Články

100 najlepších nápadov svetlej manikúry 2018: jemné a nádherné nechtové umenie sezóny

Bez ohľadu na to, aké svetlé a originálne oblečenie dievčatá sa dajú na seba a snažia sa vytvoriť obraz ocelenej dámy, každý z nás zostáva v srdci tenký a nenásilný druh, dychtivý na starostlivosť, lásku a náklonnosť. Po prvé, jemná a diskrétna povaha dievčat sa prejavuje štýlom oblečenia, farebnou schémou oblečenia, výberom nechtového dizajnu.

Dobre upravené ruky sú prvým indikátorom, že sa dievča pokúša venovať pozornosť každému detailu svojho obrazu bez toho, aby zabúdalo na najmenšie detaily. Ľahká manikúra - možnosť, ktorá sa hodí pre všetky módne ženy bez výnimky. Roztomilá nenápadná farba sa zmestí do rôznych obrázkov: od jasne červených šiat až po letné obrázky s flirtovanými kvetinovými šaty.

Jasná manikúra 2018: dizajnové prvky a výber dekorácie

Jasná manikúra je pomerne široká koncepcia, ktorá zahŕňa desiatky rôznych techník a rôzne možnosti výzdoby. Klasická monochromatická ružová farba nechtov už nie je dôležitá, najnovšie techniky manikúry sú v trende - trenie, kovový náter, matný dizajn, 3D kresby a ďalšie.

Pastelová alebo nahá manikúra sa dá ľahko vykonávať samostatne. Jemné svetelné odtiene, na rozdiel od tmavých tónov, nie sú príťažlivé v súvislosti s malými konštrukčnými nepravidelnosťami a vizuálne skrývajú problémy s nechtovou doskou. Pre ľahký dizajn je jednoduchšie si vybrať šperky, drahokamy a vzory.

Ľahká manikúra na krátkych nechtoch 2018

Krátke nechty a pastelové noty - kombinácia schopná vytvoriť jemný obraz dievčatko-sissy. Takáto zmes je vhodná v zimných a letných prevedeniach. Najpopulárnejšie odtiene ľahkej manikúry na krátkych nechtoch sú:

  • béžový
  • broskyňový
  • kokosový orech
  • mäkké ružové

Na krátkych nechtoch je mesačný manikúra v jasnej verzii, francúzsky, "rám", matný dizajn vyzerá skvele. Krátke nechty vyžadujú masívny výzdobu, ako sú veľké kamienky, zložité vzory a nápisy, ktoré sú v malom priestore nerozoznateľné.

Pri výbere farby na manikúru dávajte pozor na tieň vašej pokožky. Farba laku by mala byť ľahšia v niekoľkých farbách. Paleta nahých lakov je taká rozmanitá, že každá dievčina môže nájsť svoj vlastný odtieň. Tmavo béžová farba v matnej verzii, farba slonoviny, biela vyzerá jemne.

Nová ľahká manikúra 2018 s trením

Rub in - novinka v nechtovom priemysle, ktorý umožňuje vytvárať lesklý dizajn s bohatou farbou. Vŕtanie vyzerá skvele v kombinácii s tmavými odtieňmi laku, ale s ľahkým substrátom premení vašu manikúru na rozoznanie.

Trenie je polymérny prach, ktorý v kombinácii s bežným lakom vytvára lesklý povrch zrkadla na nechtoch. Pomocou trenia môžete dosiahnuť rôzne efekty, výsledok závisí od typu polyméru a odtieňa hlavného laku.

Populárne a populárne odtiene sezóny sú:

  • perleťový
  • chameleón
  • zrkadlo
  • chrústa

S týmto dizajnom budú vaše perá centrom pozornosti. Preteky povrchu zrkadla vyzerajú obzvlášť pôsobivé na slnku, čím vytvárajú efekt blikajúceho, dúhového, severného svetla.

Ľahký lak na manikúru: nápady pre každodenný dizajn

Gél poľský je náter, ktorý právom získal dominantné miesto v modernom priemysle nechtov. Nail polish, ktorý drží nechty do 3 týždňov - sen každého rušného dievčaťa. Vo vzhľade sa gélový lesk prakticky nelíši od obvyklého povlaku, ale jeho konzistencia vám umožňuje vytvoriť plynulé prechody medzi odtieňmi bez toho, aby ste vrstvu lakovali na druhom.

Napríklad dizajn s tečkami bodiek vyzerá ako jediný dizajn s gélovým leskom, mesiac a francúzska manikúra budú vyzerať oveľa harmonickejšie a jemnejšie ako bežné laky.

Rozmanitosť jasných odtieňov gélového lesku je obrovská, rovnako ako možnosti manikúry, ktoré môžete vytvoriť s týmto odolným povlakom. Gélová leštička je vynikajúcim základom pre piesok, sametovú manikúru, dizajn s kamienkami, výkresy a vzory. Je mnohokrát jasnejšia a bohatšia než obyčajné laky.

Jasná manikúra 2018: módne trendy v matnom dizajne

Matný lak vyzerá krásne v tmavých farbách, ale aj v ľahkom dizajne dokáže vytvoriť úžasne krásne vzory. Manikúra matný lak vyzerá elegantne, bohatý a ušľachtilý. Sametový náter je úspešne kombinovaný s lesklou textúrou, ktorá vyzerá oveľa zaujímavejšia a pôsobivejšia ako jednoduchý matný dizajn. Dekoratívne prvky na matnom povrchu vyzerajú ešte lepšie ako na lesku.

Ľahká manikúra: fotka luxusného mramorového nechtového umenia

Imitácia prírodného mramoru je ďalšou novinkou v dizajne nechtov, ktorá sa zamilovala do módnych žien, ktorí dávajú prednosť neštandardnej manikúre a originálnym vzorom. Svetlé odtiene sú nevyhnutné pre vytvorenie mramorovej manikúry. Jedná sa o ľahké rozvody na ružovej alebo pieskovej báze, ktoré umožňujú dosiahnuť účinok žilnatosti prírodných kameňov. Ak chcete vytvoriť mramorovú manikúru v jasných farbách, vyberte ružové, broskyňové, tyrkysové, svetložlté laky.

Svetlá manikúra so vzorom

Bez návrhov, ktoré najčastejšie nesú nejaký význam, nemôže robiť žiaden jediný dizajn. Prostredníctvom vzorov na nechty, mnoho módnych žien chce vyjadriť svoje preferencie a pocity. Často sú hlavnými prvkami manikúry tematické výkresy - čas roka, udalosť, nápisy.

Pri pohľade na dokonalú manikúru s obrázkom by ste mali venovať pozornosť nielen samotnému vzoru, ale aj jeho polohe. Použitie vzoru na všetky prsty je prijateľné, ak nie je príliš jasné a chytľavé. Môže to byť sotva viditeľné perie, púpava dáždniky, kvety, vzory razenia. Veľké obrázky s podrobným výkresom na línie by mali byť umiestnené na prsteň. Práve tu vyzerajú najvhodnejšie. V dôsledku toho získate diskrétny vyvážený dizajn s pôvodným vzorom.

Kombinácia odtieňov v ľahkej manikúre

Svetlo ružová manikúra

Všetky odtiene ružovej sú veľmi obľúbené u romantických dievčat. Tento dizajn je kombinovaný s akýmkoľvek vybavením. Použite okrúhly, mramorový, mesačný, francúzsky, pieskový dizajn na vytvorenie svetlo ružovej manikúry, doplnenie nechtového umenia s jiskrami, kamienkami alebo vzormi.

Svetlošedá manikúra

Gray je už dlho nepostrádateľnou voľbou pre prísny kancelársky oblek. Odtiene sivej a vznešené. Spojte sivú s ružovou, béžovou, svetlom tyrkysovou.

Svetlomodrá manikúra

Modrá farba vyzerá skvele v technike ombre, kde sa odtieň hladko rozžiari na bielu. Tento dizajn vyzerá štýlovo a nie banálne. Vďaka použitiu svetlých farieb nie je dizajn preťažený. Všetko nechtové umenie je niečo vzdušné, ľahké a mimoriadne.

Ľahká manikúra nie je nevyhnutne nudná a nudná. Rôzne svetelné odtiene vám umožnia vytvoriť širokú škálu nechtových umeleckých diel, ktoré sú navrhnuté tak, aby dokázali jedinečnosť a vnútornú krásu každej dievčiny.

Loading...