Svet

Dima Bilan: Najnovšie správy z roku 2017

V sociálnych sieťach a tlači sa každú chvíľu vyskytujú trápne správy o populárnom ruskom spevákovi Dimovi Bilanovi. Pravdepodobne čelí ťažkej budúcnosti: ako tvrdí médiá, Bilan má vážne zdravotné problémy a potrebuje pravidelné monitorovanie lekárom.

Dima Bilan: zdravie, diagnóza, príčina ochorenia

Všetko to začalo tým, že keď Dima oznámil pauzu vo svojej tvorivej práci. On otvorene povedal, že kvôli pocitu nehody nedokázal dať všetko najlepšie v práci a na pódiu úplne. Fanúšikovia násilne reagovali na túto novinku, pretože si nemohli predstaviť, že energetický umelca môže mať akékoľvek zdravotné problémy.

Koncom minulého roka speváčka našla gastritídu. Zotavil sa vďaka dlhej terapeutickej strave. A v roku 2017 mal Bilan problémy s chrbticou, kde lekári objavili herniu. Lekári silne odporúčajú operáciu čo najskôr.

Medzitým sociálne siete začali aktívne šíriť správy, že spevák skrýva svoju skutočnú chorobu. Povesti o onkologickej chorobe sa šíria po celom verejnom masse. Je potrebné poznamenať, že táto správa nebola potvrdená Yanou Rudkovskou (producentom spoločnosti Bilan). Povedala, že Dima si z vlastnej iniciatívy oholil hlavu a nie kvôli svojej chorobe.

Spievajúci sa pripravuje na nový projekt a práve táto skutočnosť je hlavným dôvodom nového obrazu. Niektorí fanúšikovia dokonca našli nový sexy obraz mentora projektu. A niekto ho dokonca nazval "len pekným" a odporučil mu, aby prestal experimentovať s jeho vzhľadom.

V každom prípade milujúci fanúšikovia strácajú vyčerpaný druh umelca. Neskôr samotný spevák potvrdil, že lekári identifikovali medzistavcovú herniu, ktorá si vyžaduje chirurgické zákroky. Dôvodom to bolo s najväčšou pravdepodobnosťou mimoriadne malý plán práce a nedostatok dostatočného odpočinku.

Dima Bilan sa zotavuje. Úspešná účasť a úloha mentora v projekte "Voice. deti "

Nedávno Dima Bilan potešil svojich fanúšikov s tým, že sa zotavuje: pridal 9 kg a teraz má hmotnosť 78 kg. Spočiatku bolestivé bolesti nemohli byť tolerované, ale lekári uzdravili milovanú idol milióna dievčat a dnes môže pokračovať v aktívnom živote.

Dima Bilan úspešne ukončil svoju účasť na projekte "Voice. Deti ", v ktorom pôsobil ako mentor. Bolo to jeho oddelenie, ktoré dokázalo vyhrať v tak silnom boji, pretože všetci účastníci mali neuveriteľný talent.

Dima Bilan s tajomným cudzincom

Mnohí ľudia volajú 35-ročný Bilan závideniahodným bakalárom ruskej výstavy. Ale napriek tomu sa o jeho osobnom živote vie len málo. Posledný román s Elenou Kuletskaya (ruský model) bol uvedený v tlači v roku 2011. Pár potom plánoval legalizáciu vzťahu, ale nikdy to nebolo v matrike.

Počas všetkých týchto rokov sa Dima Bilan na verejnosti stretol len so svojimi priateľmi, ale teraz, podľa médií, je prijaté srdce mladého umelca. Vystúpenie na výročie pop-kráľa ruského showbizu Philipa Kirkorova zmätal mladých fanúšikov Dima. V Kremeľskom paláci, ktorý združil takmer všetky hviezdy národnej scény, sa speváčka objavila v spoločnosti krásnej brunetky.

Ako očití svedkovia hovoria, Bilan nenechal dievča jediný krok. Pár fotografoval spolu a bol nielen na koncerte Kirkorov, ale potom sa tešili druhej spoločnosti. Určite potom všetci navrhli, že sladká dievčina - milovaný umelec. Je však možné, že je to ďalší blízky priateľ.

Hoci samotný spevák neuviedol tajomného spoločníka celej verejnosti, zvedaví novinári sa na ňom stále dozvedeli niečo. Názov dievčaťa je Ksenia Doroshkevich a študuje na VGIK za režiséra. Je nemožné si všimnúť, ako sa na osobnej stránke Xenia v sociálnej sieti čoraz častejšie objavujú spoločné fotografie s Dima Bilan. A môžeme len hádať, čo to môže znamenať.

Dima Bilan pri otvorení obchodného domu H & M v Moskve

Pred niekoľkými dňami 26. mája sa v Moskve uskutočnila uzavretá udalosť, na ktorej sa otvoril najväčší obchod H & M (16 Tverskaya Street). 50 percent predajov bolo prenesených do nadácie Naked Heart Children's Aid. Dima Bilan spolu s Natalou Vodyanovou, ktorá je zakladateľkou tejto nadácie, sa stali hosťami večera. A spevák, priamo v obchode, predviedol niekoľko svojich obľúbených hitov.

Nové video Dima Bilan

Nové video pre pieseň "Labyrinths" má zaujímavý príbeh: príležitosť sa objaviť vo videu prebehla počas charitatívnej aukcie nadácie Natalia Vodyanova ("Naked Hearts") na jeseň minulého roka. Súťažné ženy Nadežda Obolentseva a Ksenia Lukash si kúpili. Stali sa hlavnými postavami videa.

Video bolo zachytené v noci v lesnej zóne. Ako Dima hovorí na svojej webovej stránke o instagráme, putoval sa v záhadných labyrintoch s Nadeždou, ktorá je manželkou oligarchu Ayrat Iskhakov a Xenia, bývalá manželka podnikateľa Dmitrij Yakubovskij.

Myšlienka videa spočíva v tom, že fantázie a skutočný život postáv sa prekrývajú a hlavná postava sa ocitne v labyrinte nepríjemných vzťahov s dvoma dievčatami. Dima hovorí, že podstata príbehu a samotná atmosféra boli jemne schopní byť odovzdané divákovi pomocou stručných a štýlových obrázkov v gotických a surrealistických odtieňoch. Je to skvelá myšlienka tvorcov videa. Samozrejme, video obsahuje veľa erotických a nebezpečných scenárov.

Skladba "Labyrinty" sa stala súčasťou nového a najnovšieho albumu Bilan "Do not be silent".

Sme radi, že vidíme Dimu energický, aktívny a inšpirovaný. Prajeme mu zdravý a kreatívny úspech v budúcnosti.

Loading...