Krása

Módne dámske klobúky: JESEN - ZIMA

So začiatkom chladného počasia každá dievčina premýšľa nad nadchádzajúcim výberom pokrývky hlavy. Koniec koncov, je veľmi dôležité, aby chránila pred chladom a vetrom, ale stala sa štýlovým doplnkom k vášmu obrazu. Takže to, aké čiapky budú v tomto roku módne? Pozrime sa podrobne.

Čo hľadať?

Každý rok sa zvyšuje počet typov pokrývok hlavy. Ale aj tak, pletené klobúky sú stále na vrchole popularity. Vzhľadom k tomu, že vyzerajú harmonicky v kombinácii s oblečením v akomkoľvek štýle. A bez nich ani jedna skriňa nebude zvládnuť. A v zime budú nasledovné štýly v trende.

Bini

To je jednoducho nemožné si predstaviť túto zimu bez pletené čiapky čiapky. Koniec koncov, sú veľmi pekné, rozmanité a absolútne drahé. Vyznačujú sa špeciálnou všestrannosťou. A možnosť kombinovať s akýmkoľvek oblečením je nepochybne veľkým plusom. Číry podlhovastý klobúk vyzerá skvele s dlhými bundami. Alebo s bundou a tenisky. A dokonca aj obrázok s kožušinovým náterom môže byť doplnený čiapkou čiapky.

Pri výbere fazule sa venujte pozornosť dvom podrobnostiam:

- farba. Mal by sa zhodovať s paletou odtieňov vášho oblečenia alebo byť jasným prízvukom v obraze.

- objem. Príliš veľký klobúk by na tenkej dievčine vyzeral smiešne. Preto si ju vyberte svojim vlastným tvarom.

Pletené turbany

Na rozdiel od minulých rokov v tomto roku, pletené turbany sú späť v móde znova. Skôr neobvyklá podoba priťahuje pozornosť iných ľudí. Buďte preto pripravení na komplimenty. Obzvlášť krásna je turban na dievčatá s jemnými vlastnosťami.

Pokiaľ ide o farbu, v tomto roku je lepšie zvoliť odtiene šedej, modrej, čiernej a zelenej. Ak vám však vyhovuje iná farba, môžete experimentovať. Najlepšie je nosiť túto čelenku vrstvou voľného rezu alebo kožušinovým náterom.

Ushanka klobúk

Toto príslušenstvo bude nielen spokojné s mnohými dievčatami, ale počas zimy bude tiež veľmi teplo. Nosiť tento typ klobúka s miernym kabátom alebo bundy. Je lepšie si vybrať obuv tiež veľmi jednoduché, na nízkej úrovni.

Mnohé dievčatá dávajú prednosť noseniu tradičnejšej verzie čiapky s náušnicami - z kožušiny. V tomto prípade si môžete vybrať kombináciu kašmírových alebo vlnených kabátov a topánok s podpätkami. Takže obraz bude vyzerať oveľa harmonickejšie.

baret

Najčastejšie tento druh klobúka radšej nosí kreatívnu povahu alebo sú náchylní k klasike. Preto je lepšie kombinovať ju s romantickým kabátom, nohavičkami alebo sukňami. V tomto roku si vyberte barety v neutrálnych, tlmených farbách. Koniec koncov, budú schopní podporiť obraz francúzskej ženy alebo len tvorivého človeka.

Mimochodom, odporúčame nosiť barety na módnych prehliadkach v tomto roku, mierne sa posúvať na zadnú časť hlavy alebo na stranu. Ale iba ak sú vyrobené z vlny alebo kašmíru.

Módne pompony

Pompony už dlho prestali byť prvkami detských klobúkov. Na dospelých modeloch nevyzerajú o nič menej originálne. Preto, ak sa vám páči voľný štýl v oblečení, potom sa určite bude páčiť klobúk s pom-poms.

Pokiaľ ide o kombináciu s iným oblečením, neexistujú žiadne obmedzenia. Takýto klobúk dokonale zdôrazňuje voľný štýl ulíc a elegantný žensky.

Štýl športový šik

V tomto roku je tento štýl dôležitý nielen pre bežné nosenie, ale aj pre klobúky. A stylisti tvrdia, že takéto klobúky budú populárne už niekoľko rokov. Preto kombinujte luxusný kožušinový kabát so športovým alebo semišportovým klobúkom a určite vyzeráte veľmi štýlovo a moderne.

"Zveroshapki"

Pre odvážne dievčatá, ktoré sa nebojí pozornosti ľudí okolo nich, sú "zharoshapki", to znamená, klobúky s dvoma pom-poms, sú ideálne. V niektorých prípadoch a vôbec vidíte obrázky rôznych malých zvierat - mačiatka, mláďatá, mláďatá. Najčastejšie tieto modely vyberajú žiaci alebo študenti. Koniec koncov, toto je najvhodnejší čas na takéto experimenty.

A rovnako ako čiapky v tomto štýle energickej a modernej prírody, ktorí uprednostňujú príležitostný štýl.

Štýlová výšivka a nástavec

Klobúky s rôznymi typmi výšiviek alebo nástavec sa stali skutočným hitom. A to všetko, pretože takéto príslušenstvo vyžaduje štýlový štýl, dobre zvolený obraz. Koniec koncov, pridaním jedného ďalšieho detailu, môžete kaziť dojem a urobiť smiešne vec zo štýlový klobúk.

Najčastejšie zdobia tento typ čelenky s korálkami, kamienkami, sklenenými korálkami alebo väčším objemom príslušenstva. Pokiaľ ide o samotný obrázok, môže to byť buď ozdoba, alebo kvetinová téma, alebo dokonca živočíšna.

Kožušinový uzáver

Tento typ uzáverov bude vždy relevantný, pretože vám umožní zohriať sa počas obdobia ťažkého mrazu. Okrem toho, aby ste vytvorili krásny, štýlový obraz, nemusíte nič vymýšľať. Stačí stačiť vybrať najbežnejšiu farebnú bundu a jednoducho si dať kožušinový klobúk. Verte mi, bude to zdobiť všetko a vy budete vyzerať úžasne krásne.


Anglický klobúk

Štýlový atribút, ktorý doplní krásny elegantný kabát, je anglický klobúk. Samozrejme, toto príslušenstvo nie je vhodné pre každú dievča. A len pre tých, ktorí radi nosia šaty, objemné svetre alebo nohavice. Snažte sa tento klobúk kombinovať so športovým štýlom.

Kreatívne riešenia

V bežnom roku prakticky neexistujú žiadne zákazy a tabu v módnych riešeniach. Takže si môžete vybrať čiapky, ktoré sa vám páčia. Fotografia zobrazuje kreatívne možnosti, ktoré mnohým dievčatám páči.

Bez ohľadu na módu vyberte len túto verziu čiapky, ktorá je ideálna pre vás v štýle a farbe. Koniec koncov, aj obľúbená lúka bez cibule vyžaduje určitú kombináciu, aby vytvorila harmonický obraz. Len s týmito nuancami si môžete vybrať optimálny štýl čiapky, ktorý bude vždy vyzerať harmonicky a moderne.

Loading...