Články

Manikúra so srdcom: originálne a štýlové nápady na fotografiu

Krásna, moderná manikúra nie je len poctou módy, ale tiež sa stará o atraktívnosť svojich rúk. Koniec koncov, sú to najmä, ktorí sa venujú pozornosti, keď sa stretávajú, a dokonca aj na obchodných stretnutiach. Čo by mala byť dokonalá manikúra? Niekto si myslí, že monochromatický náter vyzerá najlepšie na nechty, zatiaľ čo iní dávajú farebnú predstavivosť a vyberajú odvážne neobvyklé vzory. Ale napriek tomu odporúčame byť vedený nielen módnymi trendmi, ale aj vašimi vlastnými preferenciami. Napríklad manikúra so srdcom sa najčastejšie vyberá v predvečer svätého Valentína. To však vôbec neznamená, že takýto dekor nemôže byť používaný v každodennom živote. Koniec koncov, vyzerá obzvlášť jemne a romanticky.


Manikúra so srdiečkami: fotky najtypickejších nápadov

Ako bolo uvedené vyššie, manikúra so srdcom vyzerá skvele aj v každodennom živote. Koniec koncov, dodáva obrazu romantiku, úprimnosť a nejakú naivitu. Okrem toho mnoho dievčat tvrdí, že tento dizajn niekedy zlepšuje náladu a usmerňuje vás.

Mimochodom, na rozdiel od bežného názoru, kreslenie srdca na nechty nie je nevyhnutne v ružových a červených odtieňoch. Ďalšie možnosti vyzerajú skvele, takže sa nebojte skúsiť niečo nové. Napríklad zlaté, strieborné a bronzové farby robia nechtové umenie trochu viac slávnostné a jasné. Pokiaľ je to potrebné, pre slávnostnú udalosť môžete použiť rôzne lesklé, drahokamové a iné dekoratívne prvky.

Monochromatická manikúra je skvelé riešenie pre tých, ktorí uprednostňujú diskrétny dizajn, ale zároveň ho chcú trochu diverzifikovať. Najčastejšie v tomto prípade sa používa šablóna. Potom je srdce čo najjemnejšie a najjemnejšie.

Červená manikúra so srdiečkami

Každý vie, že červená je spojená so silnými pocitmi a vášňou. Preto to často dievčatá vyberajú pre seba, a to ako pre každodenný život, tak pre dátum alebo večer. Keď ste ho pridali so štýlovým vzorom v podobe srdca, určite získate svieže, originálne nechtové umenie, ktoré nebude ignorované.

Biela manikúra so srdiečkami

Biela farba je vždy považovaná za predstavu jemnosti a čistoty. Preto, pre stručnú konštrukciu nechtov často zvoliť túto možnosť. Okrem toho je základom a je vhodný pre vytvorenie takmer akéhokoľvek dizajnu. Romantické, jemné srdce vyzerajú ohromne krásne na tejto farbe.

Manikúra čierna so srdcom

Nie každá dievčina sa rozhodne urobiť manikúru v čiernej farbe. Napriek tomu, že to vyzerá veľmi pekne, mnohí ju považujú za príliš ponurý. Ale napriek tomu, ak pridáte taký dizajn so vzorom alebo dekorom v tvare srdca, bude to úplne inak. Okrem toho môžete pridať ďalšie farebné akcenty.

Kreslené postavy na nechty

Veľmi nezvyčajný vzor na nechty vo forme medvedíka alebo Mickey Mouse čoraz viac opakuje v srdciach modernej módy. Každý z nich pozná od detstva a takmer všetci v detstve snívali o takejto hračke. No, časy idú a teraz sa tieto obrázky stále viac objavujú na nechty v kombinácii s romantickými srdcami. Vyzerá to celkom pekne.

Manikúra so srdcom na prstenci

Pri slávnostných podujatiach vo forme angažovanosti alebo svadby si dievčatá často vyberajú jednoduchý, stručný dizajn nechtíka s dôrazom na prstencový prst. Toto rozhodnutie vyzerá skvele na fotografii, takže všetko sa musí robiť bezchybne.

Francúzska a mesačná manikúra so srdcom

Klasická francúzska manikúra sa každým rokom stáva čoraz rôznorodejšou. Čoraz viac sa vyrába v neobvyklej farebnej schéme a doplnená zaujímavým dekorom alebo vzorom. Napríklad obraz sŕdc, dokonca aj na štandardnom bielom nátere, robí dizajn trochu jemnejším a romantickým. Preto si často dievčatá vyberú pre seba takúto možnosť na romantické dátum.

Ako viete, mesačná manikúra nie je menej populárna. Môže sa tiež použiť v akomkoľvek odtieni. Mimochodom, je čoraz viac možné vidieť neobvyklé riešenie, keď studňa nie je izolovaná vo svojom prirodzenom guľatom tvare, ale vo forme srdca. Je úžasne krásna aj pre každodenný život.

Manikúra v štýle minimalizmu

Napriek popularite trojrozmerného, ​​luxusného nechtu, minimalizmus zostáva v trende. Toto riešenie je ideálne pre skromné ​​dievčatá, rovnako ako pre tých, ktorí pracujú v kancelárii. Najčastejšie sú nechty pokryté jedným alebo dvoma odtieňmi v neutrálnych odtieňoch. Ako výzdobu je možné použiť malé kamienky v tvare srdca alebo kresby. Spravidla sa používajú na jeden alebo dva nechty. Takéto nechtové umenie vyzerá nielen stručne, ale aj elegantne, štýlovo.

Negatívny priestor

Počas niekoľkých sezón za sebou bola obzvlášť obľúbená manikúra s technikou "záporného priestoru". Ak chcete vytvoriť taký dizajn so vzorom srdca, musíte trochu vyskúšať. Aby to bolo možné, všetky nechty pokryté vybraným odtieňom laku a na jednom alebo viacerých by nemali zostať namaľované priestorom v tvare srdca. Vyzerá to zvlášť moderne, takže sa nezabudnite nezostať bez pozornosti.

Štýlová manikúra s ozdobným srdcom

Najčastejšie si dievčatá vyberú rôzne typy nechtov. Ale pre tých, ktorí robia manikúru doma, niekedy je ťažké tieto nápady implementovať. V tomto prípade odporúčame venovať pozornosť výzdobu v podobe srdca. Napríklad rôzne nálepky, razenie a posúvanie dizajn vám umožní realizovať všetko, čo snívate o. Manikúra s kamienkami alebo kovovou fóliou v tvare srdca nie je o nič menej originálna. Všeobecne platí, že medzi rôznorodosťou nie je ťažké nájsť vhodnú možnosť pre seba.

Manikúra so srdcom je niečo, čo by sa mala pokúsiť každá dievčina. V závislosti od osobných preferencií si vyberte vhodný štýl kreslenia obrázka alebo dodatočnej dekorácie. Každá z ponúkaných možností je krásna vlastným spôsobom.

Loading...