Svet

Angelina Jolie dnes: Úloha herečky vo filmoch av živote

Angelina Jolie Voight je matka, aktivista a víťaz Oscaru. Táto herečka ovláda svoju kariéru stopercentne.

"Aktormi sa často neposkytuje príležitosť na realizáciu ich tvorivého potenciálu. Nie je vždy možné hrať zo srdca av plnej sile, ako sa vám páči. "

Čo o nej hovoria hviezdy filmu

Matt Damon: "Zdá sa, že všetky jej emócie ležia na povrchu. Vykazuje ich slobodne, bez akejkoľvek falošnosti. Ona je vždy veľmi úprimná, vždy živá a nehratá. Angelina žiaria s energiou. "

Podľa filmovej hviezdy Pete Hammondová priťahuje Jolie určitého diváka: "Predpokladám, že Angelina je blízko najmä mladým ženám, má tetovanie, je štýlový av niektorých ohľadoch nebezpečný. Je nemožné predvídať, aký bude jej ďalší čin. Tieto vlastnosti sú zobrazené v mnohých rolách. Medzi príklady patria obrazy "Gia", "Prerušený život", "Lara Croft".

Antonio Banderas: "Je to milá osoba, je s radosťou pracovať s ňou a Angie sa neustále mení. Je s ňou veľmi spokojná. "

Obtiažne obdobie v živote herečky

2016 - zahraničná tlač je plná titulkov - "Angelina Jolie so smetri!" Herečka odišla do nemocnice v stave blízkej anorexii. S výškou 170 cm mala hmotnosť 35 kg.

Hory skúseností a nervové šoky padli na krehké ramená ženy. Angie bola vždy veľmi nervózna v súvislosti s jej genetickou predispozíciou k onkológii. Významne ovplyvnil zdravie herečky, ktorá utrpela operáciu na odstránenie prsníkov a vaječníkov, aby sa minimalizovalo riziko rakoviny. Áno, a vzťahy s Brad Pittom sa vyvíjali nie veľmi hladko. V roku 2007 začala Jolie aktívne schudnúť po smrti svojej matky, ktorej príčinou bola onkológia. Angelina navyše upustila libry na nové úlohy a dokonca nielen na svoje vlastné! Na podporu hercov filmu "Unbroken" (kde bola riaditeľka) Jolie s nimi ztratila váhu. A pre film "Soult" po dobu 20 dní herečka odišla až 10 kg!

Nový film Angeliny Jolieovej - "Najprv zabili môjho otca: spomienky na dcéru Kambodže"

Napriek ťažkostiam v živote herečky a ťažkej perióde prestávky s Brad Pittom, dnes je Angelina úplne ponorená do histórie Kambodže a doby, kedy bola stará kultúra krajiny na pokraji vyhynutia. V roku 2017 sa stretne s kráľom Kambodže, pretože plány sú pre jej nový, už piaty film s názvom "Najprv zabili môjho otca: spomienky na dcéru Kambodže." Uvádzajú sa udalosti počas represií zo 70. rokov. Najväčšia filmová premiéra krajiny vo svojej histórii.

Réžia Angelina Jolie hovorí, že jej nový film apeluje na kambodžanov v ich materinskom jazyku. Toto je ich príbeh, ktorý hrajú miestni herci.

"Vojna vypukla pred 40 rokmi. Čo sa stalo s týmito ľuďmi, nie je až do konca zmysluplné, a to nielen celý svet, ale aj obyvateľstvo tejto krajiny. Chcela som, aby sa na to vyjadrili s príkladmi, ktoré pochopili, takže príbeh sa prejavuje očami dieťaťa. "

detstva

Angelina Jolie Voight sa narodila 4. júna 1975 v Los Angeles v Kalifornii. Vyrástla v tieni slávneho otca, víťaza Oscara, herec John Voight.

Rodičia sa rozviedli, keď mala dievča iba jeden rok. Zbavená komunikácie so svojím otcom sa stala silne pričlenená k jej bratovi Jamesovi Hevinovi.

"Nie je to len môj brat, ale moja najväčšia podpora v živote," hovorí Angelina. Ale na začiatku svojej kariéry sa pripojila k otcovi na červenom koberci.

Star lezenie

Príbuznosť s Johnom Voightom pomohla Angelinej kariére. Spočiatku sa zúčastnila videoklipu. V roku 1995 film "Hackeri" s jej účasťou. Tento obraz je najvhodnejší pre éru univerzálneho nadšenia pre internet. Kritici boli spokojní s hrou Angeliny a Johnny Lee Miller. Krátko po prepustení filmu sa Jolie a Miller oženili. Na svadbe Angelina obliekla biele tričko, v ktorom meno jej manžela bolo napísané s vlastnou krvou, ale po roku a pol sa mladí manželia rozviedli.

Nasledovalo to natáčanie videoklipu Rolling Stones, po ktorom nasledovala úloha vo filme "Depicting God", v ktorom tiež hrali Timothy Hutton a David Spiritual. Tento obraz nebol taký úspešný, ako Angelina dúfal, ale čoskoro začala vo filme "Gia", po ktorej začala hviezdny výstup. Tragický príbeh supermodelca, ktorý je závislý od heroínu, bol ďaleko od očarujúcej, ale Angelina sa úplne vrhla do tejto úlohy. Ľudia sa pozerali a spýtali sa, kto je to? Po prvýkrát sa o ňom hovorilo ako o dcére Johna Voighta alebo druhej hereckej herečke, ktorá hrala vo viacerých filmoch. Všetci začali obdivovať hru Jolie. Dokonca aj mnohí si uvedomili, že sa stane hviezdou, že je vážna.

Za svoju úlohu vo filme "Gia" získala Jolie cenu Zlatý glóbus a nomináciu na cenu Emmy.

V roku 1998 bol uverejnený obraz Angeline's Love to Love. Také slávni herci ako Sean Connery a Gillian Anderson vystupovali v tom istom filme. Ale Angelina sa nebola stratiť medzi nimi. Potom jej kastrátka rýchlo stúpa a ďalšie diela boli ešte významnejšie. Príprava na natáčanie obrazu "Prerušený život" sa uskutočnila už 6 rokov. Angelina Jolie sa ukázala byť skutočným nálezom pre producentov. S ňou sa film ukázal tak, ako to bolo koncipované. Herečka bola perfektná pre svoju úlohu. Jolie a Winona Ryder hrali pacientov zo súkromnej psychiatrickej kliniky. Za túto úlohu Angelina získala Oscara v nominácii "Najlepšia podporná úloha žien".

Po prepustení Lary Croftovej je hrdinka videohier s rovnakým menom spojená s Angelinou.

"Je to skutočný bojovník, so ženou kosťou. Chápem, že to nebude jednoduché, ale ťažkosti ma priťahovali. Keď som videl náročnú úlohu, chcem to vyriešiť za každú cenu! "

S natáčaním Lary Croft boli spojené problémy s inou povahou. Aby sa zhodovala s hrdinou videohier, Jolie musela zvýšiť poprsie. Tiež potrebovala trénovať veľa, aby bola vo výbornom fyzickom stave. Nebola to práca. Fotografovanie sa uskutočnilo v rôznych častiach sveta. Jolie cestovala do Kambodže, kde herečka zasiahla obrovskú medzeru medzi bohatými a chudobnými.

Čoskoro sa stala veľvyslancom dobrej vôle OSN. V jej živote sa objavili nové priority, ktoré by mohli ovplyvniť jej budúcu kariéru. Prijíma chlapec menom Maddox z Kambodže.

Spolu s aktívnymi streľbami a úspešnými úlohami sa osobný život filmovej hviezdy obrátil hore nohami. Prešla ťažkým rozvodom s Billym Bobom Thorntom. Ich manželstvo trvalo 2 roky. Okrem toho herečka rozvracia vzťahy so svojím otcom Johnom Voightom. Ale materstvo nezabránilo kariére Angeliny Jolieovej. V roku 2004 uvítala diváka s niekoľkými významnými podpornými rolami naraz. Mnohé z nich boli ovplyvnené jej synom Maddoxom. Bolo to pre neho, že herečka sa zúčastnila na zoznámenie so zvodným charakterom z podvodnej prírody.

Záujem o svetové kultúry pomohol herečke hrať rolu matky Alexandra Veľkého v Oliver Stone "Alexander".

V roku 2005 Angelina vystupovala s Bradom Pittom "pánom a pani Smithovou".

Vzťahy na súbore boli prenesené do reálneho života. Brad Pitt sa rozpadá so svojou ženou, hviezdou zo série "Priatelia", Jennifer Aniston. Výsledkom je, že Pitt a Jolie vytvorili rodinu so šiestimi deťmi.

Po niekoľkých dôležitých úlohách Jolie vyjadrila svoju ďalšiu karikatúru. Jej hrdinka je tiger z animačnej pásky Kung Fu Panda, ktorá bola nominovaná na Oscara za najlepší animovaný film roka. Súčasne je ďalší film s Angelinou "Wanted". James McAvoy, ktorý je najatý ako vrah podľa scenára, je s ňou zastrelený.

"Moju vážnu rolu veľmi milujem a budem rád, že budem robiť vážne filmy. Ale niekedy chcem niečo zábavné a streľbu. "

Ďalším vážnym obrazom Angeliny Jolieovej bola práca "Substitution" režiséra Clint Eastwooda.

Sprisahanie je založené na skutočných udalostiach. Angelina hrá matku uneseného dieťaťa. Je to nádherný príbeh o spravodlivosti, láske a strate. Pre túto úlohu bola herečka druhá nominovaná na Oscara.

Potom Angie preruší svoju kariéru, pretože čaká na narodenie dvojčiat. Po pôrode sa vráti do kina vo filme "Soult", v ktorej hrá moderného agenta CIA.

Na základe vyššie uvedeného je bezpečné povedať, že hollywoodská filmová hviezda Angelina Jolie je zosobnenie neuveriteľného charizmu, ašpirácie, vôle spolu so sofistikovanosťou žien a dušou matky. Úprimne si želáme jej osobné šťastie, rovnaký úspech vo filmovej kariére a v charitatívnych aktivitách.

Loading...