Články

Top 10 série z roku 2017: zaujímavé a vzrušujúce scény pre každý deň

Existuje kategória ľudí, ktorí si chcú dlho vychutnať svoj obľúbený film. Celý film nie je vhodný na to. Seriály sa však nezúčastnia svojich obľúbených postáv, ale už niekoľko rokov sa nemusíte unavovať tým istým príbehom.

"Americkí bohovia"

Malý podvodník Shaddow Moon je prepustený z väzenia a jeho duša je otepľovaná nadchádzajúcim stretnutím so svojou milovanou manželkou. Ale on sa dozvie, že jeho milovaný zomrel v autonehode pred pár dňami. Rozrušený, ide na pohreb a na ceste stretne zaujímavého kolegu, ktorý sa nazýva pán streda. Počas cesty sa objavujú podivné udalosti, ktoré nútia hrdinu, aby veril mystickému pôvodu Staršieho životného prostredia. Starší hovorí, že je bohom, jedným z tých, ktorých viera každodenne oslabuje. Zhromažďuje vojakov, aby bojovali proti idolom, ktoré sa rozmnožili. Ak všetko skončí v prospech stredu a jeho spolupracovníkov, potom dostane Shaddou vzkriesenú ženu.

Autori série používali bežný krok pre tento typ sprisahania - vytvorili intrigy predpovedaním ďalšieho vývoja udalostí pomerne ťažké. V každej sérii sa objavujú nové postavy vo výkonnosti známych hercov. A každá nová séria pridáva astrálne a špeciálne efekty, ktoré určite fascinujú diváka.


"Lepšie zavolajte Saula"

V roku 2017 bola uvoľnená tretia sezóna filmu "Better Call Saul". Na pozadí konfliktu kriminálnych orgánov dochádza k konfrontácii medzi hlavnými postavami Jimmyho a Chucka. Chuck McGill nemá v úmysle zamieňať sa s nelegálne zmenenými údajmi v právnej zmluve. Chuck zaznamenáva priznanie svojho brata na magnetofón. Na súde tieto dôkazy pomáhajú zbaviť Jimmyho povolenie advokáta na rok. V tejto dobe môže Chuck bezpečne rozvíjať svoje podnikanie v novej kancelárii. Ako odpoveď, jeho prijatie vytvára ďalšie kompromisné dôkazy o Chucku, čo zhoršuje vojnu medzi blízkymi príbuznými.

Séria kombinuje komediálnu zložku a trestnú líniu. Dramatický bezohľadný zápas dvoch domorodcov spôsobuje divákovi silný dojem. Film je plný rozhovorov a hlbokého ticha, ktorý ďalej zhoršuje situáciu a priťahuje diváka na obrazovku.

"Nutty Ex"

Osamelá dievka menom Rebecca pracuje ako právnik v prestížnej firme. Jej kariéra smeruje do kopca, ale všetky plány sú zmätené nečakaným stretnutím s bývalým, s ktorým ešte desať rokov nevidel. Rebecca sa nečakane rozhodne opustiť prácu, predať obrovský drahý byt a odísť do svojej púšte pre svojho milenca v nádeji, že obnoví vzťah.

Séria bola jednoduchá a zábavná. Hudobné stávky vyzerajú ako muzikály. Do tretej sezóny je milostný príbeh zarastený novými detailmi, čo znemožňuje sledovanie, pretože mnohé udalosti novej sezóny sa zdajú kresliť a hrať.

"Dievčatá"

V roku 2017, šiesta sezóna seriálu "Girls". V príbehu, Hannah, ktorá nedávno absolvovala vysokú školu, žije vo veľkom meste kvôli vlastnej potešenie. Vo veku 24 rokov musí vyriešiť finančnú otázku, pretože jej rodičia ju odmietajú držať. Podľa profesie je dievča nováčik a je pre ňu veľmi ťažké nájsť si prácu. Áno, a nie je nikto, ktorý by poradil Rebeccii - jej priatelia sú rovnaké dievčatá ako ona. Jediná vec, na ktorú je hrdosť hrdá, je jej spomienka.

Kino séria zrejme kopíruje "Sex a mesto", len hrdinky sú mladšie, ich problémy sú rôzne a tu je viac realismu. Je to spôsobené tým, že scenárista, režisér a hlavná postava filmu sú jedna a tá istá osoba.

"Príbeh slúžky"

V Gileadskej republike má armáda zodpovednosť. Preto je táto trieda, ktorá má najvyššiu úctu. Pre všetkých sú prísne zákony a predpisy. Z neznámych dôvodov nemôžu manželky dôstojníkov mať deti. Pokračovať v pretekoch medzi jednoduchými dievčatami sa vyberajú najviac zaslúžene. Sú určené na výchovu dedičov dominantnej kasty. Tieto dievčatá sú držané v špeciálnych chate pod ochranou.

Odozva divákov na seriály väčšinou pozitívne a dokonca nadšene. Verzia obrazovky románu Margaret Atwood bola úspešná. Obzvlášť citliví diváci pomenúvajú jedinú nevýhodu podhodnotenia, ktorá zostala po skončení poslednej série sezóny. Na druhej strane táto situácia prinesie divákom radosť z nového obdobia.

"Opustené"

Príbeh série rozpráva o živote tých ľudí, ktorí zostali po zmiznutí väčšiny civilizácie. Pozostalí stratili príbuzných, priateľov a známych. Teraz potrebujú žiť bez blízkych ľudí. Mystický moment filmu nie je ústredným prvkom obrazu. A čo je najdôležitejšie, tie dramatické skúsenosti, s ktorými zvyšok zostal. Každá z vedúcich postáv má odchýlky, ktoré sú pre diváka zrejmé. Každá situácia v sérii je plná skúseností a tieto situácie nasledujú jeden po druhom, čo zhoršuje napätie tých, ktorí sú pred televíznymi obrazovkami.

"Legion"

David od detstva trpí záhadnou duševnou poruchou. Počuje neexistujúce hlasy a z času na čas sa stáva zabudnutým. Je v psychiatrickej nemocnici, kde sa snaží zmierniť jeho stav. Avšak vládne tajné agentúry majú podozrenie, že ten chlap nie je len schizofrenický. Je súčasťou programu, ktorý vytvára silné mutanty. On je unesený z nemocnice a snaží sa zistiť, ako využiť schopnosti toho, kto o ňom ešte nevie.

Podľa kritikov je slabý scenár zachránený iba kvalitou hercov. Film je ďalším príbehom o superhrdine, než aby niekoho prekvapilo. Možno povedať, že scény protagonistov a antagonistov konfrontácie v každej z epizód sa ukázali byť farebné. Je však tiež potrebné pripísať hercov. Bohužiaľ, hlavná postava sa do tohto zoznamu nedostala. Jeho hra necháva veľa byť žiaduce.

"Boomstick"

V malom meste v Amerike dôjde k núdzovej situácii: hliadka strieľa teenager. Situácia je komplikovaná interracial zázemím: patrolman bol africký Američan, a chlapec bol biely. V tomto prípade sú zapojené rôzne verejné organizácie. Vyšetrovanie uskutočňujú dvaja afroameričtí vyšetrovatelia.

Je zrejmé, že séria má za cieľ kultivovať ďalšie kolo diskusií na tému rasového konfliktu. Jasný emočný začiatok pilotnej série je vyrovnaný následným priemerným a rutinným zmierovacím tónom všetkých ostatných sérií.

"Doubt"

Krásna a úspešná ženská právnička je vysoko rešpektovaná jej šéfom a kolegami. Jednoducho sa vyrovná s najťažšími prípadmi, ale ďalší klient zaklopne právnika z cesty. Problémom je, že klient je známy a nuansy minulých udalostí môžu zničiť kariéru skúseného chirurga. Ale úskokom je láska právnika s jeho klientom. V dôsledku toho sa žena pokúša urobiť konečné rozhodnutie súdu čo najjemnejšie.

Autori sa rozhodli vytvoriť sériu filmov, ktoré vyniknú a sériu filmov. Okrem pomalých súdnych procesov je film plný melodramatických udalostí. Toto je víťazný ťah, ktorý prilákal obrazovky nielen fanúšikom "zákona a poriadku" a "vstať, proces je v plnom prúde", ale aj tí, ktorí milujú seriály a romantické televízne relácie.

"Dopyt"

Miliardár prehral milovaného a blízkeho človeka. Aby vyšetrovanie tohto prípadu nebolo oneskorené, kupuje celú policajnú stanicu. Hrdina očakáva, že takýto avantgardný prístup zvýši účinnosť práce pracovníkov lokality.

Hlavná myšlienka príbehu môže byť nazvaná príliš naivná. Možno v ňom budú veriť len teenageri. Hlavné postavy sú plné horiacej túžby urobiť svet lepším miestom. Ich skutočná túžba potrestať všetkých "zlých ľudí" niekedy dokonca vyzerá smiešne.

Loading...