Krása

Módne dámske nohavice "jeseň-zima" 2018-2019: 80 najlepších fotografických snímok sezóny

Moderná žena nie je zvyknutá sedieť stále. Jej život je naplnený neuveriteľnou dynamikou. Zoznam každodenných záležitostí zahŕňa nielen pracovné chvíle a pracovné dni, ale aj povinné udalosti ako návšteva kozmetického salónu, nákupy, kurzy v športovom klube, stretnutie s priateľmi. Rýchlosť života spôsobuje určité povinnosti v štýle oblečenia. Okrem nesporných favoritov ženskej šatníka - šaty, sukne, blúzky - ženy by mali mať vždy štýlové nohavice, obleky a kombinézy. Pohodlné a pohodlné, nebránia pohybu a umožňujú vám vytvárať desiatky štýlových lukov každý deň.

Módne kolekcie jeseň-zima 2018-2019 neprekročili potreby aktívnych dievčat. V každej show, verejnosť mohla vidieť úžasnú paletu štýlov, farieb a textúr v kategórii dámske nohavice.

Zbierky 2018-2019 sú plné neuveriteľnej harmónie a bezúhonnosti. So všetkými nejednoznačnosťami módnych zbierok môžete identifikovať hlavné smery vo svete ženskej módy, ktoré budú dôležité počas tejto a ďalších období. Na mólach môžete vidieť modely v štýle futurizmu, stručné klasické štýly, nohavice s ozvenami vinobranie a romantickými trendmi z minulosti. Ponúkame vám 10 aktuálnych trendov sezóny 2018-2019 v segmente ženských nohavíc.

Štýlové dámske nohavice 7/8

S módnymi 7/8 nohavicami v šatníku si môžete byť istí, že ste stelesňujú nielen pohodlné, ale aj neuveriteľne štýlové luky. Dĺžka 7/8 bola tak úspešná, ale dizajnéri a jednoduché módne ženy sa vôbec neponáhľajú, aby sa s ňou rozlúčili v roku 2019.

V trende modelu v širokom, úzkom, rozšírenom prevedení. Budú vynikajúcim základom pre vytvorenie štýlového obrazu pre prácu, strany a publikáciu. Kombinujte 7/8 nohavice s blúzkami, košelemi, topami, bundami, svetermi.

Štýlové kožené modely: jeseň-zima 2018-2019

Klasické tkaniny na šitie nohavíc v roku 2019 sa zdali byť vážnym konkurentom vo forme koženej textúry. Najnovšia kolekcia dizajnérov sa pokúsila vytvoriť čo najväčšie kožené modely. Prakticky neuvidíte pevné fajčiarske štýly, ktoré vyzerajú vzdorne a príliš sexy. Naopak, v trendových modeloch. Dizajnéri ponúkli dievčatám, aby sa pokúsili o kožené nohavice s priamym strihom, kopytami a dlaňami v koži.

Pokiaľ ide o farby, dizajnéri tu tiež moderovali svoje ardor a namiesto šarlátových kožených nohavíc ponúkajú modely v hlbokých bohatých farbách. Víno, fialová, horčica, slivkový kvet sa stali favoritom sezóny.

Dámske kopytá: najlepšie obrázky z rokov 2018 - 2019

Culottes sú jedným z najkontroverznejších štýlov, ale napriek svojmu pozornému postoju k takým nohaviciam nestratia svoju popularitu. Na móloch môžete vidieť širokú škálu kopytníkov - vlnu, pliesť, satén, kožu. Dizajnéri navrhujú používať nohavice ako základ pre vytváranie večerných, športových, neformálnych obrázkov.

Lesklé modely: kovové nohavice

Kovový glitter konečne dobyl módny Olympus. Zlaté a strieborné odtiene sa nachádzajú v dekorácii nechtov, make-up, teraz módy sú vyzvané, aby sa pokúsili o lesklé nohavice. Veľké množstvo kovových, šumivých nástrekov, flitrov odkazuje na high-tech a futuristický štýl. Nie je to len ďalší štýlový vzhľad, je to odvážny prízvuk, ktorý je nevyhnutný pre každodenný aj večerný vzhľad.

Pamätajte si, že nohavice s poprašovaním by nemali byť preťažené ďalšími dekormi. Vyzdvihnúť čiernu hubenú rolák, blúzku na tóny klokaní, topánky na topánky a malú kožušinovú spojku.

Palazzo Trousers: Štýlová alternatíva k sukni

V roku 2019 zostanú nohavice palazzo v hornej časti módnych preferencií dievčat. Je to neuveriteľne štýlový model, ktorý je jednoznačne uznávaný ako najlepšie dizajnové rozhodnutie posledných desaťročí. Široké nohavice s vysokým pasom poskytujú obraz mimoriadnu ženskosť, zmäkčujú už hladký prechod z pásu na stehná, plnia obraz svedomím a milosťou.

Taký nejednoznačný model ocenili tie najkrajšie ženy z 50. rokov, vrátane Marlene Dietrichovej, ktorí si nenechali ujsť príležitosť vystúpiť pred verejnosťou v palacových nohaviciach. V dnešnej dobe model zažíva svetlý návrat, ktorý sa objavuje na pódiách v tradičnom strihu.

Nohavice s vysokým pásom: jeseň-zima 2018-2019

Pred desiatimi rokmi, s nízkou horečkou pre džínsy, model s vysokým pásom vyzeral ako najvyššia chuť. V roku 2019 sa však situácia dramaticky zmenila. Dizajnéri nepriniesli nič nové, ale jednoducho prechádzali starými vzormi, vydali zbierky s množstvom modelov s vysokým pásom. Okrem toho sa každý rok výška nohavičiek zvyšuje o centimeter alebo dva.

Nohavice s veľkými tlačidlami

V každej novej kolekcii dizajnéri neprestávajú ohromovať verejnosť svojou nezmyselnou predstavivosťou, zdobením nohavíc výšivkou, kamienkami, perím, kožušinovým lemovaním, flitrami. Rok 2019 nebol výnimkou, ale v tejto sezóne boli neobvyklé a pútavé dekorácie nahradené klasickými líniami a výstižnosťou. Nové kolekcie sú prezentované s modelmi vo forme veľkých tlačidiel. V trende sú dva hlavné smery - jedna čiara veľkých tlačidiel napodobňujúca mušku alebo dva pásy gombíkov na bokoch.

Módne džínsy: obľúbený neformálny obraz 2018-2019

V roku 2019 budete musieť sklamať milovníkov chudých džín. Tento model sa stáva menej populárnym a relevantným. V novej sezóne sa džínové nohavice stali širšími, voľnejšími a chúlostivými. Kvetinové ozdoby, veľké vyšívanie a odreniny sú tiež vecou minulosti a dávajú priestor modelom s náplasťami, manžetami a prvkami starnutia.

V trende klasických svetlo modrých a tmavo modrých modelov, rovnako ako notoricky známy štýl "materských džín", ktoré boli obľúbené v 80-tych rokoch.

Šikovné nohavice: najviac ženský model 2018-2019

Vyblednuté nohavice sú stále populárne a v dopyte od módy. Podľa módnych kritikov model neopustí módne prehliadky po dobu najmenej jedného alebo dvoch rokov. Dôvod tohto významu možno považovať za fascináciu dizajnéra v hipiekickom štýle 70. rokov.

V trende šplhané nohavice zo saténovej, zamatovej, džínsovej, kostýmovej tkaniny. Na móloch môžete vidieť modely v červenej, modrej, khaki, trávnaté, modrej s pruhmi, aplikáciami a kovovým náterom.

Kalhotový oblek: štýlové nápady pre obchodnú dámu

Šatník modernej obchodnej ženy je nemysliteľný bez obleku na nohaviciach. V trende diskrétne modely s náznakom sexuality. Žena v šortkách by mala vyzerať krásne a dobre upravená, vzrušujúca a elegantná, štýlová a hlavne pohodlná.

Pokiaľ ide o farby a dekorácie, dizajnéri mali rôzne názory. Niektorí veria, že oblek na nohaviciach by mal byť vyrobený v nezvyčajných farebných riešeniach, iní trvajú na časovo testovaných klasických čiernych, modrých alebo šedých farbách.

Štýlové dámske nohavice - kompromis, "zlatý priemer" medzi čisto mužskými prvkami a ženskosťou, ktorá je vlastná každej dámy. Doplňte svoj šatník štýlovými nohavičkami a váš príležitostný a večerný vzhľad sa dramaticky zmení.

Loading...