Interiér

Moderný kúpeľňový dizajn 2017

V kúpeľni každý deň trávime veľa času. Koniec koncov, začína ráno každého. A na konci dňa sa vrátime späť, aby sme si vzali sprchu alebo voňavú kúpeľ, aby sme vykonali vlastné rituály. Preto musí byť kúpeľňa funkčná a veľmi pohodlná. Súčasne by si každý prenajímateľ rád videl nielen pohodlný z hľadiska starostlivosti, ale aj moderný, štýlový. A urobiť práve takú miestnosť, musíte pochopiť, čo bude relevantné v roku 2017.

Kúpeľne 2017: moderné nápady

Po prvé, tento rok je veľmi dôležité nájsť harmóniu a rovnováhu vo všetkom. To isté platí pre kúpeľňu. Preto je blízkosť k prírode v kombinácii s modernými technológiami hlavným trendom roku 2017. A moderné dizajnéri môžu kombinovať to všetko a vytvoriť jedinečný dizajn aj pre malú kúpeľňu.

Blízkosť prírody sa dá dosiahnuť nielen použitím prírodných prvkov v dekorácii. Napríklad na fotografii sú kvetiny zobrazené ako jasné akcenty. Vyzerá to veľmi krásne, štýlové a prírodné.

Nedávno je drevo späť v móde. Najčastejšie sa používa na vytvorenie kuchyne, nábytku alebo stola. Ale tento rok sa používanie dreva v kúpeľni stalo veľmi populárnym. V kombinácii s novými modernými technológiami a dizajnom je tento prírodný prvok veľmi zaujímavý a štýlový. Môžete tiež používať živé zelené rastliny na pridanie ďalších prvkov prírody do interiéru.

Sprcha z dreva vyzerá neuveriteľne krásne v kombinácii s veľkými bielymi dlaždicami. Tento dizajn kúpeľne ocení každého.

Veľmi dobrá kombinácia dreva s bielymi stenami. Vďaka tomuto kontrastu a prítomnosti jasných prvkov sa získa čerstvá a zároveň útulná kúpeľňa.

Skôr lakonický dizajn, ktorý kvôli správnemu osvetleniu je dosť teplý a útulný.

Snáď najdynamickejším trendom v dizajne kúpeľne je kombinácia rôznych materiálov. Môže to byť veľká dlažba s dekoráciou mozaiky. Alebo kombinácia betónu a omietnutých stien, lesklej keramiky s dreveným povrchom a oveľa viac. Tieto možnosti pomáhajú vytvoriť štýlovú kúpeľňu. Poskytujú tiež ochranu pred vlhkosťou, extrémnymi teplotami a mechanickými vplyvmi.

Kombinácia dlaždíc rôznych veľkostí a farieb je dosť nezvyčajná. Zároveň však vďaka tomu kúpeľňa vyzerá príjemne a teplo.

V tomto príklade sa obkladačka dlaždice vyrába v oblasti sprchy. Zvyšné obklady stien sú použité tapety. Docela racionálna kombinácia, ktorá vyzerá veľmi zaujímavo.

Kombinácia dlaždíc a dreva je dosť kontroverzná. Mnohí tvrdia, že strom v podmienkach vlhkosti rýchlo stratí svoj vzhľad. Ale takýto problém sa vyrieši v okamihu, ak zveríte opravu kúpeľne dobrým odborníkom.

Docela lakonický dizajn vyzerá elegantne vďaka odvážnej kombinácii dreva a veľkých dlaždíc.

Štýlová výzdoba s malými mozaikami veľmi zdokonaľuje originálny dizajn kúpeľne. Farba, textúra, osvetlenie - všetko je premyslené do najmenších detailov.

V interiéri môžete použiť niekoľko farieb. Najdôležitejšie je správne skombinovať ich, aby výsledok vášho tvorivého prístupu vyzeral neuveriteľne krásne.

Kontrastné farby umožňujú rozširovať aj malú kúpeľňu.

Tento príklad používa dlaždice rovnakej veľkosti. Ale vzhľadom na to, že sa používajú rôzne kvety, vidíme zaujímavú, štýlovú kombináciu.

Veľmi často aj pri navrhovaní kúpeľní pomocou zrkadiel a sklenených plôch. Faktom je, že s ich pomocou sa odráža lúče, ktoré vizuálne zväčšujú hranice miestnosti, na druhej strane sklenené povrchy dobre prenášajú svetlo a zároveň chránia proti vniknutiu vlhkosti. Preto môžete sklo a zrkadlá bezpečne používať ako povrchovú úpravu.

Nehovoriac o použití keramických dlaždíc 3-D. Povrch s jeho použitím môže byť jediným prvkom výzdoby v minimalistickom prevedení kúpeľne.

Moderné kúpeľne 2017

Určite je veľmi dôležité zamerať sa na trendy bežného roka v usporiadaní kúpeľne. Ale menej dôležité nie je riešenie farieb. Koniec koncov, na úkor správne vybratých odtieňov, môžete urobiť miestnosť vizuálne. A správne zvolené osvetlenie mu prinesie zvláštne odvolanie.

Ak chcete vizuálne zväčšiť priestor v miestnosti, skúste použiť pastelové odtiene. Biela tiež vyzerá veľmi dobre v kombinácii s ružovou, zelenou, žltou alebo modrou. Ako jasné akcenty je lepšie použiť zrkadlový rám alebo koberec.

Skutočne skromná kúpeľňa v neutrálnych odtieňoch, doplnená jasnými akcentmi. Ako môžete vidieť, dokonca aj s použitím takéhoto menšieho dekorácie môžete vytvoriť dosť zaujímavý a nudný priestor.

Nasledujúca kúpeľňa je príkladom toho, že aj v malom priestore môžete urobiť niečo útulné, teplé a zároveň moderné. To všetko je spôsobené správnou farbou, osvetlením a umiestnením.

Vynikajúca kombinácia jasných farieb v kúpeľni.

Žltá, biela a čierna - pre dizajn kúpeľne sú vybrané dosť neobvyklé odtiene. Ale zároveň vyzerá veľmi kreatívne, svetlá a slnečná.

Steny zdobené veľkými dlaždicami sú veľmi zaujímavé. Kvôli tomu bude menej švov. Ak chcete do tohto dizajnu pridať určitú vôňu, použite dlaždice s malou mozaikou na vytvorenie vložiek. Alebo dlaždice štandardnej veľkosti, ale v kontrastnej farbe.

Pôvodné riešenie - kombinácia bielej kúpeľne s jasnými, bohatými farbami.

Čiernobiely vzor na dlaždice vám umožní dať kúpeľni nejakú eleganciu a štýl.

Ak chcete vytvoriť jasné akcenty v kúpeľni v neutrálnej farbe, môžete použiť nielen farebné dlaždice, ale aj laminát. Vyzerá úplne svieža, nová a neobvyklá.

Ďalšia možnosť návrhu je veľmi neobvyklá. Koniec koncov, kombinuje nielen bielu dlažbu s farebnou mozaikou, ale aj zrkadlovú mozaiku. Keďže sa v ňom odráža svetlo, kúpeľňa je veľmi svieža a slnečná.

Ak chcete zdobiť kúpeľňu, nie je potrebné zamerať sa iba na steny. Existuje neuveriteľný počet príkladov, v ktorých je jasným alebo chytľavým prvkom podlaha alebo jej kombinácia s výzdobou stien. Máte záujem o toto rozhodnutie? Potom sa pozrite ďalej.

Veľmi krásna farba dokonale so základným bielym odtieňom.

Dlaždice v podobe váhy na podlahe a jednej zo stien určite nenechajú nikoho ľahostajným k takémuto dizajnu.

Pokiaľ ide o farbu nábytku, môže to byť grafit, čokoláda, hnedá alebo grafit. To sú najobľúbenejšie odtiene sezóny.

Striktná verzia kúpeľne s čistými líniami a sklenenou sprchou.

Moderná kúpeľňa 2017

Moderná kúpeľňa predpokladá dostupnosť nových, módnych, kreatívnych inštalácií. Nielenže vyzerá krásne a nezvyčajne, ale má aj vysokú odolnosť proti opotrebovaniu. Takže ak máte pochybnosti, nezabudnite si zakúpiť niečo zaujímavé, aby vaše kúpeľňa ešte lepšie.

Neobvyklý tvar umývadla a toalety - ktorý priťahuje pozornosť v monotónnej a dosť tichej kúpeľni.

Kombinácia bielej a čiernej je, ako viete, klasika. A môže byť dokonca použitý aj pre kúpeľňové prvky.

Prísne, jasné a hladké linky - jeden z hlavných trendov v roku 2017.

V roku 2017 mnohí dizajnéri zastávajú názor, že je potrebné skombinovať hladké a efektívne prvky s prísnymi a jasnými líniami.

Už niekoľko rokov udržuje štýl podkrovia svoju vedúcu pozíciu v interiéri. Používa sa všade, v reštauráciách, baroch, na dekoráciu vo veľkých domoch. Nemenej dobre to vyzerá v kúpeľni.

Ohromujúci dizajn kúpeľne. Kombinácia rôznych štýlov a farieb vďaka šikovným rukám dizajnérov sa zmenila na niečo neuveriteľne krásne a trendy.


Napriek veľkej popularite takýchto štýlov, ako je minimalizmus, podkrovie alebo škandinávsky, mnohí dávajú prednosť klasickému dizajnu kúpeľne. Alebo jeho kombinácia s fúziou.

Veľmi zaujímavá, štýlová kombinácia moderného dizajnu kúpeľne s kontrastnými prvkami, ako je kúpeľňa, stojan a lampa.

Kombinácia moderného štýlu s klasickými prvkami dekorácie. Táto možnosť kombinuje dva protiľahlé prúdy a vyzerá veľmi štýlovo.

Niektoré nezvyčajné a veľmi zaujímavé nápady na dizajn kúpeľne:

  1. Jemné pastevné odtiene v kombinácii s pomerne hrubými prvkami dreva.

2. Kúpeľňa v štýle fúzie. Tento dizajn určite nebude vyhovovať všetkým. Ale ak ste kreatívny človek, ako neobvyklé kombinácie, nové trendy a experimenty, potom táto možnosť je pre vás.

3. Veľmi jasná, slnečná, neobvyklá kúpeľňa. Objemové umývadlá, osvetlené zrkadlá a úžasná žltá výklenok pre kúpeľňu - to všetko robí tento dizajn jedinečný a štýlový. Je to dobrý príklad toho, ako moderný a kreatívny prístup môže robiť niečo skutočne zaujímavé z jednoduchej miestnosti.

4. Červená je veľmi aktívna, jasná a dokonca aj agresívna. Preto nie každý si ju môže vybrať. Okrem toho kúpeľňa je miestom, kde začína a končí Váš deň. A to znamená, že tu musíte naladiť na pracovný deň a odpočinúť si od neho. A tento dizajn je vhodný len pre úspešných alebo kreatívnych jedincov, ktorí sa nič nebavia a odvážne idú dopredu.

5. Štýlová kombinácia bielej a čiernej. Veľmi neobvyklé, tajomné dizajn kúpeľne. Tento dojem je spôsobený neobvyklým tvarom škrupiny a ohromujúcimi zrkadlami. Priťahuje pozornosť a fascinuje.

6. Tento dizajn kúpeľne je skôr diskrétny. Ale zároveň je každý detail vybraný s chuťou. To znamená, že boli vytvorené odborníkmi. A ak chcete mať podobnú možnosť, potom použite služby dizajnéra.

7. Skvelá možnosť pre fanúšikov kontrastných kombinácií. Taký dizajn nedávno nájde čoraz viac obdivovateľov.

Každá dizajn kúpeľne je vo svojom originálnom a neobvyklom prevedení. Ale pri výbere štýlu pre váš dom vždy berte do úvahy nielen módne trendy, ale aj svoj vlastný štýl, chuť, farebné preferencie a samozrejme aj rozsah miestnosti. To je jediný spôsob, ako vytvoriť dokonalú kúpeľňu, ktorá uspokojí všetky vaše potreby. A ak sa vám páčili niektoré z ponúkaných možností, napíšte nám to v komentároch.

Loading...