Články

Haircut Cascade 2017 pre stredne dlhé a krátke vlasy

Strihač kaskády bol vždy v móde, ale v roku 2017 má vedúce miesto medzi obľúbenými účtami. Najčastejšie ju vyberajú dievčatá s krátkymi vlasmi. Koniec koncov, vzhľadom k tomu, že pramene majú rôzne dĺžky, môžete urobiť veľa zaujímavých účesov. Navyše kaskádový účes absolútne vyhovuje každej dievčine. A ak si vyberiete správny tvar, môžete dokonca vizuálne upraviť funkcie tváre so zameraním na oči.

Nie každý kaderník však môže urobiť takýto strih, pretože to vyžaduje znalosť špeciálnych techník. Preto odporúčame kontaktovať výhradne odborníkov. Iba majster s dlhoročnými skúsenosťami bude môcť počúvať vaše želania a vybrať si najlepšiu voľbu, berúc do úvahy tvar tváre a veku.

Kto je vhodný kaskáda strihania

Ako bolo uvedené vyššie, kaskáda strihania je univerzálna a vhodná pre akúkoľvek hrúbku a dĺžku vlasov. Krátke budú vyzerať živšie a vzdušnejšie a dlhé sa stanú viac objemné. Mimochodom, môžete si vybrať kaskádu pre dievčatá s kučeravými vlasmi. Zrážka im poskytne lepší vzhľad a pravidelný tvar. Ale ak máte príliš hrubé alebo tvrdé vlasy, je lepšie urobiť takzvanú "zmrazenú kaskádu". To znamená, že dĺžka vlasov by mala zostať rovnaká a hroty majú "roztrhnutý vzhľad". Táto možnosť vyzerá nie menej pekne ako klasická kaskáda.

Kaskáda na krátke vlasy

Kaskáda vyzerá skvele aj na najkratších vlasoch. Aby ste to dosiahli, musíte vlasy krájať po celej dĺžke a nie iba na vrchole hlavy. Pred odchodom do kaderníka odporúčame ukladať do telefónu alebo vytlačiť niekoľko účesov, ktoré sa vám páčia. To vám pomôže správne vysvetliť, čo presne chcete vidieť ako výsledok.

Tento strih sa hodí veľmi dobre. Dáva im obraz nejakej originality a tiež vám umožňuje vytvárať zaujímavé možnosti štýlu. Krátke vlasy sú najlepšie pre krátke vlasy, ktoré môžu byť priame alebo šikmé. Mimochodom, môžu byť rovné bruchy frézované, aby konce vyzerali roztrhané. Rôzne príklady kaskády pre krátke vlasy sú uvedené ďalej.

Kaskáda pre strednú dĺžku vlasov

Stredne dlhé vlasy sú skvelé pre vytvorenie krásnej kaskády. Najdôležitejšie je takéto viacstupňové zrážky. To znamená, že musíte začať rezať vlasy z úrovne uší a hladko pokračovať na hroty vlasov. Táto technika vám umožňuje dať vlasom zaujímavý tvar, textúru a objem v koreňoch. Pokiaľ ide o tresky, potom to nie je nutné, ak nechcete. Ale krásne rany na boku alebo predĺžené tváre vám urobia váš strih ešte atraktívnejší.

Kaskáda pre dlhé vlasy

Dlhé vlasy sú považované za najkomplexnejšie, pretože potrebujú osobitnú starostlivosť na zachovanie krásy a kvality. Nie je to možné pre mnohých. Ale ak nechcete drasticky zmeniť dĺžku vlasov, potom je skvelým riešením strihová kaskáda. Preto sa vlasy hladko pohybujú od krátkych vrcholov po dlhšie na koncoch. Často sa takýto strih na dlhých vlasoch zamieňa s "rebríkom". Ale to z nej neznamená, že je krásna.

Kaskáda pre kučeravé vlasy

Kudrnaté vlasy, akejkoľvek dĺžky, často vyzerajú nepríjemne a nie dobre upravené. Často nie je, že dievčatá im nevenujú dostatok pozornosti. Vzhľadom k tomu, že štruktúra je pomerne pórovitá a samotné vlasy sú objemné, sú neustále zamotané. To je to, čo z nich robí zdanlivo nie veľmi pekné a vysoko kvalitné. Ak sa vyskytne takýto problém, potom je najvhodnejším riešením kaskáda strihov. Profesionálny kaderník určuje stranu, v ktorej sa vaše vlasy rozrastajú a budú môcť správne vybrať správnu dĺžku a tvar pre strihanie vlasov.

Veľkorysé, nadýchané kudrlinky sú veľmi jemné a zároveň ženské. Kaskáda strihania vlasov im dáva správny tvar.

Štýlová asymetrická kaskáda 2017

Asymetria sa často používa pri širokom spektre zrážok a kaskáda nie je výnimkou. Štýlovci naopak zdôrazňujú, že pomocou asymetrie môžete zmeniť tvar tváre a odstrániť malé chyby vo vzhľade. Umožňuje tiež vytvárať jasné, mimoriadne obrazy. V každom prípade musíte zvoliť dĺžku strihu a jeho tvar, berúc do úvahy kvalitu vlasov, typ tváre, rovnako ako výšku a tvar. To všetko vám pomôže vybrať perfektnú voľbu pre vás.

Odstupňovaná kaskáda 2017

Na rozdiel od roztrhanej kaskády, odstupňovaná verzia musí mať jasný okraj správneho tvaru, ktorý niekedy môže trochu pripomínať čiapočku. Za týmto účelom je horná časť hlavy zrezaná pomerne krátka a potom prechod na dlhšie pramene. V každom prípade hlavnou vecou je hladkosť prechodovej dĺžky vlasov. Tento typ strihania je vhodný pre dievčatá s hustými vlasmi, pretože to trochu uľahčí vlasy. Ale pre tých, ktorých vlasy sú dosť tenké, stále stojí za to si vybrať iný druh kaskády.

Pokiaľ ide o tvarovanie odstupňovanej kaskády, spočíva v kroucení špičiek s okrúhlym kefou pri sušení vlasov. To im dáva správnu polohu, ktorá bola vybraná počas strihania.

Kaskáda s nárazmi

Najpopulárnejší je kaskáda bez náramkov, pretože samotný strih pôsobí veľmi štýlovo. Ale v roku 2017 sa odporúča stylistom, aby sa stále pokúšali urobiť nejakú rozmanitosť, a to, aby sa predišli náramky. Navyše, forma môže byť úplne ľubovoľná, pretože účes je celkom všestranný. Napríklad hrubé rovné zárezy sú ideálne pre dievčatá, ktorých tvár je oválna. Ale majitelia okrúhlej tváre by si mali vybrať šikmý bang, ktorý môže trochu vizuálne predĺžiť tvár.

Obraz s roztrhávaným treskom a kaskádou účesov vyzerá veľmi jemne a romanticky.

Cascade - jedinečný strih, s ktorým môžete nielen trochu obnoviť vlasy, ale aj drasticky zmeniť sa. Skúste, experimentujte a nebojte sa zmeny, pretože na jar je ten správny čas!

Loading...