Krása

Módne tenisky 2019: 70 komfortných fotografických nápadov, trendov a noviniek sezóny

Najnovšie módne sezóny upevnili slávu praktickej a štýlovej topánky pre pohodlné a pohodlné tenisky. Navyše tenisky sú vybrané nielen ľuďmi, ktorí si nemyslí na svoj deň bez aktívneho pohybu, moderné tenisky by sa mohli hodiť do ženských obrázkov so sukňami a šatami.

Tenisky 2019 sú široká škála modelov, od klasických s nadmernou podrážkou a podrážkou so štandardnou výškou až po šľapaje a tenisky na päte. V našom prehľade nájdete TOP najtypickejších štýlov topánok, ktorých popularita bude trvať dlho na módnom Olympuse.

Dámske tenisky 2019: aktuálne farby a modely

Šatník modernej dievčiny je jednoducho nemožné si predstaviť bez dvojice pohodlných a štýlových topánok. Toto musí byť posledná sezóna. V módnych zbierkach v roku 2019 sa dizajnéri pokúsili zmeniť dievčenský pohľad na klasické tenisky a navrhli modely, ktoré boli úplne vzdialené od bežných štýlov.

Kožené a semišové modely boli nahradené ľahšími a praktickými výrobkami na starostlivosť o tkaniny - textílie, čipky a mäkké textúry. V rovnakej dobe sa štýl topánky stáva čoraz jednoduchším a otvorenejším.

V novej sezóne budú modely svetlých farieb, ako je oranžová, zelená, modrá a červená, získavať špeciálnu popularitu dievčat. Monochromatické snehovo biele modely stále nájdu svojich fanúšikov a budú potešovať svojou veľkoleposťou aspoň niekoľko ďalších ročných období. V neposlušnosti módy boli úprimne umelecké tenisky zlatých a strieborných odtieňov.

Čierne tenisky sú klasickou športovou obuvou. V roku 2019 získajú jasné akcenty vo forme dekorácie v bohatých farbách. V trende modelu s kvetinovým písmom na čiernom pozadí. Sú v dokonalej harmónii s letnými šatami v rovnakom kvetinovom dizajne.

Módne klasické tenisky 2019: praktický a štýlový model pre každý deň

Práve krátkodobosť a jednoduchosť takýchto tenisiek po niekoľko desaťročí, ktoré z nich robia najrelevantnejšiu a všestrannejšiu možnosť pre každodenné obrázky. Rozoznateľným znakom takejto obuvi je plochá podrážka, zvyčajne z vulkanizovanej gumy, vrchná časť, vyrobená z jednoduchého textilu, prírodnej kože alebo semišu.

Pokiaľ ide o farby klasickej obuvi, v roku 2019 modely v šťavnaté a svetlé farby budú populárne. Vyberte jednoduché textúry alebo tenisky s kvetinovými alebo abstraktnými výtlačkami. Najobľúbenejšie modely na teniskách sú:

 • hrášok
 • kvetinové motívy
 • zvieracie výtlačky
 • kreslené postavičky
 • etnické vzory

Vďaka tejto kombinácii môžete vytvoriť širokú škálu kombinácií, začínajúc krátkou šnúrou A-line, ktorá končí dlhými šatami v štýle Boho.

Oslnivé biele tenisky 2019: štýlové a neuveriteľne pekné modely

Bez bielej tenisky nemôže urobiť žiaden módny šatník dievčat, ktorý sa riadi najnovšími inováciami v módnom priemysle. Snehovo biele tenisky sú nielen pohodlné a všestranné, dávajú im obraz dokonale sofistikovaný vzhľad, zatiaľ čo nevedú hlavný dôraz na seba. Dizajnéri ponúkajú kombináciu snehovo bielych tenisiek s "jeans-rvanki", šifónom a hodvábnymi šatami.


Aké tenisky sú v móde v roku 2019: štýlové novinky a nápady

Okrem klasických štýlov návrhárov ponúkajú módne ženy skôr nezvyčajné možnosti. Štýlové novinky sezóny zahŕňajú:

 • modely na klinoch a s veľmi silnou plošinou
 • tenisky s dekoratívnymi kovovými textúrami
 • tenisky s úplným nedostatkom šnúrok
 • modely s čipkou a kvetinovými pruhmi

Módne high-heeled tenisky

Tenisky na platforme pomôžu tým dievčatám, ktoré si nemyslia, že ich obraz bez päty. Modely s vysokými podrážkami budú mať obrovskú popularitu dievčat nielen v lete, ale aj v jesennej sezóne. Model sa perfektne spája so sukňami a šatami, preto je nevyhnutný na vytvorenie lučík na romantické obdobie. Celý obraz sa prejaví ako impulzívny, odvážny a ulíc. Ako doplnok pre tieto topánky môžete používať vysoké kolená.

Model je navrhnutý tak, aby pevne fixoval nohy a anatomická stielka uvoľňuje nohy z nepohodlia a únavy. Dávajte si pozor na modely s vyvýšenou podrážkou. Dajú vám dokonalé uchopenie, pohodlie a pohodlie pri chôdzi.

Pri výbere topánok na vysokej plošine venujte pozornosť hmotnosti. Ak každý deň vykonávate dlhé prechádzky alebo vaša práca súvisí s konštantným zaťažením, ale vyberajte si modely z penových materiálov.

Dámske kožené tenisky

V posledných rokoch sa dizajnéri snažia čo najčastejšie zaradiť do svojich zbierok klinové topánky. A čím je tento model mimoriadnejší, tým lepšie. Klin jednoducho nemôže poškodiť ženský vzhľad, naopak pridáva korenie a milosť.

Napriek vysokej podpätku nohy v takejto obuvi nie sú unavené. Model je relevantný aj v chladných ročných obdobiach, ktorý chráni svojho majiteľa pred dažďom a prvým snehom.

V trende denim, semiš, kožené, textilné tenisky. V novej sezóne sú populárne modely:

 • s neštandardným šnurovaním, suchým zipsom, kovovými sponami
 • nízke a vysoké podrážky
 • mimoriadne štýly s hrotmi, kamienkami, výšivkami

2019 vysoké topánky

Top-top tenisky - spôsob, ako zaostriť na svoj obraz a vašu osobu všeobecne. Štýlový luk s vysokými teniskami vyzerá viac ako pôsobivý a chytľavý. Model je šokujúci a odvážny, vyrobený z kože, eko-kože, denim, semiš. Značka Gucci ponúka módne dámske topánky v koži s potlačou tmavého horčiča, Moschino odporúča nosiť tenisky vo svetlých farbách s rovnakým logom na boku výrobku.

Trendy tenisky s výtlačkami

Vzory a výtlačky na topánkach opäť na vrchole popularity. Na ženské topánky sa čoraz častejšie nachádzajú obrazy zvierat, srdce, hrach, etno a anime, farebné škvrny a kockovaná tlač. Nie je to kancelárska možnosť, takéto tenisky sú povolené v každodenných obrázkoch so šifónom, šatami, čipkami, džínsovými šortkami, nohavičkami a iným oblečením. Takáto obuv bude vždy pomáhať, takže musíte mať k dispozícii štýlové topánky s atraktívnymi výtlačkami.

V roku 2019 sa dámske tenisky prejavili úplne novým svetlom. Od klasických topánok teenagerov a predstaviteľov skalných kultúr sa premenili na štýlové a pohodlné topánky pre každodenný život v meste. Preto je čas odstrániť veľkolepé, ale nie vždy pohodlné topánky s podpätkami a obliecť nohy v štýlových a pohodlných teniskách.

Loading...