Krása

Módne dámske topánky jar-leto 2018: súčasné trendy a dekor sezóny

Módne topánky jar-leto 2018 sú tučné kombinácie nezvyčajných farieb, dekor s antickými poznámkami a experimenty s konfiguráciou podrážky. Jar a leto - najlepší čas ukázať krásu ich štíhlych a pôvabných nohy. Aké sú trendy v nadchádzajúcej sezóne a ako doplniť svoju kolekciu štýlových topánok, prečítajte si náš podrobný prehľad.

Módne dámske topánky jar-leto 2018: súčasné trendy sezóny

Pri pohľade na najnovšie módne prehliadky môžete prísť k záveru, že dizajnéri súťažia v originálnosti a zložitosti foriem, farebných dekorácií a dekorácie. Hlavný trend, ktorý dominuje svetovej scéne, je zameraný na vynikajúcu ženskosť a pohodlie súčasne.

Klasické sofistikované kolíky ustupujú elegantným komfortným plošinám a stabilným pätám. Práve v tejto podobe predstavujú značky Gucci jarné topánky z jasných tónov pleti, ktoré vyzerajú mierne futuristické. Prada sa sústredila na konzervatívne topánky na členky, ktoré predstavujú diskrétne pastevné odtiene lakovej kože so štvorcovými pätkami s úžasnými tónmi.

Módne dámske topánky jar-leto 2018: fotky populárnych trendov sezóny

Obuv sa nestane veľa. Pokiaľ ide o teplú sezónu, potom v šatníku každej dievčatky môže byť až desať párov rôznych sandálov, polovice topánok, papuče atď. Módni návrhári schématicky rozdelili topánky jari-leto 2018 do niekoľkých skupín:

  • príležitostné topánky s nízkou podrážkou v monofónnom alebo niekoľkých odtieňoch, ktoré sa harmonicky zapadnú do obrazu s úzkymi riflami alebo klasickými sukňami
  • športový štýl - ženské a atraktívne tenisky na platforme, ľahké tenisky, najlepšie svetlé odtiene by mali byť určite na nohách v tejto sezóne

  • "frikovye" - modely s úžasnými odtieňmi a nepredstaviteľnou dekoráciou reťazí, veľa popruhov a brožov
  • "punk" štýl - topánky s masívnymi reliéfnymi podpätkami s výzdobou veľkých kamienkov na obvode
  • Japonský štýl - ľahké topánky na vysokej rovine podošve s floristickým dekorom, stuhy ako spojovacie prvky, originálne, ale nie chytľavé odtiene

popruhy

Štýlové tenké remienky, pevne zapínanie členku, jeden z najžilovnejších trendov jar-leto 2018. Vyberte si topánky s plochými topánkami, nie príliš masívnymi, inak sa bude slabne držať a nebude správne fixovať nohu. Táto možnosť je vhodnejšia na návštevu reštaurácie ako na nočný klub.

Gladiators

Topánky s neuveriteľne štýlovými pásikmi, ako pokračovanie predchádzajúceho trendu, vyzerajú viac ako bojujúce a štýlové. Ženské sandále s malou, stabilnou pätou alebo elegantným stiletom sú na vrchole popularity tohto roku. Samotné dievčatá môžu meniť výšku väzby: od upevnenia popruhu okolo členku v jednej obrátke k plnému pokrytiu tela.

Luky a stuhy

Jednoduchosť a sloboda vo výzdobe nedáva pokoj svetovým dizajnérom. Spolu s hrubými popruhmi budú v tejto sezóne obľúbené topánky s jemnými stuhami, ktoré sa podľa vlastného uváženia môžu viazať na roztomilý a dotýkajúci sa luk na členku.

Svetová scéna je naplnená topánkami a sandálmi so stuhami, šnúrkami a kravaty. Navyše materiál tu hrá sekundárnu úlohu. Popruhy môžu byť vyrobené zo saténových pások a dokonca aj z hrubého lana. Jedinou nevýhodou týchto obuvi je krehkosť stuh, ktoré sú najčastejšie vyrobené z rep.

Sandále ponožky

Každú sezónu návrhári ponúkajú neuveriteľné nápady pre módne ženy, aby získali extravagantný vzhľad. V tejto sezóne sa im podarilo rozbiť stereotypy a priniesť modelky s ponožkami na sandále na pódium.

V európskom móde sa takáto novinka môže zakoreniť, ale v našej krajine sa zdá, že táto kombinácia je nepraktická a smiešna. Ale niekedy je tiež užitočné pre naše módne ženy, aby sa dostali z ich módnej komfortnej zóny a stali sa vzorom pre ostatných. Na jar roku 2018 vám nič nebráni nosiť krásne sandále pod jasnými ponožkami, táto kombinácia vyzerá roztomilá a štýlová.

plošina

Topánky na platforme v minulej sezóne sa pokúšali dobyť srdcia módnych šiat. V novej sezóne sa nakoniec podarilo a s neočakávaným rozsahom. Sandále a sandále jar-leto 2018 musia byť na silnej a silnej podrážke. Moderné materiály vám umožňujú vytvoriť taký základ pre topánky, ktoré chodia v takejto obuvi budú jednoduché a pohodlné.

V novej sezóne bude platforma skvelým miestom na umiestnenie loga, tkaných dekorov a dokonca aj nápisov.

Rock topánky

Zberateľská kolekcia topánok 2018 je bohatá nielen na ženské modely, ale aj na topánkach. Dizajnéri sa pokúšali skombinovať v jednom páre všetky atribúty rockových hudobníkov - hroty, reťaze, nýtovanie.

Topánky s výstrihom

Letné topánky 2018 prekvapili veľa neštandardných kombinácií výhradne letných materiálov s kožušinovým lemovaním. Vyzerá to dosť zvláštne, ale nie vôbec horúce. Faux kožušina na otvorených sandálech nedovoľuje, aby sa vaše nohy potali.

Dámske športové topánky jar-leto 2018

Šport a ženskosť sú dva pojmy, ktoré sa pokúsili spojiť svetových dizajnérov v zbierke jari-leto 2018. Väčšinou sa im podarilo. V dôsledku toho máme širokú škálu štýlových tenisiek a tenisiek, ktoré sú perfektne kombinované s džínsy, flitrami letných šiat a nohavicových oblekov.

Biela farba v tejto sezóne z konkurencie. Svetlé farebné tenisky, obľúbené v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, sa znova stali obľúbenými. Moderné módne módy získali širšiu škálu modelov a kvalitných materiálov, ktoré umožňujú, aby farba zostala kryštálovo biela na dlhú dobu.

štiepeniu

Obušky, mokasíny, sandále, baletné a ostatné jarno-letné topánky sú zdobené štýlovými strapcami na okraji. To všetko dáva obrazu štýlu divokého západu v modernom mestskom prostredí.

Dámske topánky jar-leto 2018 sa mierne odklonili od klasických ideálov, čo naznačuje veľa nových originálnych myšlienok. Rôzne štýly, farby a dekorácie umožnia každej dievčine nájsť ten správny pár sandálov alebo topánok, v ktorých sa bude cítiť nielen atraktívne, ale aj pohodlné.

Loading...