Články

Obľúbené rekreačné centrá regiónu Omsk: služby a ceny v roku 2018

Každý región Ruska môže ponúknuť svojim hosťom rôzne voľnočasové aktivity. Napríklad región Omsk je najčistejším vzduchom, malebnými lesmi, riekami a jazerami. To všetko je ideálne pre relaxačnú dovolenku obklopenú prírodou. A čo by bolo lepšie pre zotavenie po tvrdej práci. V blízkosti mesta Omsk sú otvorené početné rekreačné centrá, ktoré pozývajú rekreantov kedykoľvek počas roka.

Rekreačné stredisko Strelnikova

K dnešnému dňu sa základňa, ktorá sa nachádza len 50 km od regionálneho centra, je stále vo fáze rozširovania, ale je už pripravená prijať svojich hostí. Nie je to tak dávno pred tým, že tu bol zadaný športový a fitnessový komplex. Izby v základni majú inú úroveň komfortu: od ekonomiky a štandardných až po juniorské apartmány a apartmány. Všetky sú vybavené potrebným nábytkom a spotrebičmi (televízory, chladničky atď.).

Samostatne umiestnené chaty s kúpeľňou, kuchyňou a saunou. Celkovo môže rekreačné stredisko súčasne ubytovať až 260 ľudí.

Na území základne sú športové ihriská, kinosála, sauna, detské ihrisko, bazén, konferenčná miestnosť a kaviareň.

Náklady na bývanie sa pohybujú v rozmedzí 1200-28000 rubľov denne v závislosti od zvolenej možnosti ubytovania.

Rekreačné stredisko Pokryškina

Hostia sú vítaní po celý rok. Základňa je vhodná nielen pre rodinu, ale aj pre firemné, ako aj pre rekreáciu skupiny školákov spolu s vodcom. Nachádza sa v malebnom prostredí regiónu Omsk v borovicovom lese. Krásna príroda a útulná atmosféra tohto miesta vám umožnia odpočinúť si od ruchu mesta.

Na území sú športové zariadenia pre futbal, volejbal a tenis, detské ihrisko, tanečná sála, banketová hala, sauna, masážna miestnosť a kaviareň. Pre návštevníkov tu ponúkame aktívnu zábavu - cykloturistiku, rybárčenie. V zime môžete vyraziť na lyžiach alebo využiť služby klzisko a ľadovo korčuľovať.

Náklady na bývanie od 350 do 1250 rubľov za deň.

Rekreačné stredisko Karbysheva

Nachádza sa v areáli sanatória. Okolo čistého vzduchu a veľmi krásnej prírody, ktorá vám umožňuje relaxovať a zlepšovať svoje zdravie. Na území sa nachádza detské ihrisko, biliard, bazén, sauna, športové a fitnesové zariadenia, letné tanečné parkety a knižnica.

Náklady na odpočinok na základe 850-2300 rubľov za deň.

Rekreačné stredisko Chernoluchik

Zaberá budovu na dvoch poschodiach. Prvý z nich má obchod s potravinami, kde si hostia môžu nájsť všetko, čo potrebujú na odpočinok. Na druhom mieste je 8 izieb vybavených nábytkom a so spoločným sociálnym zariadením.

Na území základne sa nachádza parkovisko, obchod, kúpeľňa a banketová miestnosť. Návštevníci si môžu zahrať futbal, volejbal, badminton, biliard alebo vyraziť na výlet.

Náklady na odpočinok na základe Chernoluchik od 1300 do 1800 rubľov denne.

Rekreačné stredisko Politotdel

Táto databáza sa dá nazvať jedinečnou. Na jeho území sa nachádzajú horúce pramene a jazero s termálnou minerálnou vodou bohatou na bróm a jód. Okrem toho sú tu ideálne podmienky pre rôzne druhy rekreácie (rekreačné, aktívne, gastronomické). Ak chcete zostať tu postavený zdravotný komplex a jednotlivé chaty s izbami rôznych kategórií.

Bude zaujímavé pre deti, aby navštívili obytný priestor, kde žijú králiky, líšky, veveričky, poníky, kone, ryby, perličky, pávy, pelikány atď.

Náklady na odpočinok na základe politického oddelenia začínajú od 550 rubľov denne.

Rekreačné stredisko Rainbow

Nachádza sa 35 km od mesta Omsk a bol vybavený na mieste bývalého detského tábora. Na jeho území sa nachádzajú 2 budovy a niekoľko chatiek, v ktorých sa hostia môžu ubytovať. K dispozícii sú tu športové zariadenia a konferenčné miestnosti, bazén, detské ihrisko, masážna miestnosť, kúpeľňa a bar.

Náklady na odpočinok v dúhu začínajú od 1050 rubľov denne.

Rekreačné stredisko Rodnichok

Nachádza sa v malebnom kúte regiónu Omsk na okraji borovicového lesa. Na jeho území sa nachádzajú športové a fitnesové haly a sauna. V zime je klzisko.

Náklady na bývanie na základe 350 až 6 tisíc rubľov za deň.

Krajina komplex Fairy Tale

Rekreačný komplex sa nachádza v malebnom prostredí obce Chernoluchye. Je ideálnym miestom pre pokojnú dovolenku obklopenú prírodou. Prechádzanie borovicovým lesom pomáha zmierniť stres a zotaviť sa. Pre ubytovaných hostí sú tu vybavené 45 izieb rôznych kategórií a VIP chata.

Na území sa nachádza reštaurácia, sauna, bazén, športové haly a ihriská pre tenis, futbal, volejbal, bedminton. Tí, ktorí si želajú, môžu ísť na bicykli alebo si zahrať paintball.

Náklady na život v krajine komplex od 1650 do 17 000 rubles za deň.

Rekreačné stredisko Rubin

Základňa, ktorá sa nachádza v blízkosti osady Krasnojarsk, je schopná súčasne na svojom území ubytovať asi 300 ľudí. Neďaleko je rieka Irtysh a borovicový les. Na území sú k dispozícii biliard, sauna a volejbalové a badmintonové kurty. V zime môže niekto ísť sánkovaním do kopca.

Náklady na ubytovanie na základe od 950 do 1700 rubľov za deň.

Rekreačné stredisko Irtysh

Na pobyt tu postavili 2, 3 a 4 miestne drevené domy. Vedľa každej z nich je zóna ohrievača. K dispozícii sú športové ihriská, detský kútik, kúpalisko, kinosála, karaoke a diskotéka na základni.

V lete môžu rekreanti opaľovať na brehoch rieky Irtysh, ísť na vodné lyžovanie alebo ísť rybať. V zime je hosťom ponúknutá lyžovačka alebo korčuľovanie.

Náklady na bývanie zo 770 až 12 tisíc rubľov za deň.

Loading...