Krása

Letné trendy v móde v roku 2018: štýlové luky, 70+ elegantné kombinácie

Každoročná módna móda sa stáva prioritou pre módny priemysel. Dôvodom je predovšetkým túžba dievčat, aby sa cítili štýlovo a pohodlne vo všetkých situáciách. Vytváranie módnych mestských lukov, ženy módy sa snažia spojiť pohodlie s najnovšími módnymi trendmi. Dizajnéri zasa nakreslili nápady pre svoje zbierky z tých kombinácií, ktoré sa narodili v hlavách spravodlivého sexu.

Aké štýlové luky budú najpopulárnejšie v móde 2018? Aké veci diverzifikujú každodenný šatník, aby vyzeral skvele a hlavne pohodlne? O tomto všetkom sa dozviete v našej recenzii, kde sme zhromaždili 8 hlavných trendov z leta roku 2018.

Letné trendy v móde v roku 2018: čo sa má nosiť v tejto sezóne

Vytvorte skutočne štýlový obraz ulice je veľmi ťažké. Voľné kombinácie a odmietnutie prísneho dodržiavania módnych kánonov niekedy vedie k vytvoreniu absolútne chuťových odevov. Ulica módy v lete 2018 je napustená nádychom extravagancie a pohodlia. Nepochybne vedúci predstavitelia sezóny sú považovaní za veci v nadrozmernom štýle a masívne solené topánky.

Leto 2018 streetwear: džínsové veci

Jeans - predmet oblečenia, ktorý je plne v súlade s takými princípmi street-style ako všestrannosť, praktickosť a pohodlie. Vyberte konkrétny model v tejto sezóne je ťažké. Takmer všetky varianty sú povolené - s výšivkou, roztrhané, s aplikáciami, s čipkou. Osobitná pozornosť by sa mala venovať farbe. Klasické "Varenka" stále nájdu svojich fanúšikov, ale v lete roku 2018 je pohľad módnych návrhárov zameraný na jasné neobvyklé odtiene - červené, žlté, fialové modely.

Napriek veľkej rozmanitosti modelov a odtieňov, mnohé dievčatá dodržiavajú konzervatívne princípy budovania obrazu v ulici. Pre to najlepšie vyhovuje chudá džínsy, chudá s minimom dekorácie. Elegantne zdôrazňujú štíhle nohy a ľahko sa kombinujú s extravagantnou blúzkou transparentných látok alebo voľným tričkom.

Leto 2018 street fashion: kožené sukne

Kožené sukne sú späť na módnych podstavcoch, ale v obmedzenom a stručnom prevedení. Stále musíte hrať Trinity v lete roku 2018, vybrať si nelakované monofónne modely midi sukní a kombinovať ich s upravenými blúzkami.

Treba si všimnúť všestrannosť kožených sukní. Doplnenie vášho šatníka s takou vecou vám poskytne kľúčové detaily letného a zimného vzhľadu. S náležitou starostlivosťou vám bude slúžiť roky.

Street móda: letné biele košele 2018

Biela farba sa považuje za oficiálnu možnosť pri zvláštnych príležitostiach, ale snehovo biele veci našli svoje miesto v štýle ulice. V lete roku 2018 sú vítané blúzy a tričká s čistou a jemnou farbou. Sú perfektne kombinované s džínsy, kopytami, hubenými, akékoľvek štýly sukní.

Vybavené modely košele zdôrazňujú krehkosť a nehybnosť dievčat, ktoré sú voľnejšie a objemnejšie, dávajú obrazu istú romantiku a tajomstvo.

Letné 2018 street fashion: nadmerné nohavice

Street-style venuje osobitnú pozornosť nadrozmerným veciam, ktoré je možné kombinovať s takmer akýmkoľvek vrcholom. Dôležitou výhodou takéhoto oblečenia je vytvorenie vzdušného ležérneho vzhľadu. Široké nohavice by mali byť zahrnuté v každom letnom šatníku 2018.

V trendoch stredne rozvetvené modely s nízkym alebo vysokým nasadením. Je zaujímavé pozerať sa na širokú nohavičku uprostred lýtkového tepu na členku. V tomto modeli sa nosia sandále s popruhmi alebo stuhami, ktoré dosahujú okraje nohavíc.

Letné 2018 street fashion: štýlové džínsové bundy

Pohodlné džínsové bundy sú už dlho prítomné v šatníku skutočného fashionista. Táto sezóna budú tiež relevantné, najmä v lete. Neexistuje žiadna dokonalá vec, ako džínsové bundy, ktoré si môžete položiť na ramená počas večerných prechádzok.

Modely z leta roku 2018 zdobia rôzne druhy aplikácií a výšiviek. Na bundách môže byť stredne prítomná napodobenina odierania, veľké perly, objemné vrecká. Pokiaľ ide o modely, prioritou sú predimenzované bundy.

Niektoré značky sa zamerali na klasické štýly so stojanovým golierom a malými hrudnými vreckami. Môžete kombinovať také bundy s džínsy, letné šortky, nadýchané sukne.

Letné trendy v móde v roku 2018: jasné mono

Monoluki - obrazy postavené na základe jednej farby. Teoreticky je všetko veľmi jednoduché - musíte nosiť oblečenie v rovnakej farebnej schéme. Pokiaľ ide o prax, stojí za to premýšľať o tom, ktoré veci je možné kombinovať v jednom odtieni tak, aby celý obraz vyzeral harmonicky a štýlovo.

V lete roku 2018 sa trendové nohavice hodia do jasných nasýtených tónov. Osobitnú pozornosť venujte takým odtieňom ako akvamarín, čerešňové paradajky, bohatá zeleň. Obrázky v pastelových odtieňoch nie sú vylúčené. Výber mono pre leto 2018, sa spoliehajú len na počasie a vašu vlastnú náladu.

Štýlové uličné štýly: módna klietka leta 2018

Rozpoznateľné typy kockovaných výtlačkov nás odnesú v lete v lete Anglicka a pestrého Škótska. Kožené obleky by mali byť v základnej šatníku každej obchodnej dámy. Sú perfektne kombinované s bleskom svetlých odtieňov.

V ulici je bunka jasnejšia a nasýtená. Neuveriteľná kombinácia odtieňov dodá všetko spolu s diskrétnym elegantným a každodenným komfortom. Pridajte k tomu chytľavý jumper alebo lakované kabelky.

Leto 2018 street fashion: aké doplnky sú pre túto sezónu dôležité

Žena bez štýlovej kabelky alebo klobúk v modernej realite je jednoducho nezmysel. Tieto nenápadné detaily tak harmonicky zapadajú do obrázkov, ktoré niekedy bez nich nemôžete urobiť. V lete roku 2018 budú francúzske barety populárnymi klobúkmi, ktoré dávajú obraz jedinečný nádych parížskeho šarmu, elegancie a ženskosti. Kožené, plstené a vlnené modely sú v móde. Voľba závisí od počasia a obrazu, ktorý chcete pridať baret.

Pokiaľ ide o kabelky a tašky na spojky, bez ktorých žiadna dievča nemôže robiť, v lete roku 2018 budete musieť vykonať dôkladnú revíziu šatníka. A nie vaša vlastná, ale vaša matka alebo babička. Vintage kabelky, ktoré boli v móde v 50. rokoch minulého storočia, opäť na vrchole popularity. Dokonale sa hodia do oblečenia s bundami mužského strihu, širokými sukňami, zvrásnením, rozžiarenými nohavicami. Čím je originálna kabelka, tým lepšia.

Základným atribútom letného obrazu sú slnečné okuliare. Každá sezóna prináša nový vzhľad tvaru rámov a farieb šošoviek. V lete roku 2018 zdôrazňujú trendy štýlové veľké rámy tvár a zmierňujú jej tvár. Navyše, rám v tvare písmena D je akýmsi odkazom na retro štýl, ktorý je úzko prepojený so štýlom ulice.

Street móda je ideálna pre vyjadrenie vlastnej individuality a testovanie rôznych dizajnovových inovácií. Street-style vydržia akúkoľvek kombináciu, ktorú nemožno povedať o obchodnom štýle. Dodržujte základné princípy letnej sezóny 2018 - jednoduchosť a pohodlie a váš obraz bude vždy vyzerať perfektne.

Loading...