Články

Krásne večerné make-up

Každá žena chce byť krásna a jedinečná, najmä ak sa musí dostať na slávnostnú udalosť. Pri vytváraní perfektného obrazu by sa mala prispôsobiť make-up. Večerný make-up prinesie výrazné výrazy tváre a v kombinácii s vhodným oblečením príležitostne zdôrazní zdokonaľovanie a individualitu. Použitie jasných akcentov vás nenecháva bez povšimnutia.

Pri aplikácii večerného make-up si vyžaduje určité zručnosti. Trochu trpezlivosti a dodržiavania niektorých pravidiel vám pomôže dosiahnuť požadovaný výsledok. Existujú dva dôležité body, ktoré treba zvážiť:

  • tonálna štruktúra by mala byť vysoko kvalitná a dobre aplikovaná na pokožku.
  • musíte sa sústrediť na krásne rysy tváre a opatrne maskovať chyby.


Typy večerného makeupu

V závislosti od povahy udalosti existuje niekoľko typov večerného makeupu:

1. Classic - pre návštevu reštaurácie a kultúrnych podujatí, kde sa očakáva jasné umelé osvetlenie.


2. Club - najviac farebný, chytľavý a šikovný makeup. Je vhodné experimentovať s kamienkami, flitrami a flitrami. Falošné riasy budú tiež veľmi užitočné. Pri svetle neónových svetiel by taký make-up bol celkom vhodný.3. Pracovník - pre zamestnancov klubov a kaviarní, kde sa konajú nočné udalosti. Jedná sa o jednoduchý večerný make-up, ktorý vám pomôže pozrieť pôsobivé a nerušiť oblečenie.


4. Light - určený pre ženy, ktoré nerozoznávajú svetlý make-up. Trblietavý prášok, bohatý lesk na perách - to všetko vyzerá jemne a zároveň štýlové a atraktívne.

5. Profesionálny - druh make-upu, ktorý je vhodnejší v kozmetike. V tomto prípade ženy súčasne pracujú na obrázku kaderníka, stylistky a make-upu. Tento makeup sa robí pre určité dôležité udalosti, ako je svadba, ocenenie a iné.Jedná sa o možnosti, ktoré môžete vybrať na vytvorenie jedinečného a elegantného obrazu. Nezabudnite, že bez ohľadu na to, aký obraz si vyberiete, musí nevyhnutne zodpovedať parametrom vzhľadu, v súlade s farbou očí a vlasov a tiež zodpovedať stavu udalosti. Len týmto spôsobom budete vyzerať perfektne.

Pravidlá večerných make-upov

Aby sa líčili všetky vaše cnosti a skryli nedostatky, existuje niekoľko pravidiel.

tón

Hladký, dokonalý tón tváre - to je kľúčom k úspechu s make-upom akéhokoľvek typu. Pred aplikáciou akejkoľvek farebnej kozmetiky musíte očistiť a zvlhčiť tvár špeciálnymi prostriedkami, ktoré sú vhodné pre pokožku, a potom ju zakryť tónovou základňou. Nezabudnite, že základ v jej odtieňoch by sa nemal veľmi líšiť od vašej prirodzenej pleti a mal by byť dobre zatienený na ušiach, krku a dekolte. Viditeľné chyby musia byť maskované korektorom. A konečným dotykom pre dokonale rovnomernú tónu je prášok, ktorý tiež pomáha pokožke zamaskovat.

rúž

Po aplikácii tónovej základovej ružice. Podľa make-up umelcov môžu blondínky ľahko vyzdvihnúť červenú farbu rôznych tónov. Červeno vlasné ženy s hnedými vlasmi by sa mali vyhnúť príliš jasným a tmavým odtieňom, najmä ružovým. Pre brunetky bude dobrá paleta hnedo-béžovej, broskyne a teplých ružových tónov. Blúza zvýraznite lícne kosti a mierne upravte tvar tváre. Ak chcete pridať lesk na kožu, pridajte trochu svetlo, bronzer, zvýrazňovač. Tieto kozmetické výrobky sú určené špeciálne pre dovolenku.

oči

Očný make-up - najdôležitejšia vec v make-up. Riešky by mali vyzerať husto, dlho a nafúknuté. Ak to chcete urobiť, najskôr ich môžete ľahko práškovať a potom použiť predlžujúcu sa maskovaru. Ak nemáte dlhé riasy, použite réžiu. Rast línie môže byť maľovaný cez ceruzku alebo očné linky - tak, vzhľad bude hlbší a výraznejší. Pre večerné make-up, je prijateľné používať svetlé a nasýtené farby a odtiene, ale dodržiavať harmóniu. Stíny by mali byť kombinované s vašim obrazom, farbou oblečenia a očí. Blikajúce perly tiene - skvelý nápad na svietenie vo večernom výjazde, nie menej rozkošný - s účinkom holografie.obočie

Kľúčovú úlohu pri vytváraní perfektného večerného makeupu prinášajú obočie. Symetrické hrany by mali byť v súlade s oválnou tvárou. Na dosiahnutie požadovaného tvaru môžete použiť gél, ktorý fixuje jednotlivé vlasy. Obrys obočie obočia ceruzkou alebo zdôraznite tvar pomocou tieňov. Dokonca aj vtedy, keď si nepoškvrníte obočie odpoledne, večerný makeup bez tohto postupu sa bude zdať nedokončený.


pery

Pri výbere rúže by ste mali venovať pozornosť make-upu očí. Ak sa rozhodnete vytvoriť jasné make-up oko, potom by malo byť menej nasýtené a naopak. Nezabudnite zdôrazniť obrys pera tužkou, aby zodpovedala vašim rúžom. V strede spodnej časti môžete vložiť kvapku bezfarebného lesku. To bude vizuálne zväčšiť pery, aby boli viac objemné a zvodné. Je dôležité mať na pamäti zmysel proporcie: prebytočný lesk je znakom zlého vkusu.


Ak ste sa nerozhodli, ktorý obrázok chcete, poznamenajte si jednoduché pravidlo: zamerať sa na svetlé šaty alebo kostým na oči a na čiernobielu pozdĺž je lepšie zdôrazniť pery. Večerný make-up je celé umenie, ale s určitým úsilím bude každá dievčina schopná vytvoriť požadovaný obraz, s ktorým sa v každom prípade bude cítiť ako kráľovná.

Loading...