Svet

Mesačný kalendár na november 2019: priaznivé a nepriaznivé dni

Použitie lunárneho kalendára je ďalší spôsob, ako vyvážiť svoj život a plánovať prácu a odpočinok. Dosť na to, aby ste počúvali odporúčania pre každý deň a rozhodovanie bude oveľa jednoduchšie.

1. november (5 mesiacov)

Rastúci Mesiac v Kozorožcovi

Deň je vhodný pre mierne zaťaženie a meraný rozvrh. Nezaťažujte sa a pokúste sa skočiť nad hlavu. Mesiac poskytne dostatok energie na športovanie, ale odpočinok po náročnom dni je nevyhnutnosťou. Tým sa zachová harmónia v duchovnom a fyzickom blaho.

2. november (6 mesiacov)

Rastúci Mesiac v Kozorožcovi

Dnes sa môžete ponoriť do najťažších úloh a prevziať to, čo sa včera zdalo nemožné. Komunikácia s prírodou a záhradníctvom pomôže vyvážiť energetické zázemie. V tomto prípade by každé cvičenie malo byť mierne.

3. novembra (7 mesiacov)

Rastúci Mesiac v Kozorožcovi

Ráno cítite dostatočné množstvo síl v tele. Okrem toho bude na vašej strane šťastie, čo umožní každodenné podnikanie jednoduché a jednoduché. Tento deň je vhodný pre nových známych a aktívnu komunikáciu. Odporúča sa tiež ponoriť sa do štúdia novej profesie alebo sa jednoducho zapájať do rozširovania obzory.

4. novembra (8 mesiacov)

Rastúci mesiac vo Vodnároch

Predchádzajúce dni si vyžiadali značnú spotrebu energie, takže nové lunárne dni sú určené na doplnenie zásob. Najťažšie prípady sú lepšie odložiť na ďalší deň a väčšinu času by sa mali venovať odpočinku a odpočinku. Komunikácia s peknými ľuďmi bude prínosom.

5. novembra (9 mesiacov)

Rastúci mesiac vo Vodnároch

Negatívna energia sa varí okolo. Deň by sa nemal venovať novým projektom - s najväčšou pravdepodobnosťou sa im to nepodarí. Kontakty s manažmentom sú tiež nežiaduce, môžu sa vyskytnúť konflikty od začiatku. Každá fyzická aktivita môže skončiť u zranenia.

6. novembra (10 dní v mesiaci)

Rastúci mesiac v Rybách

Dnes budú najúspešnejší tí, ktorí sú poháňaní energiou svojich príbuzných. Uctievanie rodinných väzieb a tradícií je silným zdrojom sily a inšpirácie. Dnes je tiež dobré zapojiť sa do záhradníctva a záhradníctva - byť bližšie k zemi a jej koreňom.

7. novembra (11 mesiacov)

Rastúci mesiac v Rybách

Deň je plný negatívnych vibrácií. V práci je lepšie nezačať nové projekty a nezaťažovať sa s novými partnermi. Veľké riziko podvodu. Dnes je lepšie venovať sa jednoduchým súčasným starostom alebo dokonca domácim problémom. Dobrý deň pre jednoduchú fyzickú námahu.

8. novembra (12 mesiacov)

Rastúci mesiac v Rybách

Deň musí prechádzať pod znamením lásky, odpustenia a lásky. Práca s jej problémami je lepšie odložiť. Komunikácia s blízkymi prinesie hmatateľné výhody a zabezpečí harmóniu vo vnútri.

9. november (13 mesiacov)

Pestovanie Mesiaca v Barane

Dnes musí byť všetka energia zameraná na nápravu starých chýb. Miesto mesiaca v porovnaní s ostatnými nebeskými telesami zabezpečí úspech v tejto činnosti. Je tiež dobré, aby ste sa zapojili do zlepšovania, pretože v tele na vrchole bude jeho regeneračné schopnosti.

10. november (14. mesiac)

Pestovanie Mesiaca v Barane

Mesiac poskytne silnú sústredenú energiu, ktorá môže byť presmerovaná do ktorejkoľvek sféry života. Úspech v tejto oblasti bude zabezpečený. Dnes je dobré začať veľké projekty alebo riešiť komplexné problémy. Hlavnou vecou je aktívne a aktívne stráviť tento mesačný deň.

11. novembra (15 mesačný deň)

Rastúci mesiac v Býka

Veľké riziko, že sa stane obeťou ilúzií. Nenechajte sa dôverovať a dôverujte cudzím. Zdravie môže byť tiež problémom, problémy môžu prísť z neočakávanej strany. Je potrebné zabrániť agresii a všetkým jej prejavom.

12. novembra (16 mesiacov)

Plná Mesiac v Gemini

Agresívne vibrácie dnes neustúpia. Je potrebné obmedziť komunikáciu a neukázať verejnú nespokojnosť. Riziko hádky a dokonca aj bojov je skvelé. V jedle by ste si mali vybrať tie najužitočnejšie produkty.

13. novembra (17 mesiacov)

Ubúdajúci mesiac v gemini

Nakoniec si môžete oddýchnuť a odpočinúť od turbulencie minulých dní. Ak chcete pracovať, je lepšie vybrať si monotónne a jednoduché úlohy. Dobrý deň pre výlety a voľnočasové aktivity.

14. novembra (18. mesiac)

Ubúdajúci mesiac v gemini

Lepší deň na plánované plánovanie. Bude plná harmónie, takže dnes by ste mali byť kŕmení tvorivou energiou. To sa najlepšie robí v spoločnosti blízkych.

15. novembra (19. lunárny deň)

Ubúdajúci mesiac v gemini

Čas by mal byť vynaložený na plánovanie do budúcnosti, ale nezačať ich implementáciu. Dnes je lepšie sa zdržať aktivity, pretože každá firma môže skončiť s neúspechom. Je lepšie stráviť deň v pokoji a nečinnosti.

16. novembra (20 dní v mesiaci)

Ubúdajúci mesiac v rakovine

To je jeden z najťažších dní v mesiaci. Obdobie ťažkej energie neumožní vybudovať a ušetriť. Preto sú všetky dôležité veci lepšie prenesené do iného dňa.

17. novembra (21. mesiac)

Ubúdajúci mesiac v rakovine

Deň disponuje intenzívnou činnosťou. Dnes sa zdá, že všetko je skutočné a všetko je možné, stačí len urobiť trochu úsilia. Finančné náklady na akýkoľvek majetok budú užitočné a úspešné.

18. november (22 mesiac v mesiaci)

Waning Moon v Leo

Dnes je duša ohromná s radostnými emóciami. Telo cíti nárast sily a veľa možností. Dobrý čas na hotovostné transakcie a všetky druhy projektov. Ak nezačnete hádať, deň prispeje k zárodku nových užitočných vzťahov a posilnenie priateľských vzťahov.

19. novembra (23 mesačne)

Ubúdajúci mesiac v Panne

Tento deň prináša konflikt do akéhokoľvek vzťahu. Na základe toho musíte vytvoriť plán. Je lepšie obmedziť komunikáciu s ľuďmi vo všeobecnosti a vylúčiť kontakty s nepríjemnými ľuďmi.

20. novembra (24 dní v mesiaci)

Ubúdajúci mesiac v Panne

Dnes sa môžete dostať blízko k ostatným. V každom prípade môžete požiadať o pomoc príbuzných a poskytnúť im sami. Tento deň je vhodný na riešenie zložitých problémov a finančných investícií.

21. november (25 dní v mesiaci)

Ubúdajúci Mesiac vo Váh

Dnes je lepšie byť sám. Lepší deň strávený bez rozruchu, pomaly a mierne. Deň je zlý iba pre finančné transakcie.

22. novembra (26 dní v mesiaci)

Ubúdajúci Mesiac vo Váh

Negatívnosť dnes pochádza zo všetkých strán. Musíme byť pripravení na to, že akékoľvek podnikanie skončí neúspechom a plytvaním energiou. Môžete vykonávať menšie finančné transakcie a robiť malé nákupy.

23. novembra (27 dní v mesiaci)

Ubúdajúci Mesiac vo Váh

Tento deň je vhodný na zmeny v živote v ktorejkoľvek z jeho oblastí. Dnes je tiež dobré, aby ste si zaujali svoje zdravie a začali viesť zdravý životný štýl. Môžete podniknúť, čo sa predtým nepodarilo. Budú ukončené s úspechom.

24. novembra (28 dní v mesiaci)

Ubúdajúci Mesiac vo Váh

Skvelý deň sa ponoriť do seba. Môžete cítiť osvietenie a stať sa majiteľom posvätného poznania. To prinesie bohaté ovocie v rôznych oblastiach života. Duchovné očistenie obnoví myseľ a umožní vám robiť dôležité rozhodnutia.

25. novembra (29 dní v mesiaci)

Waning Moon in Scorpio

Dnes nemôžete začať nové projekty. Neprinesú požadované výsledky. Investovanie peňazí a veľké nákupy sú tiež veľmi nežiaduce. Je lepšie stráviť deň sám a urobiť si vlastnú analýzu.

26. novembra (1 mesiac v mesiaci)

Nový mesiac v Strelec

Dnes môžete jasne cítiť nedostatok energie, takže by ste ju nemali minúť na zložité úlohy. Komunikácia s nepríjemnými ľuďmi, ako aj ťažké cvičenie je lepšie obmedziť.

27. novembra (2 mesiace v mesiaci)

Rastúci Mesiac v Strelec

Deň je najlepší spôsob, ako začať s dôležitými projektmi. Zvýšená intuícia a schopnosť absorbovať informácie pomôžu. Dnes môžete zoznámiť sa s novými, budú úspešní a užitoční.

28. november (3 mesiac mesiac)

Rastúci Mesiac v Kozorožcovi

Ak dnes prejavujete maximálnu aktivitu, môžete bezpečne počítať s realizáciou plánovanej činnosti. Je dôležité mať na pamäti, že deň je plný negativity a snaží sa vyhnúť ostrým rohom. Pokiaľ ide o zdravie, organizmus je na vzostupe.

29. novembra (4 mesiace v mesiaci)

Pestovanie Mesiaca v Barane

Dnešná rutina bude veľmi vítaná. Rytmus týchto mesiacov je monotónny a meraný, takže je lepšie ho používať na pokojné domáce problémy. Hlučné preplnené udalosti by sa mali odložiť.

30. novembra (5 dní v mesiaci)

Pestovanie Mesiaca v Barane

Dnes by bolo najlepšie plánovať a rozdeliť úlohy do dní budúceho obdobia. Navyše, deň je vhodný na obranu ich správnosti a záujmov, ktoré boli predtým porušené. Treba sa vyhnúť finančným transakciám.

Loading...