Články

TOP 100 najlepších noviniek pre manikúru

V dnešnej dobe je štýlová a módna manikúra, čo robí takmer každá dievčina, od študenta až po top manažéra alebo lekára. A to je odôvodnené, pretože ruky sú kartou ženy.

Pred niekoľkými rokmi na vrchole popularity boli dlhé štvorce alebo špicaté nechty. Vyzerá to zaujímavé, neobvyklé, ale takéto nechty nie sú vôbec praktické. Niektoré profesie navyše neumožňujú, aby nechty mali takú dĺžku. Našťastie sa tento rok prirodzenosť vo všetkom rýchlo stala módnou. Toto platí aj pre manikúru. Preto môžete bezpečne vyrobiť krátke nechty a stále zostať na vrchole módy.

Pokiaľ ide o tvar nechtu, najlepšia voľba by mala byť mandľová alebo oválna. Tie dievčatá, ktoré dávajú prednosť štvorcovým tvarom, by sa nemali rozčuľovať Koniec koncov, existuje cesta von. Môžete len urobiť rohy mierne zaoblené. A potom manikúra bude vyzerať prirodzene.

Aktuálne farby a nové vzory

Samozrejme, prirodzenosť v manikúre naznačuje jemné, jemné, nude odtiene. A najlepšie sa im hodia ružová, modrá, šedá, piesková a broskyňová farba.

Ale keďže symbolom tohto roka je Oheň kohút, to vám umožní vybrať jasnejšie farby v dizajne manikúry. Napríklad žltá, oranžová, modro-zelená, smaragdová, karmínová a iné. A stylisti sa rozhodli kombinovať farby pre dizajn, to znamená, aby to urobil bichrom. Najobľúbenejšie farebné kombinácie:

  • svetlé: smaragdové a svetlo zelené, žlté a oranžové atď.
  • pastel: svetlo žltá a svetlo oranžová.
  • Pastel-jasný: bohatý oranžový a ľahký broskyňový.

Štýlová metalíza

V tomto roku získali "metalizované" nátery neuveriteľnú popularitu. Používajú sa doslova všade: na dekoráciu kabeliek, obuvi, bundy. A dizajnéri nechtov, na oplátku, nanášajú takýto povlak na manikúru. V zime môžete kombinovať s tmavými odtieňmi laku. Mimochodom, s cieľom doplniť večerné šaty, mnoho dievčat dal špeciálnu fóliu na všetky nechty. Vyzerá to veľmi zaujímavé a nezvyčajné.

V teplom období môžete doplniť kovové prvky manikúry v pastelových farbách. Stačí stať tenký vertikálny alebo horizontálny prúžok v strede nechtíka a pripraviť trendy, trendy dizajn! Obzvlášť krásne to bude vyzerať na nechty s oválnym tvarom. Ale nemali by ste sa obmedzovať, snažte sa vytvoriť niekoľko jazdných pruhov, krížiť sa alebo robiť rôzne vzory vôbec.

Vzory zväzkov

Napriek tomu, že skromnosť a prirodzenosť sú v móde, nebojte sa experimentovať a vytvárať návrhy s kameňmi, perlami a dokonca aj ostrými hrotmi. Takéto extravagantné možnosti sú ideálne na dovolenku, večerné alebo tematické párty. Tiež veľmi krásny je dizajn nechtov s obrázkami vo forme rôznych curlicues, "pletené prúžky" a ďalšie možnosti. Po vytvorení sú práškové so špeciálnym práškom a získava sa fantastický dizajn.

Pruhy a geometrické vzory

Rôzne geometrické tvary v tomto roku budú veľmi populárne. Rôzne trojuholníky, cikcaky, štvorce a iné tvary môžu mať rôzne veľkosti a farby. Zaujímavé je, že takýto výtlačok vyzerá veľmi dobre na každej dĺžke a tvare nechtov, takže môžete využiť tento trend. Mnohí manikúri experimentujú a rozdeľujú takýto klinec do niekoľkých častí s takými číslami. Môžete dokonca maľovať tieto diely v rôznych farbách. Vyzerá to docela zaujímavé a umožňuje vizuálne zmeniť tvar nechtov.

Kamienky, trblietky, prášok

Ak chcete urobiť jednoduchú manikúru viac jasnú a slávnostnú, môžete použiť rôzne dekoratívne prvky. Medzi najobľúbenejšie patrí špeciálna prášok manikúry, iskry, kamienky a malé kamienky. Skúsení remeselníci odporúčajú ich použitie v jesennej a zimnej sezóne. V lete používajte kovové pruhy alebo prášok svetlých odtieňov. Je však veľmi dôležité, aby boli nechty stredne dlhé. Vzhľadom k tomu, krátke, také dizajnové prvky vyzerajú dosť veľké a vizuálne robia nechty širšie. Ak máte radi dlhšie nechty, dizajn takéhoto plánu ich len zdobí.

Francúzska manikúra

Možno niekto povie, že francúzska manikúra je pomerne starý trend a nie je v ňom nič nové. To je čiastočne prípad. Ale tento rok sa navrhuje používať šedé, ružové, fialové, hnedé a iné farby v kombinácii s bielym koncom nechtu. Na letné obdobie môžete použiť jasnejšie odtiene, ako je červená, zelená, modrá, broskyňa. Súhlasím, táto verzia francúzskej manikúry je celkom zaujímavá a nová.

Ak ešte nie ste pripravený na takéto pokusy, potom môžete vytvoriť tradičnú verziu. Ale aby ste to diverzifikovali, môžete na niekoľko nechtov pridať čiernu farbu. Alebo kresliť obrázok, ktorý sa vám páči. Jednou z najzaujímavejších možností by bolo použitie trblietavých alebo viacfarebných kamienkov. Nebojte sa uplatňovať takéto prvky. Hlavná vec, že ​​neboli príliš veľa.

Môžete tiež vytvoriť inú "líniu úsmevu", ako aj kombinovať francúzsku manikúru a iné dizajnérske techniky. To všetko pomôže transformovať klasickú verziu dizajnu a pridať zaujímavý, trendový vzor.

Mesačná manikúra

Presunutie akcentu od okraja nechtíka do otvoru v jeho základni sa už dlho považuje za klasickú techniku ​​"reverznej" francúzskej. Preto "mesiac", rovnako ako klasická verzia francúzskej manikúry, mení svoj vzhľad z obdobia na sezónu, ponúkajúc nové, neobvyklé možnosti dizajnu.

A trendy mesačnej manikúry v tomto roku sú:

  • Matný lesklý dizajn.
  • kombinovaný "mesačný dizajn" s uvoľnením voľného okraja nechtu a luny.

Každý z nových produktov je celkom zaujímavý, svieži a originálny. Niektoré možnosti sú vhodnejšie pre skromné ​​dievčatá, zatiaľ čo iné sú odvážne, odvážne a tí, ktorí milujú pozornosť iných. Takže skúste experimentovať s dizajnom a staňte sa štýlovým.

Loading...