Svet

Top 11 z najkrajších a talentovaných herečiek na svete

Spory týkajúce sa ženskej krásy prebiehajú stále. Každý rok sa vytvárajú rôzne hodnotenia najatraktívnejších žien na svete. Zároveň však neexistuje žiadna vlastnosť, ktorá by určovala víťazov. Tu sa pozrieme na najkrajšie herečky na svete.

Emma Stone

Emma prvá práca vo filme natáčala vo filme Superpers. Táto komédia však nepriniesla jej úspech. Pre divákov sa Stone zamiloval do svojich rolí vo filmoch "Birdman" a "New Spiderman", za ktoré bola dokonca nominovaná na Oscara a získala Zlatý glóbus za svoju najlepšiu ženskú úlohu.

Olivia Wilde

Írska americká herečka nielen stavia svoju filmovú kariéru, ale tiež sa zaoberá výrobou a sociálnymi aktivitami. A jej kariéra začala s pozíciou špecialistu na výber aktívneho personálu. Jej najvýznamnejšia práca bola natáčanie v televíznom seriáli "Lonely Hearts". Maxim nazval Olivia najsexišou ženou roku 2009.

Jessica Alba

Začala svoju televíznu kariéru späť, keď mala len 13 rokov. Práve potom bola pozvaná na natáčanie maľby "The Lost Camp". Bezprostredne po tom, ona hviezda vo filme s názvom "tajomný svet Alex Mac." Získala celosvetovú popularitu potom, čo sa objavila v televíznom seriáli "The Dark Angel", kde hrala vedúcu úlohu. Jessica sa dokonca stala jedným z uchádzačov o cenu Zlatý glóbus. Dnes pôsobí vo filmoch, podnikajú a pracujú ako model.

Scarlett Johansson

Okrem svojej hereckej kariéry Scarlett pracuje v oblasti modelovania a píše piesne. Jej debut vo filmovej tvorbe bola úloha Laury Nelson vo filme s názvom "Sever", ktorý vyšiel v roku 1994. Avšak herečka bola uznaná až po tom, ako v roku 1998 hral Grace McLean vo filme The Spiritmaster.

Megan Fox

Vo veku 13 rokov sa Megan rozhodla uskutočniť modelársku kariéru. A jej debut ako herečka sa odohral v roku 2001, keď sa zúčastnila filmu "Sunny holidays". Jej partnermi na sade boli Ashley a Mary-Kate Olsen. Ona neskôr hral v Transformers. Po týchto streľbách sa jej armáda fanúšikov výrazne zvýšila.

Mila Kunis

Táto hollywoodská herečka je židovsko-ukrajinského pôvodu a narodila sa na území SSSR. Keď mala 7 rokov, presťahovala sa do USA so svojimi rodičmi a bratom. Jej herecká kariéra začala v roku 1994 natáčaním reklamy. Práve vtedy ju riaditelia všimli a pozvali ho, aby v jednej z epizód hral "Dni nášho života". Prielom v jej kariére bol obraz "V rozpätí", ktorý publikum videl v roku 2008.

Natalie Portmanová

Americká a izraelská herečka sa objavila na obrazovke vo veku 12 rokov, keď vo filme "Leon" účinkovala. To bolo v roku 1994. Neskôr bola pozvaná hrať v Star Wars, ktorá jej priniesla celosvetovú slávu. Natalie dnes nielen koná vo filmoch, ale je aj režisérom, scenáristom a producentom. Za svoju úlohu vo filme s názvom "Black Swan", ktorú vydala v roku 2010, získala mnoho ocenení za najlepšiu herečku. Medzi nimi sú Oscar, Zlatý glóbus, Saturn a BAFTA.

Jennifer Lawrence

Jennifer získala slávu potom, čo sa zúčastnila filmu "X-Men". Začala premýšľať o svojej hereckej kariére vo veku 14 rokov. Požiadala rodičov, aby šli do New Yorku, aby našli agenta. Tu bola okamžite vyzvaná, aby sa objavila v reklamách. Aby mohla rýchlo splniť svoj sen, dokonca dokončila svoju školu navonok a zúčastnila sa castingu. Pozorovala ju takmer okamžite a dostala sa vo filme "City Company".

Keira Knightley

Kira dostala svoj lístok do srdca milióna fanúšikov po prepustení filmu "Piráti z Karibiku", kde hrala statnú lady Elizabeth. Ich prvý filmový debut bol vo veku sedem rokov, po ktorom okamžite mal osobného agenta. Medzi jej slávne obrazy patria "Pride and Prejudice" a "Play Like Beckham". Navyše, talentovaná herečka má rád balet, hrá na flétnu a gitaru a kreslí dobre.

Margot Robbie

Austrálska herečka sa prvýkrát objavila na filmovej obrazovke koncom 90. rokov. Jej príbeh je veľmi podobný histórii modernej Popolušky, pretože v práci mala všetko dosiahnuť vďaka tvrdej práci. Po absolvovaní školy šetrila peniaze na výcvik v štúdiu herectva, po ktorej začala pravidelne navštevovať rôzne odliatky, kde ju videl známy austrálsky režisér Aaron. Neskôr ho riaditeľ Martin Scorsese pozval do Hollywoodu za natáčanie v "Wolf of Wall Street".

Chloe Moretz

Napriek svojmu mladému veku má dievča už niekoľko prestížnych filmových ocenení. Prvá filmová práca dostala, keď mala len 10 rokov. A sláva prišla k nej po natáčaní filmu "The Amityville Horror". Okrem natáčania filmov a televíznych relácií je tvárou ochranných známok MaxMara a Aéropostale.

Loading...