Krása

Čo môžem nosiť s koženými legami?

Kožené legíny nie sú prvá sezóna na vrchole popularity. Mnohé dievčatá ich však odmietajú, pretože nevedia, na čo by ich mali nosiť, aby nevyzerali vulgárne. Keď sa naučíte správne robiť to, môžete vždy vytvoriť štýlový obrázok, a to ako pre každodenné použitie, tak aj pre párty.


Legíny a ich odrody

Kliešte prišli k nám nahradiť populárne kožené nohavice, aj keď posledné nie sú v zhone, aby opustili móla. Pri výbere tejto časti šatníka je dôležité zamerať sa na vlastnosti vašej figúry, ako aj na obrázok, ktorý chcete získať. Ak máte svieže boky, je lepšie si vybrať modely z tenkej kože bez ďalších vložiek a dekorácie. Monogramové legíny pomáhajú skrývať nadmernú slabosť. Môžu byť zdobené drapénom alebo vzorom.


Legíny s koženými vložkami vyzerajú veľmi pôsobivo. Sú všestranné, pohodlné a dokonale zdôrazňujú postavu, a tak si ich môžu vybrať aj prudí. Tento model je vhodný pre každodenný luk a ako súčasť image klubu.

Legíny s krajkovou vložkou dokonale zdôrazňujú tvar nohavíc a sú vhodné pre romantickú povahu. Týmto spôsobom môžete bezpečne ísť na párty alebo dokonca na spoločenskú udalosť, kde s úspešne vytvoreným obrázkom budú vyzerať úplne vulgárne.

Najviac odvážne možno nazvať kožené legíny s otvormi. Rozhodovanie o takomto pokuse nie je každé dievča. Módne ženy s ideálnou postavou si môžu vybrať modely s nízkym pásom.

Matné legíny vytvárajú absolútne akýkoľvek obraz. Oni dobre idú s inými vecami - tunika, šaty, tričko atď. Barevné legíny budú dôležité v teplej sezóne. Môžu sa však používať len denne. V kancelárskom prostredí budú nevhodné (s výnimkou obyčajných modelov sivých alebo hnedých odtieňov).

Voľbou s tým, čo kombinovať legíny, musíte postupovať z funkcií tohto obrázku. Módne ženy s perfektnou osobnosťou ich môžu kombinovať s blúzkou alebo triček. A dievčatá s veľkými bokmi - s dlhou tunikou. Rozumieme podrobnejšie, čo možno kombinovať s koženými legami?

S šatami

Existujú niektoré šaty, ktoré sami nevyzerajú dostatočne pôsobivo, ale v kombinácii s koženými legami sa získa skôr štýlový vzhľad. Môže to byť tenké pletené šaty alebo modely veľkého pletenia strednej dĺžky s hlbokým výstrihom.

Navyše štýlové legíny budú vyzerať s krátkymi šatami alebo koktejlovými šatami so šupkou.


V novej sezóne bude ich kombinácia s podlhovastým sveterom hitom.

S tunikou

Sada legín + tunika sa dá nazvať univerzálna. Tento obrázok bude skutočnou spásou pre dievčatá so širokými bokmi a pásmi, ktoré chcú vyzerať štýlovo. Táto zostava bude mať svoj tvar viac harmonický. Široký opasok alebo jasné príslušenstvo pomáhajú doplniť tento vzhľad.


Tunika veľkého pletenia sama o sebe už urobí obraz krehký. A ak je to tiež kombinované s koženými legami, obraz dostane ďalšiu sexualitu.

Ak chcete obrázok urobiť čo najkrajšie, musíte si vybrať príslušenstvo. Veľký náramok, dlhé korálky, široký pás, priestranná taška a nezvyčajný šál sa tu dokonale hodia.

S krátkym vrcholom

Ak sa môžete pochváliť svojou postavou, môžete použiť krátke topy v kombinácii s koženými legami. Zároveň nezabúdajte, že takýto obraz je dosť provokatívny, preto nie je vhodný pre každú situáciu.


Bunda a bunda

Kombinácia kožených legíny s košeľou a bundou získate štýlový biznis vzhľad, ktorý určite priťahuje pozornosť na svoju milenku. Táto kombinácia vyzerá nielen štýlovo, ale aj sexy.

Koža a denim boli vždy a zostali výhodou pre všetkých. Aby bol tento obrázok jasný, môžete pridať veľký náramok a svetlý batoh.


Je veľmi dôležité kombinovať súbory textúr. Ak sú legíny vyrobené z hrubšej kože, potom košeľka by mala byť vyrobená z priehľadného alebo len ľahkého materiálu, približne v dĺžke strednej časti stehna. Môžete tak urobiť obrázok vizuálne štíhlejším. Avšak príliš plné dievčat je lepšie ho odmietnuť, pretože riskujú, že sú úplne beztvaré. Ale pre tenké, to bude správne.

Vysoké dievčatá si môžu vybrať tričko akéhokoľvek dĺžky. Pre nízke módy, vhodnejšie výrobky strednej dĺžky, ktoré nebudú vizuálne skrátiť svoje nohy.

U dievčat so štíhlymi nohami vyzerajú legíny z ľahkej kože lepšie. Majitelia pomernej postavy môžu nosiť legíny a košeľu rovnakého tónu.


S koženou bundu

Napriek tomu, že pri výbere setu s koženými legami odporúčame stylistov pri výbere vecí z kontrastných materiálov, výnimkou je kožená bunda. Doplnením súboru s jasným tričkom získate vynikajúci vzhľad motorkárskeho štýlu. Príslušenstvo v tomto prípade by malo byť obmedzené.


S vrchným oblečením

V chladnej sezóne s koženými legami bude vhodný kožušinový nástavec alebo objemný kabát dlhý až asi v polovici stehna.Výber obuvi

Ak chcete zobraziť obrázok, musíte si vybrať vhodnú obuv. Koniec koncov, ak sa to stane nesprávne, potom bude celý účinok práce beznádejne chybný.

Na tú chodbu alebo do telocvične je možné kombinovať tmavé kožené legíny s svetlými teniskami.

Legíny s tričkom budú vyzerať dobre so stiletom. Ale ak plánujete ísť na dlhú prechádzku, nahraďte topánky teniskami alebo inou športovou obuvou.

Mnoho dievčat radšej kombinuje legíny s vysokými topánkami v štýle kovboja. Táto kombinácia skutočne dáva nohy vizuálne dlhšie.

V zime, s legami, bude vhodné aj akékoľvek topánky - topánky, topánky, topánky a uggs. Nezabúdajte však, že príliš objemný model obuvi bude robiť celý vytvorený obraz ťažší.


Voľba, čo nosiť s legíny, nezabudnite, že samotný tento detail šatníka vyzařuje vášňou a odvahou. Preto kaderníci odporúčajú kombinovať ich s neutrálnymi vecami.

Loading...