Články

Najobľúbenejšie farby oblečenia jesennej-zimnej sezóny 2019 podľa Pantone

Proces vytvárania štýlovej, modernej šatníka je mimoriadne vzrušujúci zážitok. Koniec koncov, na to musíte poznať vlastnosti čísla, pomer. Rovnako dôležité je študovať hlavné trendy a módne trendy s cieľom nájsť skutočne relevantné štýly. A samozrejme, stojí za to zistiť, aké odtiene budú v móde. Preto dnes ponúkame analýzu vlastností súčasných farieb na jeseň-zimnú sezónu 2019.Módne farby jesenného-zimného 2019 oblečenia

Inštitút Pantone Color publikuje každý rok zoznam najrelevantnejších farieb najbližšej sezóny alebo roka. Na jeseň-zimnú sezónu 2019 bude mať až desať. Všetky sú veľmi rozmanité, takže bude zaujímavé vytvoriť štýlové obrázky.Červená hruška

Elegantná, bohatá, šťavnatá farba s názvom "Červená hruška" je ideálna pre zimnú sezónu. Na rozdiel od bežnej Marsaly je hlbšia, ale nie tak tmavá a má vínnu podtón. Najčastejšie sa kombinuje so skutočnými žltými odtieňmi. Ostatné možnosti sú však prijateľné.

Veľký mak

Šťavnaté, vášnivé červené musia byť prítomné v jesennom-zimnom šatníku. Je ideálny pre tých, ktorí milujú byť v centre pozornosti a vytvárajú extrémne jasné obrazy. Samozrejme, táto farba nie je vhodná pre pracovné dni v kancelárii. Ale napriek tomu pre večerný výjazd a návštevu akcií - to je ideálna voľba.

Červená oranžová

Nasýtená červeno-oranžová farba sa jednoducho vytvorí, aby sa nálada zmenila v šedých dňoch. Že spomína na slnečné letné dni. Preto sa najčastejšie používa tento tón ako akcent v obraze. Vyzerá to najlepšie s odtieňmi zeleného alebo klasického denimu. Pre milovníkov zdržanlivých obrázkov odporúčame skúsiť to s bielym alebo čiernym oblečením. Každá z možností je zaujímavá a jasná svojou vlastnou cestou.

Ceylová žltá

Pikantné, korenisté, príjemné do očného odtieňa zriedia bežné farby. Okrem toho môžete s ňou experimentovať a vytvárať veľmi originálne luky, a to aj pre každodenný život. Mnoho dizajnérov prezentovalo vo svojich zbierkach neuveriteľne krásne monofónne tváre, ktoré nenechajú nikoho ľahostajným.

svetlo rampy

Svetlý, žiarivo žltý odtieň, ktorý bol vytvorený, aby pritiahol pozornosť. Je vhodný na kombinovanie základných odtieňov s odevom a často sa používa ako jasný prízvuk.

Misty blue

Pokojné, ale súčasne dosť nasýtená modrá farba vždy upúta pozornosť. Predovšetkým je vhodná pre dôverčivé, účelné dievčatá, pretože plne odráža a zdôrazňuje tieto znaky charakteru. Z hľadiska kombinácie vyzerá obzvlášť dobre s bielym a lilačným odtieňom.

Zelená quetzal

Hlboká modrozelená farba získala svoje meno na počesť quetzálneho vtáka, ktorý žije v lesoch Mexika a Panamy. Vyzerá to zvlášť elegantne a štýlovo. Preto vytváranie obrázkov s ním je skutočnou potešením. Je to najdôležitejšie pre večerné šaty, rovnako ako vytvoriť štýlový monoluk.

Crocus okvetné lístok

Jemná, jemná, nádherná farba s názvom "okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly výstrih" Samozrejme, táto farba nie je typická pre sezónu jeseň-zima, takže veľa dievčat nerozumie tomu, čo je najlepšie ako ju kombinovať. Ale to všetko závisí od toho, akú postava plánujete nastaviť. Pre svetlé, romantické oblečenie kombinujte "okrúhly okrúhly okrúhly okrúhly okrík" so svetlomodrými, ružovými alebo šedými farbami. Jasnejší obraz je získať viac nasýtených farieb. Experimentujte s rôznymi možnosťami, ktoré kombinujú rôzne odtiene a farby.

ultrafialový

Nasýtená ušľachtilá purpurová farba prekvapuje svojou hĺbkou a jemnosťou. Tento rok sa stala neuveriteľne populárnou a vyhovuje doslova každému fashionistovi. Treba poznamenať, že ten istý odtieň je celkom rozmanitý a vďaka tomu to vyzerá dobre s rôznymi tónmi. Ak si kúpite akúkoľvek vec vo fialovej farbe, uistite sa, že bude možné vytvoriť viac ako jeden štýlový originálny obrázok.


Martini olivy

Nezvyčajný, komplexný odtieň hnedej so zeleným podtónom vyzerá úžasne krásny. Je to perfektné pre túto sezónu. Okrem toho táto farba vyzerá predovšetkým rafinovaný a ušľachtilý.

Módne základné farby oblečenia pre jesennú a zimnú sezónu

Okrem hlavných aktuálnych odtieňov jesennej a zimnej sezóny doporučujeme venovať pozornosť základným tónom. Budú vždy v trende a zároveň sa navzájom dobre zachovajú. Vďaka tomu môžete vytvoriť mnoho obrázkov pre každú príležitosť.

Sargasso More

Hlboká, tmavo modrá farba je ideálna pre základné veci, rovnako ako pre všetky štýly oblečenia. Preto môžete bezpečne experimentovať s tým, vytvárať tak jemné a nádherné luky!

Brilantné mandle

Neuveriteľne krásny, teplý odtieň, ktorý trochu pripomína farbu piesku. Je univerzálny a mieša doslova so všetkými aktuálnymi odtieňmi jesennej a zimnej sezóny. Preto, pre tých, ktorí vytvárajú základný šatník, odporúčame vybrať vrchné oblečenie v tejto farbe.

šelmy

Úžasne krásna hnedá je ďalšou základnou voľbou pre každodenný život. Je ideálny pre obrázky v štýle západnej, ktorá je teraz obzvlášť populárna.

tofu

Pre milovníkov bielej farby odporúčame venovať pozornosť mäkšiemu odtieňu s krémovým tónom. Vzhľadom k tomu, to vyzerá teplo a je ideálny pre vytváranie rôznych snímok v štýle bohémia alebo krajiny, safari.

Pokojné sivé

Pokojný, jemný šedý odtieň v trende sezóny. Nie je nasýtený a vďaka tomu sa dobre kombinuje s takmer všetkými farbami.

Každá z ponúkaných kvetov je ideálna pre jesennú a zimnú sezónu. Sú dobre kombinované so sebou, čo vám umožňuje vytvoriť štýlovú základnú šatňu. Najdôležitejšou vecou je štúdium vlastných vlastností a voľné nakupovanie.

Loading...