Články

Trendy krátke účesy: Trendy 2017

Dlhé krásne vlasy boli vždy považované za pýchu dievčat. Ale v modernom svete takmer každý vedie aktívny životný štýl: pravidelné stretnutia, šport, rôzne tréningy a semináre. To je dôvod, prečo mnohí jednoducho nemajú čas na dôkladnú starostlivosť o vlasy. Skvelým riešením v tejto situácii je krátky strih. Pred odchodom do kaderníctva odporúčame dozvedieť sa viac o tom, aké účesy pre krátke vlasy budú relevantné v roku 2017.

Trendy účesu 2017

Pokiaľ ide o účesy na krátke vlasy, staré trendy sa nezmenili, ale jednoduchosť a prirodzenosť zostávajú v móde. To je dôvod, prečo je styling oveľa jednoduchšie, pretože vlasy ako výsledok by mali mať mierne nedbanlivý vzhľad a chaotické umiestnenie. Aby ste ich stiahli do elegantného strihu, stačí použiť fén a okrúhly hrebeň. Dievčatá s príliš krátkymi vlasmi môžu vytvoriť romantické kudrlinky pomocou curlingu.

Trendy krátke účesy 2017

Strihanie vlasov bolo vytvorené pred viac ako päťdesiatimi rokmi a stále je relevantné. Faktom je, že na rozdiel od ostatných krátkych strihových strihov nevyžaduje použitie stylingových výrobkov. Stačí len umyť si vlasy a vyschnúť vlasy sušičom vlasov, potom potriasť hlavou tak, aby sa kučery zmestili jedným smerom.

Niektoré účesy so zrážkami majú podobnosť s klasickým štvorcom. Ale na rozdiel od neho vlasy berú požadovaný tvar sami bez toho, aby ich museli baliť.

Taký zložitý a dokonca neobvyklý tvar je zachovaný jedinečnou technikou účesov. Ak sa rozhodnete túto možnosť urobiť sami, vyberte len dobrého odborníka. Vzhľadom k tomu, že by mal byť schopný znížiť vlasy v požadovanom uhle bez použitia hrebeňa.

Tento strih vypadá nezvyčajne medzi ostatnými. Ale ak budete nasledovať módu a usilovať o nové, potom sa určite bude páčiť.

Neztratí popularitu v roku 2017, každý je obľúbený strih Pixie. Jedná sa o univerzálnu možnosť, ktorá vyhovuje ľubovoľnému typu vlasov. Aby sa im dali správny tvar, hrubé vlasy sú často frézované. A tenké vlasy sú rezané takým spôsobom, aby ich vizuálne robili väčšími a bohatšími. Pre tých, ktorí dávajú prednosť, aby priniesli obraz originality, odporúčame vytvoriť asymetrický tresk, pramene rôznej dĺžky alebo zvýraznenie.

Klasický bob je opäť v móde. Teraz však vyzerá úplne inak a je doplnená rôznymi dĺžkovými rozdielmi, skosenými nárazmi, asymetrickými vláknami alebo odstupňovaním.

Ďalší účes, ktorý je populárny na dlhú dobu - námestí. V roku 2017 bude dôležitý nielen klasický model, ale aj jeho ďalšie variácie. Napríklad predĺžený štvorec, na nohe alebo roztrhané pramene. Tento účes vyzerá dobre nielen na vlasy, ale aj na kučeravých vlasoch. Z tohto dôvodu bude obrázok vyzerať trochu neopatrným, čo je teraz v móde.

Nové účesy pre krátke vlasy

Medzi rôznymi zrážkami existuje niekoľko nových produktov, ktoré budú dôležité pre krátke vlasy v roku 2017. Najčastejšie dokonca aj najjednoduchší účes doplňuje oholený chrám. Tento prízvuk prináša strih osobitnú originalitu. Ďalšia vec, ktorá vizuálne premení váš strih, je kombinácia krátkych vlasov s dlhými vláknami v blízkosti tváre.

Štýlový strih s krátkymi ranami 2017

Svetoznámi stylistami v roku 2017 vyzývajú všetky dievčatá, aby experimentovali a ukázali svoje túžby aj pri výbere zrážok. Preto bude v móde nielen priame alebo skosené bangy, ale aj jeho ďalšie odrody. Napríklad nezvyčajná asymetria vyzdobí aj najjednoduchší strih.

Krátky tresk hľadá veľmi zaujímavý a určite priťahuje názory iných. Strihanie v rovnakom čase môže byť nielen ultrashort, ale aj v podobe klasického štvorca. A ak sa vám táto voľba páči, skúste to vyskúšať.

Dokonca aj krátky strih môže byť trochu originálnejšie, dávať vlasom ležérny vzhľad.

Skutočné zrážky pre ženy 40 rokov

Mnohé ženy stále zastávajú názor, že po určitom veku je potrebné urobiť veľmi krátky strih. Tento stereotyp nie je dlhodobo relevantný, pretože štylisti z celého sveta vyzývajú ženy, aby boli módne a štýlové bez ohľadu na vek. Zároveň by ste nemali vyberať príliš extravagantné riešenia.

Určite kvalitu vlasov a na základe tohto hľadiska vhodný strih. Najrelevantnejšie v roku 2017 bude fazuľa v rôznych variantoch, rovnako ako štvorce. Každý z nich bude vyzerať dobre bez ohľadu na tvar tváre, a to je významná výhoda.

Strihy na krátke tenké vlasy

Tenké vlasy prinášajú svojim majiteľom veľa problémov. Koniec koncov, mnohí ľudia si myslia, že luxusné účesy, objemné klince a krásne účesy - to všetko nevyhovuje tomuto typu vlasov. Samozrejme, dlhé vlasy pravdepodobne nebudú schopné rásť v dobrom stave. Ale môžete spoľahnúť na módny a štýlový strih.

Ak to chcete urobiť, pozrite sa na tvar tváre a vyberte najvhodnejšie možnosti. Potom uložte do telefónu niekoľko obľúbených fotografií a až potom prejdite na kaderníctvo. Iba tak budete mať istotu, že vaša túžba bude počuť a ​​pravdepodobnosť dosiahnutia dobrého výsledku sa výrazne zvýši.

Vlasový styling na vonkajšej strane výrazne zvýši objem vlasov a zvýši citlivosť vlasov.

Najobľúbenejšie v roku 2017 bude strih Pixie, ktorý dodá extra objem do tenkých vlasov. Pozrite sa aj na možnosti ako bob alebo štvorec. Nájdenie správnej dĺžky a tvaru bude o niečo náročnejšie, ale tieto zrážky sú viac funkčné a umožňujú vám vytvoriť iný dizajn.

Štýlový štvorec s náramkami - skvelá možnosť pre tenké vlasy.

Ponúkame niekoľko ďalších nápadov, ktoré vám pomôžu nájsť dokonalý strih.

Ako môžete vidieť, štýlové účesy na krátke vlasy pomerne veľa. Preto môžete ľahko nájsť ten správny pre seba. A ktorá z ponúkaných možností sa vám najviac páči?

Loading...