Články

Magický Nový rok 2019 v meste Veľký Ustyug

Nový rok je vždy rozprávkou a mágom. Maximálna koncentrácia ruského novoročného ducha sa prejavuje v meste Veľký Ustyug - oficiálne sídlo dedka Frosta. Tu dospelí a deti pocítia atmosféru zázrakov a mágie.

Toto malé mestečko v regióne Vologda sa stalo hlavným nositeľom a držiteľom tradícií národného oslavy nového roka. Santa Claus tu žije, takže tu je epicentrum všetkých novoročných emócií a mágie.

Atrakcia odpočinku v meste Veliky Ustyug pre turistov

Určite Veľký Ustyug je rozvinuté turistické centrum. Každým rokom dostávajú stovky tisíc návštevníkov z rôznych častí sveta kus novoročného šťastia. To viedlo k existencii dostatočne rozvinutej infraštruktúry, dobrého výberu možností ubytovania a pohodlných životných podmienok.

Mesto je plné pamiatok. Existuje veľa katedrál, múzeí a ďalších miest obohacovania a zábavy. Každá z nich môže navštíviť celá rodina.

Ceny ubytovania v meste Veliky Ustyug ponúkajú širokú škálu možností, ktoré vám umožnia nájsť vhodnú možnosť pre akýkoľvek rozpočet. Náklady závisia od:

  • typ puzdra;
  • komfort bývania (podmienky);
  • veľkosť (zábery);
  • ďalšie možnosti a služby;
  • lokalita.

Medzi doplnkové služby sa často počítajú kúpele, sauny, bazény a ďalšie. Je tiež možné zostať priamo v rezidencii Santa Claus. Celkom je 9 hotelov s rôznymi hviezdičkami a súborom charakteristík. Na Silvestra budú náklady na bývanie tu stáť približne 3500 rubľov.

Miestne hotely z väčšej časti vyzerajú ako útulné drevené domy obklopené vyrezávanými plotmi. Atmosféra v budovách je teplá a domáca. Medzi výhody patrí bezplatné parkovanie na mieste. Večera v tomto hoteli môže byť okolo 1500 rubľov na osobu.

Najobľúbenejšie sú komplexy Votchina a Dvina Hotel. Ten sa nachádza v starej časti mesta. Cena izby zahŕňa raňajky. Ubytovanie v "Dvina" bude lacnejšie ako v rezidencii - len 1500 rubľov.

Vianočný hotel bude skvelou alternatívou. V recenziách o tom turisti zaznamenali čistotu a starostlivosť o všetky priestory a územie. Tiež dávajte pozor na vynikajúcu kuchyňu tohto miesta. Žije tu náklady z 3000 rubľov denne. Na brehu rieky Sukhona je ďalší atraktívny hotel "Guest". Štandardné izby v tomto komplexe sú vybavené všetkým potrebným pre pohodlný a príjemný pobyt. V pešej vzdialenosti je kaviareň a reštaurácia. Hotelové ubytovanie bude stáť asi 1 700 rubľov za noc.

Ak si želáte, môžete si vybrať viac izolované ubytovanie a rezervovať si súkromný dom. Táto služba stojí od 2 000 do 17 000 rubľov. V každej z možností sa odporúča rezervovať ubytovanie v novembri v októbri, inak sa riskuje, že zostanú bez prenocovania.

Ako sa Veľký Ustyug baví svojimi hosťami?

Hlavným miestom, kde sa všetci turisti v meste Veliky Ustyug snažia ísť, je rezidencia Santa Clausa. Ponúka veľkú upravenú oblasť so zimnou záhradou a zoologickou záhradu. Tiež tu sú atrakcie a dom Santa Clausa. Animátori organizujú výlety a všetky druhy rekreačných aktivít s súťažami a humornými scénami. Zvyčajne prehliadka trvá asi 3 hodiny, stojí asi 1000 rubľov. K dispozícii sú kategórie hostí, pre ktoré sú poskytované zľavy.

Miestne múzeum hračiek bolo otvorené v roku 1998. Obsahuje vianočné ozdoby z rôznych časov. Medzi nimi sú nádherné vzorované guličky, figúrky vianočných postáv, zvieratá. Mnohé z exponátov sú ručne vyrobené. Za týmto účelom sa používajú drevo, sklo, korálky, rôzne farbivá a ďalšie. Môžete tiež navštíviť samostatné blahoprajné múzeum. Všeobecne existuje 5 samostatných tematických múzeí na území Veľkej Ustyugskej múzejnej rezervácie.

Alternatívou k novoročnej téme bude návšteva historických a architektonických pamiatok. Tí, ktorí sa rozhodnú spojiť kultúrny program so zábavným programom, odporúčame navštíviť obchodné sídlo zdobené tradíciou staroveku. Program výletov môže byť vytvorený samostatne alebo je pripravený. Jednou z možností je "Mesto obchodníkov a remeselníkov", ktoré budú zaujímavé pre dospelých i pre deti. To sa koná v dome obchodníka Usov.

Silvestrovské zájazdy do Veľkého Ustygu

Pre turistov ponúkajú operátori veľkú rozmanitosť všetkých druhov zájazdov do Veľkého Ustygu. Najobľúbenejšie štvordňové organizované výlety od 31. decembra do 3. januára. Toto prehliadka zahŕňa železničnú dopravu, stravu, hotelové ubytovanie, banket, majstrovské kurzy, okružné jazdy.

  • "Nový rok v rodnej vlasti" (3d / 2n) - 24 500 rubľov;
  • "Stretnutie nového roka na priepasti zimného čarodejníka" (3d / 2n) - 24,500 rubľov;
  • "Nový rok v Veliky Ustyug" (4d / 3n) - 25,900 rubľov.

Najlacnejšia cesta bude stáť okolo 17 000 rubľov. Čím je program bohatší, tým drahší je výlet. Hostia budú mať skvelý dojem z chuti jedla z ruského krbu, prírody a ducha nového roka, ktorý vládne všade. Turisti dostanú jedinečné fotografie s rozprávkovými postavami.

Recenzie turistov o výlete do Veliky Ustyug

V recenziách skúsených turistov sa vyskytujú komentáre o zlej kvalite miestnych ciest. Preto je lepšie premýšľať trikrát na Ustyug vo vašom aute. Ale na bývanie reagovať pozitívne. Hostia ako podmienky a cenová rozmanitosť. Aj ten najneosvetlejší dom bude útulný a udržiavaný.

Krása dedičstva pôdy sa trochu zhoršuje kvôli davu ľudí, ktorí tam prichádzajú na výlety celým autobusom. Okrem toho hostia poznamenávajú, že na turné je ľahké rýchlo zmraziť. Preto sa odporúča vybrať najteplejšie oblečenie a topánky s hrubými žebrovanými podrážkami. Môžete sa zahriať v dome Baba Zary.

Ďalšou nevýhodou mesta je, že niektoré zaujímavé pamiatky sú otvorené iba v teplej sezóne. Mnohí turisti sa tiež sťažujú na ceny. Zvažoval drahé hotely v rezidencii Santa Claus. Budete tiež musieť platiť za rôzne veci, ako napríklad vstup do domu Santa Clausa sám.

Zvyšok miesta je úplne potešený. Prázdninová atmosféra je najcennejšou vecou, ​​ktorú dostane turista, a preto prichádza tu.

Loading...