Krása

Módny kabát. Jar 2018

Jarná srsť je nutnosťou akéhokoľvek šatníka. Chráni pred chladom v prvých jarných dňoch, keď teplota vzduchu stále neumožňuje vylúčiť vonkajší odev z obrazu. Módni dizajnéri navrhujú používať tento odev nielen ako praktický odev, ale aj ako štýlové doplnky.

Tiež viac ako sto možností nájdete a zakúpite v obchode štýlových šiat "TOTO"


Hlavné trendy jari 2018

Nová sezóna prináša fashionistas so širokou škálou súčasných modelov. V hornej vrstve bez praciek. Tiež sa nazýva sklopné. Vôňa ide zo sezóny na sezónu už mnoho rokov. Tento typ strihu je charakteristický pre šaty, sukne, bundy, bundy a dokonca aj košele. Je dôležité vybrať vhodný pás pre tento štýl, ak nie je v súprave nikto, inak oblečenie stráca svoj praktický význam. Hlavným rysom tohto modelu je zrozumiteľnosť. Skutočné štýly nie sú ozdobené volánkami a záhybmi. Povolené len oválny výstrih bez goliera.


Univerzálnosť tohto modelu sa stáva jeho výhodou. Môže doplniť akýkoľvek obrázok. Silueta obalu je tiež vhodná pre akúkoľvek figúru. Výrazná expanzia na dne vám umožní skryť príliš plné boky a ne-ideálny pás.

Väčšina modelov novej sezóny je vybavená trojštvrtinovým puzdrom. Táto rukávka zatvára ruku iba do stredu predlaktia. Dokonalá kombinácia by bola taká srsť s dlhými koženými rukavicami.

Mali by ste tiež venovať pozornosť modelom zdobeným prvkami pánskeho oblečenia. Môže to byť anglický obojok, ako na košeli alebo stojany smokingov.

Rovnako ako v minulom období dokončovanie kože nestráca svoje pozície. Kožušinový golier prináša obrazu luxusný vzhľad a dodáva tajomstvo. Ak je prírodný golier odnímateľný, takýto výrobok bude trvať oveľa dlhšie a umožní vám vytvoriť rozmanitejšie zostavy.

Módne pódiá v novej sezóne ukázali veľa modelov vyzdobených výšivkou. Môže to byť kvetinové ornamenty, geometrické tvary a všetky druhy priesečníkov liniek. Aj pri dekorácii srsti aktívne používa pásy, nity, zámky a rôzne tlačidlá. Je dôležité poznať toto opatrenie a nie odvádzať pozornosť od samotného výrobku s množstvom jasných detailov.

Kabát z kože, ako trendový trend jari

V roku 2018 je pokožka prítomná všade. Z jej vyrobiť sukne, nohavice, bundy, bundy a dokonca aj topy. V novej sezóne má kabát malý štýl. Je dôležité, aby hlavným materiálom pre výrobu bola koža. Môžete si kúpiť nasadený alebo rozklepaný náter ľubovoľnej dĺžky. Moderné dizajnéri zahŕňajú do svojich kolekcií klasické modely (Prada), brilantné retro (Dior a Saint Lauren), široký zvonček (Calvin Klein). Každý zo štýlov je navrhnutý tak, aby zdôrazňoval ženskosť a sofistikovanosť každého obdivovateľa módnych trendov.


Denim Coat

Denim produkty sú skvelé pre jarné počasie. Hustý materiál si zachováva teplo, ale neumožňuje potiť v lúčoch prvého slnka. Tento náter je vhodný na každodenné nosenie. Môžete ho nosiť na prechádzku alebo do kancelárie. Výrobok vám umožňuje vytvoriť akýkoľvek štýl, pretože materiál je dosť učenlivý a tvárny. Farba denimového náteru je lepšia na výber z klasických farieb. Alternatívou by boli modely v čiernej a šedej farbe.

V zámorí je hit sezóny

Srsť, ktorá je väčšia ako štandardná veľkosť, tiež zaujíma čestné miesto medzi trendmi nového jarného obdobia. Silueta takýchto vecí je beztvará, rameno ramien je o niečo nižšie ako zvyčajne. Harmónia štýlu je podporená širokými objemovými rukávmi. Model zdobí tak elegantnú dievčinu, ako aj mladú slečnu s výnimočnými formami.

Dvojvrstvový kabát

Pôvod štýlu je v mužskej vojenskej skrini. Dvojvrstvový kabát migroval do ženskej šatne a pevne sa usadil. Tento model sa vyznačuje dvoma radmi tlačidiel. To vám umožní bezpečne pripevniť svoj kabát a chrániť sa pred chladným prenikajúcim vetrom.

Hlavným účelom tohto produktu sa stala jeho úloha v obchodnom štýle. Obraz je dôsledný a elegantný. Je dôležité správne vybrať tkaniny a dekorácie. Zhrnutie modelov, ktoré boli prezentované na svetových pódiách známymi módnymi návrhármi, sú vhodné pre podnikateľky. O niečo diverzifikovať a zmäknúť obraz môže byť, s použitím v jednom subjekte dva trendy v sezóne: dohľad a dvojradový štýl (Anrealage). Tým sa vytvorí mierne nepresný vzhľad. Originálne vzhľadové modely od Max Mara a Altuzarra. Autori bohato posiate svoje výrobky so všetkými druhmi výzdoby: lemovanie, farebné podšívky, veľké jasné tlačidlá.

Cape Cape

Pravidlá módnych prehliadok neprekvapujú módne slovo "plášť". Vedia, že takéto čiapky nie sú prvou sezónou v radoch najobľúbenejších modelov. Namiesto rukávov je plášť vybavený štrbinami na ruky. Taktiež sú tu pretrvávajúce kožené alebo zamatové rukavice. Plášť je pripevnený jedným veľkým tlačidlom alebo malou sponou iného typu. Cape bude v každej situácii vyzerať módne a štýlové.

Mužský štýl v ženskej šatníku

Kombinácia protikladov je už dlho trendom v módnom svete. Kontrastné farby, nápadne odlišné v hustote tkaniny v jednom výrobku a samozrejme kombinácia mužskej brutality a ženskej citlivosti - to všetko robí predmet šatníka jasný a nápadný ostatným.

Nová sezóna ponúka dámam nosiť kabát mužského strihu s náplasťami a širokými klapkami. Je dôležité vybrať tie modely, v ktorých sú ramená zdôraznené široké a samotná silueta je beztvará a rozmazaná. Najlepšie zo všetkého je, že tento kabát je šedý, modrý, čierny a hnedý.

Módna paleta sezóny jar 2018

V novej sezóne sú najvýznamnejšie odtiene pre kabáty v pastelových paletoch. Sú to práškové odtiene ružovej, svetlej oranžovej, modrej. Relevantné budú aj aktívne stupnice. Z jasnejších odtieňov si môžete vybrať modrý, citrón, vápno a svetlo ružovú farbu. Z hlbokých farieb si môžete vybrať model červenej, čerešňovej, vínovej, tmavo modrej farby a všetkých farieb klasickej palety. Biely kabát, aj napriek jeho neprakticite, je tiež na vrchole. Dáma v bielom bude vždy priťahovať pozornosť a bude vnímaná ako niečo čisté a mimoriadne citlivé.

Tlač na tkaninu sa nijako zásadne nijako nelíši. V hornej zvieracej tlači: leopard, tiger, zebra, python, žirafa. Pri výbere takého kabáta si musíte uvedomiť, že by mal byť jediným jasným prízvukom v obraze. Zostávajúce odevy a príslušenstvo by preto mali byť nízke a v diskrétnych farbách.

Monotónne modely alebo produkty klasickej farby poskytujú trochu väčšej slobody. Pruh alebo bunka tlmených odtieňov umožňuje vybrať šaty z širšieho rozsahu. Sukne a nohavice môžu byť jasné farby. Zároveň je potrebné zabrániť tomu, aby sa na nich skomplikovali výtlačky.

Trend je stále kvetinový ornament. Veľké a malé kvety na tkanine budú zdobiť kabát a urobiť obraz tenký a romantický. Skutočné budú všetky druhy prepletených vetví a viniča na obrázku, rovnako ako rôzne listy.

V minulých obdobiach sa vojenské kabáty, asymetrické modely, ľahké lietajúce siluety, jasné svetlé modely s kontrastnými detailami, pončo, modely s volánkami, flounces, appliqués a strapce presunuli do nových. V tejto rozmanitosti si každý módny bude môcť vybrať vhodnú možnosť pre všetky príležitosti.

Loading...