Články

Zaujímavý nový rok 2019 v nádhernom meste Nižný Novgorod

Väčšina miest v Rusku má veľkoleposť a krásu, ktorá udivuje turistov. Nižný Novgorod je jedným z nich. Toto rodisko veľkého spisovateľa Maxima Gorka je známe svojimi početnými historickými pamiatkami a pamiatkami.

V zime mesto vyzerá úžasne vo svojej snehovo bielej dekorácii. Je úplne hodné, aby bol vybraný na stretnutie v roku 2019.

Charakteristika zimnej dovolenky v Nižnom Novgorode

Mesto je pripravené ponúknuť svojim hosťom všetko, čo budete potrebovať na skvelú dovolenku. Ide o modernú infraštruktúru a veľa zábavy a výborný program pre Silvestra v reštauráciách.

Existuje niekoľko možností na splnenie nového roku v Nižnom Novgorode. Po prvé, je to noc na hlavnom vianočnom strome mesta. Alternatívou by bola hlučná oslava v jednom z miest zábavy. Okrem toho sa v posledných rokoch stalo veľmi populárnym na to, aby ste mali dovolenku na vidieckych chatkách alebo v rekreačnom stredisku. Originálnym spôsobom, ako osláviť Nový rok, bolo nájomné "party-bass" (autobus). Na slávnostnej noci vnáša svojich hostí okolo mesta a zastavuje sa na najznámejších miestach. To je taká potešenie od 7500 za noc, v závislosti od ďalších možností.

Možnosť rozpočtu na oslavu príchodu nového roka bude navštíviť hlavný vianočný stromček. Tradične je inštalovaný na námestí Minin a Pozharsky. V noci 1. januára sa zhromaždia tisíce návštevníkov a obyvatelia mesta. V tomto roku mestské úrady sľubujú bohatý a pestrý program:

 • diskotéka na otvorenom priestranstve;
 • súťaže;
 • predstavenia umelcov;
 • ohňostroje;
 • prejav guvernéra atď.

Hromadné oslavy sa uskutočnia v mnohých častiach mesta. Najväčší sa bude konať na námestí Žukov, v parku "1. máj", "Švajčiarsko", "Avtozavodskaya", na ulici Rozhdestvenskaya av blízkosti Chkalovského rebríka. Klzisko bude umiestnené na ulici Rozhdestvenskaya, ktorá neprestane akceptovať všetkých, a to ani na Silvestra.

Treba pripomenúť, že v ktoromkoľvek z vyššie uvedených bodov je zakázané prinášať alkohol. Kontrolné body a detektory budú inštalované vo všetkých preplnených miestach.

Umiestnenie a reštaurácie mesta

V regióne Nižný Novgorod existuje veľa rôznych sanatórií, táborov, prázdninových domov a mini-hotelov, ktoré sú pripravené prijímať hostí a ponúkať im vynikajúce podmienky na oslavu nového roku. Tu môžete cítiť všetky potešenia tejto ruskej zimy a ponoriť sa do novoročnej rozprávky v pohodlí a pokoji. Priemerné ubytovanie počas novoročných sviatkov bude stáť turistom 2500 rubľov denne.

V noci od 31. decembra do 1. januára ponúkajú svoje služby desiatky miestnych kaviarní a reštaurácií. V zozname najpopulárnejších:

 • "San Remo";
 • "Balkan Yard";
 • "Ázie";
 • "Veselý krstný otec";
 • "Salute" a ďalšie.

Najčastejšie v meste sú miesta, ktoré sa špecializujú na európsku a ruskú kuchyňu. Môžete si však vychutnať aj orientálne jedlá, napríklad v kaviarni "Ázia". Takmer všetky inštitúcie majú svoje oficiálne stránky na internete, kde sa môžete oboznámiť s ponukou a programom Silvestra. Kaviarne, reštaurácie a bary mesta sú v rôznych cenových kategóriách, ale môžete hrubo určiť priemernú sumu nákladov na stôl na slávnostnú noc - to je suma 4000-5000 rubľov. Na akomkoľvek zvolenom mieste si musíte rezervovať vopred, pretože k 31. decembru to bude problematické.

Pamiatky Nižného Novgorodu

Vo voľnom čase od osláv sa človek môže venovať kultúrnemu rozvoju, a to najmä preto, že Nižný Novgorod je známy veľkým počtom zaujímavých historických a architektonických pamiatok. Medzi miesta, ktoré sa odporúčajú navštíviť v prvom rade:

 • Schody Chkalov;
 • Vianočná ulica;
 • Bolshaya Pokrovskaya Street;
 • Kostol Najsvätejšej Panny Márie;
 • Kreml v Nižnom Novgorode;
 • Nábrežie Volhy.

Chôdza pozdĺž Fedorovského nábrežia si môžete vychutnať krásu panorámy. Krajiny Volhy a Oka sa dajú pozrieť z múrov Kremľa, kde sa nachádza stredoveká pevnosť a múzeá.

Zaujímavý výlet bude na lanovke. Vedie k Dolnému Boru. Jednosmerný lístok stojí 100 rubľov.

Nové 2019 v Nižnom Novgorode pre deti

S deťmi môžete ísť do zoologickej záhrady v meste Limpopo. Náklady na návštevu detí je 150 rubľov, pre dospelých - 400 rubľov. Môžete vidieť nielen veľa zvierat, ale aj kŕmenie a dokonca mŕtvicu. Počas školských prázdnin ponúkajú miestne divadlá pred výkonom veľa detských vystúpení s tematickým novoročným programom. Na každom mieste slávnostnej oslavy sa mladí hostia stretnú s otcom Frostom a Snow Maiden a ďalšími rozprávkovými hrdinami. Pre deti sú organizované súťaže s darmi, hádankami a šarádami, ako aj zábavnými tancami.

Nový rok Tours 2019 do Nižného Novgorodu

Výlety do Nižného Novgorodu sú veľmi obľúbené kvôli bohatému kultúrnemu a historickému dedičstvu mesta. Priemerné náklady na výlet za dve osoby z Moskvy s ubytovaním v štvorhviezdičkovom hoteli budú stáť približne 40 000 rubľov. Čím rozsiahlejší a rôznorodejší je program, tým drahšie bude prehliadka. Pri výbere hotela by sa malo pamätať, že najlacnejšie dôstojné byty budú stáť približne 2500 rubľov za deň. Byt je možné si prenajať za 1500 rubľov. V takomto prípade si niektorá z možností bude musieť rezervovať 2-3 mesiace.

Výlety môžu byť železnice a autobusy. Napríklad za 3 dni autobusom môžete navštíviť Murom, Nižný Novgorod, Peshelan, Podzemné banské múzeum, Arzamas, Diveevo. To stojí od 10900 do 11900 rubľov, v závislosti od vybraného čísla.

Autobusové prehliadky po dobu 4 dní, vrátane oboznámenia sa s podzemným svetom, starobylé obchodné mestá a svätyne budú stáť 14 000 - 16 100 rubľov. Táto suma zahŕňa exkurziu a dopravu, raňajky a ubytovanie v 3-hviezdičkovom hoteli.

Niektoré zájazdy si vyžadujú dodatočnú platbu cestovných lístkov: rezervované miesta 3500 rubľov, kupé - 5000 rubľov. Toto by malo byť objasnené u operátora zájazdu pred zaplatením rezervácie pre prehliadku.

Dojem z cestovania v Nižnom Novgorode je krásny. A ak je výlet spojený aj s oslavou nového roka, nálada bude po celý čas úžasná. Kultúrne dedičstvo, ktoré sa navrhlo na zoznámenie, sa duchovne zdvihne a ponecháva v duši každého hosťa známku a veselé ľudové slávnosti budú celý rok zdvihnúť ducha.