Krása

Top 100 nápadov: Angel Tattoo

Hodnota tetovania angelu často závisí od ďalších prvkov plotov a štýlu obrázkov. Ktorý obrázok si môžete vybrať, na ktorej časti tela sa zobraziť - podrobnejšie zvážime.

Skôr staroveké kmene verili v existenciu určitých poslov medzi ľuďmi a božstvami. Klesli na zem v podobe vtáka alebo zvieraťa, poslali navrhovateľa na správnu cestu, pomohli prekročiť duchovný most do iných svetov. V procese evolučných náboženských premien namiesto nich sa anjeli (archanjeli, herubíci atď.) Objavili s harfou, mečom, personálom, potrubím v rukách podľa ich účelu.

Božské bytosti symbolizovali ochranu, nevinnosť, vieru, dobré myšlienky. Ale ich obraz na tele je často čisto estetický.

Angel tetovanie s krídlami je veľmi dôležité:

  • z hľadiska charakteru mnohí chcú rozlíšiť svoje pozitívne črty týmto spôsobom: duchovnosť, dobrotivosť, schopnosť reagovať, láska k druhým;

  • v kresťanstve, obraz anjel znamená blízkosť človeka k Bohu, čistota jeho myšlienok, dobrá, túžba neustále byť pod ochranou svojho strážneho anjela;

  • anjelské tetovanie sa rovná amuletom. Mnohí veria, že anjel zachráni pred chorobou, zlé oko, problémy, pomôže prekonať frustráciu a strach, nájsť skutočné šťastie;

  • Filozofický význam takéhoto tetovania je dosť rozsiahly: anjel s krížom je symbolom nádeje a pamäti významných strát; modliaci sa anjel, akoby prosil Boha o zdravie, vnútornú rovnováhu a správne rozhodnutie;

  • strážny anjel - náklonnosť a starostlivosť; anjel so šírenými krídlami - ochota zmeniť; počas letu - znamenie znovuzrodenia; padlý anjel je zrútenie viery, nádeje.

Niekedy božská bytosť môže symbolizovať pamiatku mŕtvych. Rodičia mŕtvych detí často zobrazujú na svojich telách malých anjelov.

Obrázky s anjelmi pomáhajú vydržať ťažké obdobie života, naplniť vierou v šťastnú budúcnosť. Môžu tiež symbolizovať prechodnosť zlých udalostí, naladiť sa na pozitívne vnímanie.

Boží poslovia a ich významy

Padlý anjel

Takéto tetovanie možno často vidieť v podobe anjela s odtrhnutými krídlami a rohmi. Držiteľ si teda želá zachytiť nepriaznivé obdobie života, aby si spomenul na svoje vlastné chyby a nikdy ich v budúcnosti nikdy neopakoval. Niekedy padlý anjel je akýmsi protestom odpúšťajúcim existujúci zákon a symbol vysokej hrdosti.

Anjel smrti

Takéto tetovanie naznačuje, že život je prchavý a musíte oceniť každý okamih. Často je plnená v pamäti zosnulého pôvodného človeka.

Archanjel (anjelský bojovník)

Tetovanie válečníkov anjelov zosobňuje ochranu. Na snímkach často ovládaných neporaziteľnou silou a silou. Vyzařujú mier mysle, nevinnosti, pretože dobre triumfujú nad zlom.


cherubíni

Cherubín tetovanie - modrooké malé kudrnaté anjeli, držiaci trúbu alebo harfu. Objavili sa v renesancii, symbolizovali čistotu, nevinnosť, boli akýmsi amuletom. Často sú vyrobené na počesť narodenia dieťaťa. Dievčatá spravidla vyberú anjelov ako tetovanie, obzvlášť Cupid so šípkami a zlatým lukom, ako symbol čistoty, ľahkosti a svetlých pocitov.

Anjelské krídla tetovanie

Obzvlášť populárne u žien a mužov je tetovanie s anjelskými krídlami na chrbte. Takýto obraz nie je len jemný, elegantný a krásny, ale je aj talizmom, zosobňuje postoj, túžbu po nezávislosti a slobode.

Originálne vyzerajú malé krídla na zadnej strane medzi lopatkami alebo objemné, vzrušujúce celú oblasť ramien a spadajúce dole.

Obrazy krídel na ramenách (predlaktia) vyzerajú pôsobivo, keď sa pohybuje, zdá sa, že sa človek chystá lietať.

Anjel a démon

Symbolika anjelského a démonového tetovania znamená vnútornú opozíciu dobra a zla, hovorí o neistote človeka v jeho voľbe. Obraz vyzerá krásne na lopatkách alebo klíčika, keď je na jednej strane kreslený Boží posol a na druhej strane je malý muž s rohmi a krídlami. Fascinujúce scény boja na chrbte fascinujú. Je lepšie používať plný farebný rozsah, hra tieňov a prechodov, aby ste čo najrealistickejšie vyjadrili podstatu obrazu. Často je plnená kvôli kráse, napriek hodnote.

Elfovia a víly

Tieto postavy nemožno pripísať množstvu obyčajných anjelov, ale takéto kresby sú pomerne časté medzi krásnou polovicou ľudstva. Malí hrdinovia s krútenými krídlami vyzerajú veľmi pekne na dievčenský krk. Zdôraznite hravosť, nevinnosť, jednoduchosť prírody.

Vlastnosti tetovania anjela na ženskom a mužskom tele

Angel tetovanie je vynikajúce v čiernych, ružových, žltých a modrých odtieňoch. Cheruby maľované bielymi farbami vyzerajú nádherne.

Štýly obrázkov môžu byť veľmi odlišné. Takže muži majú tendenciu odovzdávať odvahu, silu, dôveru, pretože krídla sú vyobrazené ako masívne a silné.

Súvisia tetovanie s náboženstvom, spoľahlivosťou, ochranou. Vzorka na hrudi, ramená, predlaktie. Na čepeli často strážcovia anjeli. Anjelské krídla na zadnej strane znamenajú dobrú povahu, silu, pripravenosť vždy chrániť zvolenú osobu a rodinu.

Angel dievčatá tetovanie sa spravidla rozhodnú pre krásu, pretože vyzerá veľmi žensky, jemne, jemne. Anjel v podobe štíhlej dievčiny s roztiahnutými krídlami alebo herobíčkom dokonale zdobí rameno alebo lopatku.

Obraz božského posla na nohách vyzerá veľmi výrazne a štýlovo, krídla na chrbte prinášajú citlivú ženskú povahu.

Anjel na hrudníku, predlakti, nohe alebo bruchu je krásny vo forme malého vzoru, ale nemal by byť príliš malý, inak obraz stratil svoju lásku.

Bežná verzia tetovania je na zadnej strane. Veľká časť umožňuje majiteľovi vypracovať každý riadok, zamerať sa na zvolenú symboliku alebo vyjadriť originálnosť grafu. Takéto tetovanie je symetrické, jeho centrum musí byť presne v chrbtici, inak môžete vizuálne kaziť siluetu postavy.

Ak ste stále v myslení, ktorý obraz si vybrať ako tetovanie na vašom tele, obrázok s anjelom bude skvelé riešenie. Samozrejme, takýto vzor nie je len krásnym telom krku, ale aj hlbokým významom jeho významu.