Krása

Čo môžem nosiť s rolákom: 70 štýlových a zábavných nápadov pre každý deň

Pri sledovaní módnych trendov ich vnímame ako oblečenie výhradne na prehliadky móla. Koľko obrázkov ponúkajú módni guru vhodní pre každodenný život?

Takáto šatníková súčasť, ktorú poznáme ako rolák, vyzerá úplne cudzie ako modely. Ako jednoduché ženy módy môžu prinajmenšom priniesť svoj obraz blíž k verzii dráhy? Ponúkame vám podrobné pokyny - ako a s tým, čo kombinovať rolák tak, aby to vyzeralo relevantné a elegantné v akomkoľvek luku.

Ako nosiť rolák

Rolloverky nestratili svoju popularitu už niekoľko desaťročí. Najnovšie módne prehliadky sú čoraz viac zamerané na módu 70. rokov, kedy funkčné vrcholy s hrdlom boli hlavným prvkom každodenného luku.

Naliehavosť rolloviek je tiež vysvetlená skutočnosťou, že prakticky neexistujú žiadne obmedzenia na ich kombináciu s ostatnými odevmi. Je vhodná pre všetky dievčatá bez ohľadu na tvar, výšku a vek.

Midi sukňa

Sukňa pod kolenom v kombinácii s rolákom je univerzálnym riešením pre každý deň. Ak doplníte oblečenie s topánkami na plochú podrážku, môžete sa jej po celý deň ľahko pochváliť a byť si istý ideálnosťou vášho mixu.

Diskrétny obraz sa okamžite zmení, ak zmeníte pohodlnú topánku na štýlové podpätky na päte a hodíte kabátom alebo plášťom cez ramená. Ak je odevný materiál dosť tenký, pridajte bočný plášť. Nepostrádateľný doplnok, ktorý je jednoducho vytvorený pre skromný obraz s rolákom - berie, móda, na ktorej sa opäť vráti.

minisukne

Táto kombinácia je známa v módnych kruhoch od 60. rokov a umožňuje vytvárať rôzne obrazy, meniace sa iba topánky a vrchné odevy.

Výber topánok závisí len od vašich preferencií, tu nie sú prísne pravidlá. Kombinácia mini-sukne a rolák s kotníčkami alebo podpätkami, topánky a topánky, dokonca tenisky a tenisky, vyzerá štýlovo. V každom prípade vaše oblečenie bude vyzerať perfektne.

Vyzdvihnúť vrchol tohto oblečenia je tiež jednoduché. Doplňte ho kokónovým plášťom, bombardérovým plášťom alebo krátkym kabátom s objemnými vreckami, ľahkým plášťom alebo plášťom z ovčej kože.

Vyrážané nohavice

Vyšívané nohavice sú ďalším predstaviteľom módy 70. rokov. V dnešnej dobe stále viac a pevnejšie legíny a chudé džínsy zdôrazňujú tvar, ale rozžiarený je stále považovaný za súčasný štýl.

Voľný rez dna by mal byť kompenzovaný tesným vrcholom. Win-win je kožušina.

Venujte zvláštnu pozornosť výberu topánok. Musí byť na nástupišti alebo na päte tak, aby lem na nohaviciach sa netýkal na zemi. Navyše tieto topánky vizuálne robia nohy dlhšie.

Nohavice-rúrok

Ani jeden beat beatnikov z 50. rokov by mohol robiť bez skrátených zúžených nohavíc. Táto kombinácia je obľúbená dodnes, kedy potrebujete rýchlo vytvoriť štýlový obrázok.

Neexistujú žiadne obmedzenia týkajúce sa výberu obuvi pre tieto šaty. Vyberte si najpohodlnejší pár topánok pre mužov v štýle, päty alebo tenisky.

Kombinácia rolákov a nohavíc-rúrky vlastné poznámky odbojnosti a slobody myslenia, takže v tomto obrázku nemôže robiť bez kosuhi alebo bunda z zamatovej tmavo modrej alebo čiernej.

Podľa najnovších predstavení sa celkový luk získava v popularite v tmavých farbách, s prevahou kožených a zamatových predmetov.

šaty

Kombinácia šiat a rolák na prvý pohľad je zázračná, ale viacvrstvové obrazy sú aktívne propagované svetovo preslávenými dizajnérmi.

Pod obväzy sa nosí nielen rolák, ale aj tričká, košele a vrchné rukávy. Tento trend zvládajú len módisti, ale už je jasné, že sa to dlho zakoreje.

Najjednoduchšou možnosťou je ľahké šaty v štýle ľanu a takmer priehľadná rolák. Výsledkom je veľmi jemný a ženský obraz, ktorý je tiež teplý a praktický.

Ďalšou možnosťou, ktorú vykonávajú módisti 70. rokov Skombinujte svetelnú perličku s krátkymi šatkami A-line, ktoré dopĺňajú oblečenie s topánkami alebo topánkami pánskeho typu.

Školenia

Keď už hovoríme o rolák, nemožno si nevšimnúť obrázky v štýle après a šport-chic. Vyberte mikinu tak, aby zodpovedala golieru.

Dizajnéri odnášajú celkom luky a ponúkajú úplne biele oblečenie nielen na jar a leto, ale aj na zimné vyzerá. Ak nie ste pripravení na takéto pokusy, zastavte výber na tmavo modrej súprave.

Široké nohavice

Štíhlé štíhle roláky sú dobré, pretože môžu byť ľahko zastrčené do nohavíc. V tejto kombinácii je dôležitý kontrast medzi hornou a spodnou časťou, čím sa tvár zdá krehká a ženská.

Ak dopĺňate obrázok s krátkym strihom rovného strihu, potom je pripravená možnosť win-win pre každý deň. Street fashionisty kombinujú toto oblečenie s módnymi zásobami, ale pohodlné tenisky alebo plošinové topánky sú vhodné pre naše poveternostné podmienky.

Ako si vybrať rolák

Od výberu konkrétneho modelu bude perá závisieť od toho, aký obrázok môžete vytvoriť s týmto módnym a štýlovým šatníkom. Stojí za pozornosť niekoľko dôležitých odtieňov:

  • farba - v šatníku každej dievčiny musí byť klasický čierny alebo biely rolák. Pre bežné nosenie získate viac praktických možností v béžovej alebo šedej farbe.

Majitelia bledej kože potrebujú vyzdvihnúť roláky bohaté a tmavé farby, v ktorých tvár bude vyzerať jasne a svieži. Pre tmavošedé krásy oblečte roláky svetlých odtieňov s dôrazom na tvárové prvky.

  • výtlačky a vzory - je pomerne ťažké kombinovať plavky s vzormi s ostatnými predmetmi oblečenia, preto dávajte pozor na modely s miernou a nenápadnou výzdobou.
  • materiál - štíhlé dievčatá budú vyhovovať štíhle dievčatá, ženy s chutnými formami by naopak mali vybrať roláky z hustšieho materiálu, ktoré schovávajú chyby postavy.

  • Obojok je charakteristickým znakom tohto odevu, ktorý môže v závislosti od výšky a konštrukcie buď pretransformovať oblečenie, alebo ho poškodiť. Obojok by mal byť vysoký a úplne zakryť krk. Brána pokrývajúca krk len polovične vizuálne skracuje.

Turtleneck - základná vec na jeseň a zimné oblečenie. Po doplnení vášho šatníka o niekoľko modelov ľahko vytvoríte mnoho jedinečných lukov za každý deň, v ktorom budete cítiť štýlový a pohodlný.

Loading...