Svet

Tehotné hviezdy z Európy, Hollywoodu a Ruska v roku 2017

Po skokovom roku 2016 začali povstalecké hviezdy aktívne plánovať svoj osobný život. A dnes je veľa z nich v zaujímavej pozícii a v roku 2017 budeme mať skutočný hviezdny boom.

Ratatum.com povie o tých celebritách, ktorým sa v roku 2017 otvorí nový život, v ktorom bude hlavnou úlohou hrať narodenie dieťaťa.

Beyoncé

Každý, kto sa zaujíma o verejný život celebrít show business, sa dozvedel o tehotenstve Beyonce. A sexy spevák neváha pravidelne sa objavovať v úprimných fotografických výstreloch, a to tak, že priťahuje záujem verejnosti. Speváčka čaká na dvojčatá, toto tehotenstvo je už pre ňu druhé.

Anna Sedoková

Z ruských hviezd je veľa fotografií v pozícii bývalej speváčky kapely VIA Gra, Anna Sedokovej. Pre speváka sa tehotenstvo stalo tretím. Anna už má dosť dospelú 12-ročnú dcéru Alinu zo svadby s Valentinom Belkevičom a malou Monikou (5 rokov), ktorej rodným otcom je podnikateľ Maxim Černjavský. Na nový milovaný Sedokov, zatiaľ čo ticho.

Rosie Huntingtonová-Whiteleyová

Rodina britskej supermodelky Rosie Huntington-Whiteley a populárny anglický herec Jason Statham sa očakáva, že sa doplní. To bolo známe začiatkom februára.

Napriek pomerne neskorému dátumu je Rosie fyzicky vhodná a starostlivo sleduje jej zdravie. Namiesto elektrického zaťaženia preferuje jogu a pilates.

Natalie Portmanová

V rodine hollywoodskej filmovej hviezdy Natalie Portmanovej a choreografky Benjamina Milpiera 22. februára už oslávili narodenie dcéry. Dieťa s názvom Amalie. Len kvôli tehotenstvu sa Natalie nezúčastnila na ceremónii Oscar 2017.

Pár už prináša päťročného syna Alefa a pár sa nehlásil o novom tehotenstve, hoci túto záležitosť úmyselne skryli.

Portman sa vždy zúčastnil charitatívnych podujatí a červeného koberca rôznych festivalov. 6. február tohto roka bola jej posledným sekulárnym výletom na raňajkách nominovaných na Oscara.

Amal Clooney

Napriek fámam o rozvode, hviezdny pár Amal a George Clooney sú šťastnejší než kedykoľvek predtým. Už na jar budú prvýkrát rodičmi.

Zo zdrojov populárnych publikácií, Amal, ktorý je vo veku 38 rokov, očakáva dvojčatá a 55-ročný George sa stane šťastným otcom.

ciara

Americký spevák Ciara a futbalista Russell Wilson sa čoskoro narodia prvé spoločné dieťa. Samotná speváčka sa stane matkou už druhýkrát - jej prvý syn z manželstva s americkým hip-hopovým umelcom Fyucherom.

Amanda Seyfriedová

Verejnosť sa na konci roka 2016 dozvedela o tehotenstve slávnej filmovej hviezdy Amanda Seyfriedovej. Na začiatku jesene minulého roka sa zaoberala hercom Thomasom Sadoskom. Dnes, pár môže byť zablahoželal k narodeniu svojej dcéry, pre nich to je prvé dieťa.

Anna Banschikova

Vo veku 41 rokov sa Anna Banschiková stala matkou už tretíkrát. Postavenie herečky po prvýkrát zaznamenalo počas premiéry pásky emir Kusturica "Na mliečnom spôsobe". Dnes Anna a jej manžel vyrastajú svojich synov - Michael a Alexander. Mužský tím zriedi novorodenú dcéru Máriu.

Catherine Gordonová

Vo februári 2017 sa populárny ruský televízny moderátor, novinár, skladateľ stala matkou už druhýkrát, keď porodila syna. Až do piateho mesiaca sa celebrita nechcela predvádzať tehotenstvo, čo odôvodňuje zvýšenie telesnej hmotnosti.

Katya nezverejňuje vzťah s jej vybranou osobou. Po niekoľkých nezosobášených manželstvách nie je v rozpakoch, aby sa mohla oženiť, a to aj napriek tomu, že sa narodil jej syn. Pre Gordona je situácia, keď sa deti stali hlavným dôvodom legalizácie vzťahov, kategoricky neprijateľná.

Anastasia Stotskaya

7. mája Anastasia Stotskaya zrodila dievča. Táto zpravodajka sa s radosťou zdieľa so svojimi účastníkmi v inštrame. Nastya povedal, že rast dieťaťa je 53 cm a hmotnosť je 3,3 kg. Mimochodom, speváčka a jej vyvolení Sergej už vychovávajú päťročného syna Alexandra.

Irina Shayk

Ruská supermodelka Irina Shayk a slávny herec Bradley Cooper sa stali rodičia na jar. Už pred narodením svojho prvého dieťaťa sa manželka rozhodla neuznať pohlavie dieťaťa.

Avšak novinárstvo nedokázalo zistiť, kto sa narodil ľudová krása, dievča alebo chlapec. Mladí rodičia starostlivo skrývajú detaily svojho súkromného života.

Tatyana Volosozhar

Pre majstrov krasokorčuľovania Tatyana Volosozhar a Maxim Trankov 16. februára 2017 je špeciálny deň. Krása Tatiana porodila dcéru.

Aj ako tehotná športovca viedla aktívny život - venovala sa vodnej aerobike, jogy a nedávno získala tretie vzdelanie na moskovskej štátnej univerzite. Na materskej dovolenke matka neplánuje sedieť, chýba jej pôvodný ľad a dúfa, že sa rýchlo zotaví.

Polina Gagarina

V apríli sa populárna ruská speváčka Polina Gagarina stala matkou už druhýkrát. Musím povedať, šikovne skryla jej tehotenstvo.

Ale stále viditeľná inštagramová fotografia odhalila všetky karty.

Pripomeňme si, že Polina má už deväťročného syna Andreiho z predchádzajúceho manželstva s Petrom Kislovom. V roku 2014 sa spevák vydal za známeho fotografa Dmitrija Iskhakova.

Oksana Akinshina

Slávna herečka v Rusku vo veku 29 rokov porodila svoje tretie dieťa, dievča. Dieťa je už druhým dieťaťom Akinšiny od druhého manžela, filmového producenta Archila Gelovaniho. Ich prvý syn, Constantine, sa narodil v roku 2013. A od prvého manželstva s podnikateľom Dmitrijom Litvínovým, herečka prináša sedemročného syna Philipa.

Nosa Abdulvasieva

52-ročný televízny moderátor Alexander Gordon a jeho mladá manželka, 22-ročná Nosa Abdulvasieva, sa v januári stali rodičmi. Pre Nosa je to druhé tehotenstvo. Prvé dieťa sa narodilo v roku 2014. Aj napriek takému hmatateľnému veku veku (30 rokov) sú manželia živým príkladom šťastných rodičov ich malých.

Pre niektorých čitateľov sa informácie o tehotenstve niektorých celebrít pravdepodobne stali novinkou. Ale skôr či neskôr, napriek atraktívnym ponukám výrobcov, režisérov a lákavej vyhliadky pokračovať v hviezdnej kariére, slávni divia si vyberú dôležitejšiu úlohu v ich živote - materstve. Dobre im želáme zdravie a samozrejme aj budúce alebo už narodené deti.

Loading...