Články

Čo dať priateľovi narodeniny? Originálne, neobvyklé a praktické nápady na darčeky.

Narodeniny najlepšieho priateľa sú vždy mimoriadnou udalosťou. A samozrejme, chcem nájsť dobrý dar pre takého dôležitého človeka, ktorý nebude zbierať prach na poličke v skrini. Na zjednodušenie úlohy sme získali veľa originálnych nápadov pre každý vkus a rozpočet.

Nízka cena priateľka darčeky narodeninové darčeky

Školky a študenti si často nemôžu dovoliť drahé a kvalitné darčeky. Nebojte sa, pretože existuje veľa originálnych, nezabudnuteľných možností, ktoré môžete realizovať aj s malým rozpočtom.

Najjednoduchší darček, ktorý sa bude zaoberať každou dievčaťou, je certifikát pre kozmetický obchod. Deň narodenín si vyberie všetky najdôležitejšie a bude rád istý.


Možno jednou z najpopulárnejších možností je stolové hry. To nie je vôbec nuda, ale skôr vzrušujúce a vhodné nielen pre niekoľko ľudí, ale aj pre veľkú spoločnosť. Okrem toho existuje veľa rôznych typov hier. Medzi najpopulárnejšie patria Twister, Genga, Activi, Monopoly, Mafia a Imaginarium.

Pre tých, ktorí milujú rôzne kancelárske potreby, získajte štýlový notebook pre veľké plány, denník alebo sketchbook. Takéto predmety rozjasní život študenta a vždy oko upokojí.

V závislosti od vašich preferencií môžete darovať šperky alebo šperkovnicu, obľúbenú hračku alebo vstupenky na hru, film, koncert.

Originálne darčeky pre najlepšieho priateľa.

Pri výbere darčeku pre najlepšieho priateľa odporúčame zvážiť jej záľuby. Vytvorte zoznam rôznych možností. Tento prístup výrazne zjednoduší výber perfektného daru. Okrem toho budete mať niekoľko nápadov na ďalšie nadchádzajúce sviatky.

Technologické darčeky

Samozrejme, veľa dievčat preferuje tech darčeky, aby udržali krok s časom. V závislosti od vášho rozpočtu si vyberte akúkoľvek možnosť, ktorá sa vám páči. Napríklad prehrávač, kvalitné slúchadlá, prenosný reproduktor, elektronická kniha, elektronické hodinky alebo rôzne príslušenstvo pre tablet alebo prenosný počítač. Aj pre dievčatá sú vždy dôležité darčeky vo forme sušičov vlasov, žehličiek, curlingov a elektrických zubných kefiek.


 

Myšlienky na varenie

Ak vaša priateľka má záujem o varenie, skúste zistiť presne to, čo chýba. Napríklad nezvyčajné formy na košíčky alebo sladkosti určite potešia skutočnej hosteske. Môžete si vybrať aj štýlovú sadu riadu alebo okuliarov, sadu uterákov alebo dokonca obrus.

Ak váš priateľ uprednostňuje viac praktických darčekov, vyberte si elektronickú stupnicu, mixér, mixér alebo časovač. V závislosti od preferencií môžete prezentovať dobrý gril alebo aj pomalý sporák.

Milovník lahodnej kávy alebo čaju môže prezentovať súbor elitných odrôd týchto nápojov. Môže to byť aj francúzsky lis, krásny Turk, mlynček na kávu alebo lakonický pohár. Je lepšie pridať darček s vašimi obľúbenými sladkosťami: marcipán, kvalitná čokoláda, sladkosti alebo dokonca pohár dobrého medu.

Darčeky pre športovcov

Skutočný športovec alebo dievča, ktoré má záujem o zníženie hmotnosti, si tiež môže vybrať darčeky, ktoré sú vhodné pre ich povolanie. Činky, závažia, skokové lano, expandér alebo fitness guma - čo potrebujete pre domáce tréningy. Ak viete, v ktorej hale je pridelená priateľka, potom si ju môžete zakúpiť mesačne.

Tiež relevantné budú inteligentné váhy, fitness náramky, elektronické kuchynské váhy, programy výživy a cvičenia. Ale ak plánujete kúpiť jednu z týchto možností, nezabudnite uviesť, aké sú potrebné pre priateľa.

Nápady na darčeky pre skutočného cestujúceho

Každé dievča, ktoré nemôže žiť bez cestovania, bude rád, že má originálny tematický dar. Môže ísť o fóliu na svete, kde môžete označiť navštívené mestá a krajiny. Kovová alebo skladacia fľaša s vodou, rovnako ako termoska, bude jednoducho nevyhnutná pri výlete.

Pri dlhých letoch môžete darovať hodvábnu masku spánku, ktorá nezanechá stopy na tvári a pomôže vám dobre spať aj na letúne. Tiež relevantné bude skladací vankúš na spanie alebo malú deku. Ak hľadáte malý darček, vyberte štýlový obal na pas, označenie na kufri, samolepku na fotografiu, organizátor bielizne a oblečenie.

Ak chcete, môžete vytvoriť celú škatuľku drobných predmetov, ale potrebnú na cestovanie. Verte mi, priateľ určite ocení taký kreatívny prístup a vždy vás bude pamätať na výletoch.

Relaxačný darček

Ak priateľ niekedy často stresuje, potom sa o ňu postarať a pripraví si darček na relaxáciu. Môže to byť osvedčenie pre návštevu masáže, aromatické sauny alebo bylinného kúpeľa. Môže to byť aj aromatická lampa s rôznymi olejmi, ktorá pomôže dosiahnuť relaxačný účinok.

V prípade potreby si môžete objednať alebo kúpiť vankúš s vôňou, ktorá podporuje dobrý spánok v špecializovaných predajniach. Mnohé dievčatá dávajú prednosť použitiu stmievacej lampy alebo nočnej lampy. Takéto veci pomáhajú vytvárať osobitnú atmosféru pohodlia a relaxácie v spálni.

Nezvyčajné darčeky

Ak váš najlepší priateľ už má všetko, čo potrebujete, odporúčame vám pozrieť sa na nezvyčajné dary. Rozveselujú a určite si ich dlho pamätajú.

Napríklad zariadenie na výrobu cukrovej vaty je skvelým darom pre skutočne sladký zub. Vyzerá veľmi pekne a jednoducho sa hodí na oslavu. S pomocou takéhoto stroja môžete za pár minút pripraviť lahodnú bavlnu, rovnako ako v detstve.

Snáď najpamätnejšie darčeky sú dojmy. Milovníci extrémneho odpočinku máte možnosť udeliť certifikát pre parašutizmus. Môže ísť tiež o návštevu klziska, trampolíny, vodného parku, jazdy na koni, fotoalbumy, potápanie, go-karting alebo dokonca aj štvorkolkovú jazdu. Skvelý nápad by bol certifikát pre kurzy obrany, sommelier, vizáž, masáže, fotografie a ďalšie. Ale v tomto prípade je lepšie objasniť, či sa váš priateľ chce naučiť niektorú z týchto zručností.

Pri výbere daru nezabúdajte, že ste to, kto pozná vášho priateľa lepšie ako ostatní. Premýšľajte o tom, čo má alebo chce robiť. Analyzujte jeho záujmy, ukážte si predstavivosť a rozhodnutie príde.

Loading...