Krása

Šikovné zlaté šaty: 70 nápadov na kráľovský vzhľad

Správne zvolené zlaté šaty môžu zveriť ženu do kráľovnej strany. Súčasne je dôležité sledovať zmysel proporcionality. Množstvo lesklých prvkov, kamienkov a flitrov - veľká chyba slávnostného obrazu. Existuje mnoho dôležitých odtieňov, ktoré vám pomôžu nájsť správne zlaté šaty. O nich sa bude hovoriť v našej podrobnej reči.


Na šaty zlatej farby

Zlatá farba, podobne ako mnohé iné, má veľa odtieňov. Oblečenie pre dievčatá s peknou a tmavou kožou je vybrané presne v závislosti od polotónov zlata. Šaty zlatej farby sú zvlášť výhodné pre majiteľov červených, blond a hnedých vlasov.


Zlaté šaty sú najlepšou voľbou pre ples, špeciálnu udalosť, firemnú párty a dokonca aj svadby. Pri výbere štýlu zlatého oblečenia stojí za zváženie nasledujúce nuansy:

 • takmer všetky štýly zlatého oblečenia budú vyhovovať dievčatám s figúrkou z presýpacích hodín
 • na dievčatá s úzkymi ramenami a plnými bokmi vyzerajú skvelé šaty so sviežim dnom
 • na dámy s A-silhouette vyzerať krásne oblečenie v gréckom štýle
 • módne ženy s typom jablka sú odporúčané krátke alebo dlhé impériové šaty


Módne zlaté šaty: tipy na výber kráľovských šiat

Zlaté šaty musia byť vyrobené z drahého a vysokokvalitného materiálu. Najlepším riešením pre brilantné oblečenie je zlatý lurex. Šedé a saténové oblečenie vyšívané šnúrkami, flitrami, vzory vyzerajú skvele.

Nemali by ste si vyberať príliš zložité štýly, pretože hlavnou výzdobou šiat je jej farba. Nasledujúce štýly vyzerajú skvele v zlate:

 • plášťové šaty
 • mini šaty
 • rok
 • zakrivené modely

Čím tmavší je odtieň zlata, tým kratšie by mali byť šaty. Tak krátke šaty a veci vyzerajú nádherne v tmavých nasýtených farbách. Svetlé zlaté tóny, bližšie k béžovej a pieskovej palete, vyzerajú perfektne na nádherných modeloch.


Ako si vybrať perfektné zlaté šaty

Zlaté šaty sa zriedka používajú na vytvorenie neformálneho vzhľadu. Vynikajúci a príjemný zlatý odtieň je vhodný pre špeciálne príležitosti: ples, wadba, firemný večer. Na takýchto podujatiach dlhé modely vyzerajú skvele na podlahe, napríklad:

 • šaty s V-krkom - zvýraznenie pozornosti vo výstrihu, pomôcť vytvoriť zvodný a upokojený obraz
 • oblečenie s dresmi na hrudi - dá objem v oblasti, kde chýba
 • Spodné šaty sú ideálnou voľbou pre špeciálnu príležitosť. V týchto šatách sa staneš kráľovnou slávy a príkladom, ktorý budeš sledovať pre zvyšok dievčat.

Krátke zlaté šaty nie sú menej atraktívne. V skvelej výkonnosti vyzerá skvele:

 • voľné šaty - dokonale zakrýva chyby v páse
 • top top modely
 • šaty s vankúšikom
 • klasické modely s 3/4 rukávmi

Čierne a zlaté šaty a iné kombinácie s chladnými odtieňmi

Zlatá farba je perfektne kombinovaná s inými odtieňmi. Stylisti odporúčajú kombinovať zlaté šaty s nasledujúcou paletou bez strachu:

 • Modrá - ideálne ohromená mladými dievčatami, ktoré chcú zdôrazniť svoju romantiku. Spojte zlaté šaty s doplnkami modrej farby - tašky, šperky, opasky, doplnky, spojky.
 • modrá - kombinácia zlata a modrej farby je výrazná a bohatá vďaka kontrastu. Na pozadí modrej zlatej farby vyzerá oveľa jasnejšie a bohatšie.
 • smaragd - vyzerá ženský a štýlový, priťahuje pozornosť iných.


Kombinácia zlatých a čiernych farieb vyzerá nádherne a štýlovo. Takáto kombinácia sa dá určite nazvať klasikou. Zodpovedá náhodnému a večernému vzhľadu a vyzerá ako elegantne a diskrétne.

Dokonalá kombinácia zlata s fialovou, hnedou, vínovou, zelenou a červenou. Dávajte si pozor na používanie oranžových odtieňov.

Pokúste sa spojiť zlaté šaty s:

 • fialová a fialová je skvelý tandem pre večerný pohľad, návštevu divadla alebo večere
 • Brown - jedna z najpohodlnejších kombinácií, ktorá vyzerá skvele v denných lukoch
 • "dravý" tlač - kombinácia pre odvážnych dám. V tomto prípade by mal byť v obraze prítomný dôraz vo forme "tigra" alebo "leoparda" v malom množstve.
 • zelená - kombinácia na prvý pohľad je veľmi neobvyklá a prekvapujúca. Je dôležité pozorovať umiernenosť v takejto kombinácii a pamätajte si, že hlavnú úlohu v takomto obraze ešte stále patrí do zelene, zlato sa osviežuje len trochu.

Kombinácia zlata a červenej farby je výber odvážnych, energických a sebavedomých žien. Ak ste takýto, potom táto kombinácia pridá vašu očnú iskru a obraz ako celok. Ak červená paleta prevláda vo vašom obraze, potom najlepším doplnkom budú zlaté doplnky - topánky, kabelky, šperky a naopak, jednofarebné zlaté šaty sú dosť červené topánky.

Čo nosiť zlaté šaty

Samotné zlaté šaty vyzerajú luxusne, takže doplnky by mali dopĺňať sofistikovaný obraz a zdôrazňovať ho. Príslušenstvo by malo byť neutrálne v dizajne aj farbe.

Pod večerné zlaté šaty si vyberte tašku spojky v béžovej farbe s diskrétnym dizajnom. V príležitostných lukoch, kombinácia zlatých šiat s hnedými vreckami a mini batohmi vyzerá skvele.

Pokiaľ ide o topánky, mali by ste brať do úvahy štýl. Takže pod dlhými šatami s otvoreným chrbtom zapadajú iba vysoké topánky. Čím viac obtiažne a hladšie sandále alebo topánky, tým lepšie. Sandále s prepletenými detailmi vyzerajú štýlovo a atraktívne. Vyberte topánky, ktoré sú niekoľko tónov ľahšie ako šaty alebo v rovnakej zlaté farby.

Ak je výzdoba šiat čierna, môžete nosiť aj čierne topánky. Pod šnurovanými šatami so zlatou čipkou vyzdvihnúť nádherné textilné topánky. Svetlé zlaté šaty vyrobené zo šifónu, organza je výborne kombinovaná nie s topánkami, ale s sandálmi a len zlatým odtieňom.

Spojenie zlatých šiat s bielymi topánkami sa neodporúča. Tento luk vyzerá rustikálne a nezodpovedá sa vôbec. Aj keď je výzdoba šiat biela, je lepšie uprednostňovať topánky béžovej alebo krémovej farby.

Zlatá farba je dosť prekvapivá a vyžaduje si starostlivý prístup k výberu doplnkov a obuvi. Netreba dodávať, že brilantné šaty sú oblečenie pre špeciálne príležitosti, keď dievča musí vyzerať elegantne a dokonalo. Ak chcete zažiť slávnostné večery a nebojte sa prilákať obdivuhodné pohľady mužov, potom potrebujete nádherné zlaté šaty.

Loading...