.cinemaxx.ru

Cinemaxx je tiež jedným z dlhých pečene tejto výklenky. Stovky tisíc používateľov už ušetrili svoje peniaze pri prechode do kina, nahrádzajúc ich filmovými reláciami doma. Stránka ponúka možnosť prezrieť si film pred konečným výberom. V katalógu nájdete najnovšie inovácie a bestsellery minulých rokov.

www.kinokrad.net

Táto stránka získala dobrú povesť medzi podobnými zdrojmi. Tu nájdete filmy vo vynikajúcej kvalite obrazu a zvuku. Na prvej stránke stránky sa zobrazujú aktuálne správy o sezóne. Ak to nestačí, vhodná navigácia vám pomôže nájsť niečo vhodnejšie pre vašu náladu.

www.ivi.ru

Stránka získala všetky výhody takýchto zdrojov:

 • význam zbierky;
 • kvalitné video a zvuk;
 • jednoduchá navigácia;
 • veľký katalóg;
 • bezplatné prezeranie;
 • atraktívne rozhranie.

Medzi nevýhody patrí potreba registrácie.

www.hdkinoteatr.com

Ak chcete získať prístup k širokej knižnici filmov tohto zdroja, nepotrebujete sa zaregistrovať, nezabudnite na heslo alebo platiť za zobrazenie. Stačí, aby ste sledovali odkaz a dostali sa na prvú stranu stránky, napodobňujúcu typ kina. Vľavo môžete vidieť pohodlnú klasifikáciu podľa žánru, vpravo - nové položky. Medzi smermi:

 • westerny;
 • anime;
 • dráma;
 • dobrodružstvo;
 • fantasy;
 • vyšetrovatelia;
 • dokumentárny film a podobne.

www.kinoxa-x.ru

Táto webová stránka má jedno z užívateľsky prívetivých rozhraní. Vľavo, okrem rozdelenia podľa žánru, nájdete klasifikáciu podľa roka. Najlepšie oznamy populárnych nových položiek a na správnych nových obdobiach populárnych televíznych relácií. Takýto dizajn neumožňuje stratiť v množstve filmov.

www.the-cinema.ru

Stránka obsahuje veľké množstvo súborov s videami, ktoré je možné prevziať zadarmo a bezpečne do vášho zariadenia. Katalóg na tejto stránke je obmedzený na nasledujúce žánre:

 • komédia;
 • akčné filmy;
 • series;
 • anime;
 • karikatúry.

Predstavuje však stovky filmov, nových aj už zaslúžiacich divákov. Pohodlný je vyhľadávací princíp medzi najpopulárnejšími. Najčastejšie v tejto kategórii nájdete najzaujímavejšie a najzaujímavejšie filmy.

Tvorcovia každej stránky sa starali o pohodlie navigácie, rôzne filmy a ich vysokú kvalitu. Každý voľný večer môže byť zaujímavý a vzrušujúci tým, že navštívite takýto zdroj. Šťastné prezeranie!

Loading...