Články

Gél poľský na krátke nechty: moderný klinec 2018

Ak chcete vytvoriť módnu manikúru, nie je vôbec potrebné pestovať dlhé nechty alebo ich vytvárať pomocou gélu. Ak chcete zdôrazniť eleganciu vašich prstov, stačí použiť gélové leštidlo, ktoré vyzerá úžasne na krátke nechty.

Gél poľský je novinkou moderného dizajnu nechtov, ktorý získal bezprecedentnú popularitu medzi dievčatami. Jedinečná kombinácia nerozpustného gélu a bežného laku vytvorila mega-odolný povlak na nechty.

Gélové leštidlo má mnoho výhod oproti bežnému laku:

  • gélová poťahová vrstva drží na nechty 2 až 4 týždne
  • lesklý leskový lak trvá dlhú dobu
  • zloženie leštidla na gél neobsahuje škodlivé zložky, ako je formaldehyd, čo je dostatočné v bežných lakoch
  • gelový lak - univerzálny náter na vytváranie sypkých vzorov s kamienkami, vývarmi, zamatovým dizajnom

Na vytvorenie manikúry s gélovým leskom je potrebná ultrafialová lampa, pod vplyvom ktorej sa gél pevne drží na doske na nechty a rýchlejšie sa vytvrdzuje. Približná cena žiarovky je od 1-2 tisíc rubľov.

Módne nápady na nechty na krátke nechty 2018

Každá sezóna prináša nové nápady do dizajnu nechtov, ktoré sú rýchlo zabudované do nechtov módy. Hlavným trendom, ktorý dominuje dizajn nechtov už niekoľko rokov, je maximálna prirodzenosť a prirodzenosť.

Trend 2018 - oválne a mandľové nechty. Jednoduché pokojné obrysy nechtov vám umožnia vytvoriť jemný a prirodzený gélový lesk.

Štvorcové a ostré špičky sú v minulosti ponechané, skromné ​​nechty 1-2 mm dlhé od voľného okraja nechtov sú v móde.

Túžba po prirodzenosti sa prejavuje aj vo výbere farieb pre dizajn nechtov. Pastelové farby sú v móde, správna kombinácia, ktorá vyzerá vznešene a elegantne.

V roku 2018 budú populárne geometrické a živočíšne výtlačky na nechty, ktoré opakujú prirodzenú farbu zvierat.

Ozdobné predmety na krátkych nechtoch budú prítomné častejšie v letných alebo svadobných manikúrach.

Ale tu musíte poznať opatrenie - brilantné kamene, kamene, objemové 3-D tvarovanie by malo byť v minimálnej výške.

Nepochybne obľúbené farby 2018 - pastel v rôznych odtieňoch. Môže to byť mierne sotva viditeľný odtieň, akoby bol zriedený vodou alebo viac nasýtený a jasný.

Najpopulárnejšie sú lososy, tyrkysové, fialové, pieskovité, levanduľové a fialové odtiene. Nie je to bez béžovej a krémovej farby, ktorá môže slúžiť ako základ komplexného dizajnu nechtov.

Módny francúzsky gélový lak 2018

Francúzska manikúra - chráni dizajn nechtov. V roku 2018 známa bunka získa nové fazety, ktoré sa odrazia na nechtoch vo forme neobvyklých kombinácií farieb a dizajnových riešení.

Novinka francúzska manikúra 2018 - kombinácia s inými typmi nechtového dizajnu.

Napríklad, použite obvyklé francúzske sako otvory na jednotlivé nechty, a zdobiť zvyšok s mesiac manikúra.

Francúzska manikúra kombinovaná s technikou zlomeného skla vyzerá harmonicky a elegantne.

Vytvorte plynulý prechod z otvoru na základnú farbu pomocou ombre. Kombinácia farieb, ktoré sú blízke tónu, napríklad prechod z béžovej na bielu, získate úžasný a jedinečný dizajn.

Osobitnú pozornosť venujte farebným pruhom francúzskej manikúry. Prioritou sú čierne a biele, strieborné, zlaté a zrkadlové pruhy.

Moonový dizajnový gélový lak 2018

Hlavnou výhodou gélového lesku je schopnosť vytvárať rôzne vzory, ktoré vyzerajú harmonicky s akýmkoľvek vybavením a sú relevantné vo všetkých situáciách.

Lunárna manikúra s gélovým leskom je presne dizajn, ktorý vyzerá perfektne na krátkych nechtoch.

Klasická mesačná manikúra je veľmi podobná francúzskej, ale v mesačnej manikúre je hlavným zameraním na koreňový otvor.

Ak chcete diverzifikovať a trochu obnoviť pokojné tóny a línie manikúry mesiaca, potom najlepším miestom pre toto bude radikálna diery.

Môže sa vyznačovať kontrastnou farbou, vytvoriť dieru neobvyklého tvaru - trojuholníkové, posunuté, alebo zdobiť bazálny priestor s kamienkami alebo vývarmi.

Lunárny dizajn na lakovanie nechtov je vhodný pre kancelársku prácu aj romantické stretnutia alebo zábavnú párty s priateľmi.

Manikúra gradientu na krátkych nechtoch

Ombre technika je tak populárna medzi fashionistami, že sa používa nielen pri vytváraní odevov, ale aj pri farbení vlasov, pri navrhovaní nechtov a dokonca aj pri návrhu interiérov.

Termín "ombra" sa prekladá ako "mať tieň". Je to prítomnosť hladkého prechodu (tieňa) z jednej farby na druhú, ktorá vám umožňuje vytvoriť úžasné kombinácie podobných alebo kontrastných farieb na jednej nohe.

Použitie gélového lesku na vytvorenie ombre manikúry bude veľmi populárne v roku 2018. Tento nový prístup a predtým neznáma technika láka harmóniu plynulého prechodu. Výsledok tohto experimentu vás určite zapôsobí.

Klasický ombre znamená horizontálny prechod medzi farbami, ale stále viac a viac žien módy používa vertikálne ombre.

Vertikálny prechod farieb môže byť vykonaný na jednom prst alebo vytvoriť celú kompozíciu, kde prechod bude vykonaný na všetkých prstoch.

Pozrite sa na príklad vertikálneho ombra a pochopíte, ako neobvyklá a nová technika vyzerá na nechtoch.

Výber odtieňov pre manikúru Ombre gelový lak nezabudnite na hlavný trend z roku 2018 - prírodné prírodné farby. Používajte ružové odtiene, jemné béžové, jemné perleťové tóny.

Skutočné výtlačky na manikúrový gélový lak 2018

Malé nechty nie sú dôvodom k opusteniu zaujímavých a jasných výtlačkov, ktoré sú mimoriadne dôležité pre letnú manikúru.

Existuje nesprávny názor, že ideálny typ gélového lesku je dosiahnutý len v rovnomernom jednotnom pokovovaní. Nikto zakazuje vyrábať svoje nechty ultrarezistentný gélový lak s farebnými výkresmi.

Dbajte na niekoľko pokynov pri výbere vzorov pre krátke nechty:

  • dekorové prvky by nemali byť veľké
  • Vyvarujte sa príliš malých detailov, ktoré spolu s krátkymi nechtami nebudú viditeľné v celkovom dizajne.

Najčastejšie ženy módy vyberajú kvety, srdce, hmyz, ovocie, geometrické vzory, krajky ako vzory.

Krásne a dobre upravené nechtíky - karta každej ženy. Vo vzhľade vašich pier, ako najdôležitejšie zložky ženského obrazu, sa ostatným venuje pozornosť.

Gél poľský je unikátnym úspechom dizajnu nechtov, ktorý bude populárny po mnoho ďalších ročných období, prinášajúc zaujímavým a neobvyklým nápadom každému z nich. Sledujte aktuálne trendy gél-dizajnu gél na nechty na našej webovej stránke a ponúknuť v komentároch svoje vlastné jedinečné nápady na zdobenie krátke nechty

Loading...