Články

Svetlá dovolenka v Kazaňe na Nový rok 2019: zájazdy, ceny, hotely, akcie

Novým rokom v Kazaňe sú nové emócie a miesta, na ktoré sa zmieňuje ducha oslavy a celkovej zábavy. Tatarská kultúra a starobylé pamiatky miestnej architektúry budú môcť zaujať tak skúsených turistov, ako aj tých, ktorí sa na týchto cestách prvýkrát vydali. Dôležitou výhodou takejto cesty pred cestou do exotických krajín je malá vzdialenosť a potreba víza.

Ako stráviť Nový rok 2019 v Kazaň

Keď príde na oslavu zimnej dovolenky, prvá vec, ktorú mnohí predstavujú, je dovolenka v reštaurácii. Väčšina reštaurácií v meste Kazaň ponúka rozsiahly program pre každého. Aby ste sa dostali k udalosti, musíte predbežne rezervovať stôl, inak môžu zostať žiadne miesta.

Zvyčajne program podujatia zahŕňa všetky druhy praktických vtipov, hier, súťaží, vystúpení umeleckých umelcov, návštevu otec Frost a Snow Maiden, živá hudba alebo DJ. V roku 2019 by Verka Serdyuchka mala hovoriť v reštaurácii "Heaven" av "Valencia" - Alla Pugacheva. Okrem toho si môžete vybrať tému: Orientálne motívy, gangstri, kabarety, chlapci a ďalšie. Deťom sa zvyčajne ponúka individuálna zábava. Ceny za bankety pre deti sú oveľa nižšie a až do určitého veku zadarmo.

Mladí ľudia sa radšej zhromažďujú v takých módnych inštitúciách mesta ako:

  • "Ošklivý kojot";
  • "Luxor";
  • "Štát 51";
  • "Gentelmen's Club"

Okrem reštaurácií, turisti radí skúmať miestne atrakcie a architektúru. Najobľúbenejšie boli ulice Kremľa a Bauman. Nachádzajú sa v historickom centre mesta Kazaň. Tieto miesta budú potešiť turistické atrakcie. Počas sviatkov v Novom roku sa tu konajú všetky významné podujatia a vianočné trhy. Tu si môžete vychutnať výhľad na kazaňský Kremeľ.

Park "Millennium" čaká na hostí nepretržite. K dispozícii je klzisko a veľtrh. Tiež tu môžete prísť na diskotéku a tancovať celú noc priamo na otvorenom priestranstve. Čas môže byť vynaložený na slávny klzisko "Nefis". Plocha klziska je 15600 m2, čo umožňuje súčasne ubytovať obrovský počet hostí.

Tiež sa odporúča navštíviť:

  • múzeum Ye.A. Boratynského;
  • ostrovné mesto Svijazsk;
  • Kláštor Raifa;
  • Tatarská dedina "Tugan Avylym";
  • Klesajúca veža Syuyumbike.

Zaujímavým zážitkom môže byť kulinárska dielňa alebo ochutnávka tatárskej a mariánskej kuchyne.

Nový rok pre deti

Pre návštevníkov mesta sú sprievodné prehliadky. Novoročné výlety na miesta záujmu budú stáť od 1200 rubľov. Aj v Kazaňi sa počas školských prázdnin nachádza množstvo detských výletov. Najobľúbenejšie sú výlety do ľadového mesta pri bábkovom divadle "Eriyat", prehliadka "Rivierikov novoročné dobrodružstvo" alebo "Pátranie kučeravého súhvezdia" v Koncertnej sále Ermitáž, rezidencia Kysh Babai - Tatarský Santa Claus a prehliadka s prvkami tatárskeho folklóru, hipodrom Kazan ", kde sa môžete vydať na ruskú trojku, prírodné múzeum - rezerváciu v dedine Kamaevo a interaktívnu show" V novoročnej rozprávke, Kazaňský súd ", vodný park, vianočné stromčeky a ohňostroje.


V Kazaňu budú deti mimoriadne spokojné so skutočnou zimou s hlbokými snežienkami a snehovo bielymi uličkami. Pomôcky nepoužívajú činidlá na odstraňovanie snehu, ale len špeciálne zariadenia. Preto január v tomto meste vyzerá naozaj slávnostne. Priemerná teplota vzduchu sa pohybuje od -10 ... -16 stupňov.


Vlastnosti novoročnej cesty do Kazaň

Náklady na let Moskva-Kazaň na novoročné sviatky v tomto roku bude stáť asi 5300 rubľov v oboch smeroch. Let trvá len pol hodiny. Potom je výhodnejšie prejsť na prenajaté auto. To bude stáť asi 1300 rubľov za deň.

Ubytovanie v dobrom hoteli bude stáť od 1500 rubles za deň na osobu. To je cena 2-3-hviezdičkového hotela. 4 hviezdičky budú stáť viac - od 7500 rubľov. Alternatívou by bol prenajatý byt alebo súkromný sektor. Priemerná úroveň bývania v centre bude stáť 4000 za noc. Apartmány budú vyžadovať infúziu približne 7 800 rubľov.

Najjednoduchší spôsob rezervácie prehliadky. Táto služba stojí od 5100 rubľov na osobu. Možné autobusové alebo vlakové zájazdy. Minimálna doba je 2 dni. Rozsiahlejší prehliadka stojí okolo 13 000. Obsahuje široký program výletov a rôzne druhy zábavy. Táto cesta vyžaduje minimálne 3 dni.

Recenzie turistov o dovolenke v Kazaň

Recenzie turistov, ktorí už navštívili Kazaň počas zimných prázdnin, môžu byť veľmi užitočné. Často našli veľa užitočných informácií.

Takmer všetci skúsení cestujúci tvrdia, že tí, ktorí sa na to pripravujú vopred, môžu ušetriť viac na výlete: rezervujú si ubytovanie, zakúpia si lístky, vyberajú si cestu a stavajú cestu. Uložiť tiež pomôže nahradiť let do autobusu alebo vlaku.

Tí, ktorí nikdy neboli v Kazaň, sú priťahovaní nádhernými obrazmi slávnostne zdobeného mesta. Turisti milujú fotografovanie elegantných ulíc, pretože mestská administratíva vynakladá veľa pracovných síl a peniaze na transformáciu na nový rok.

Niektoré recenzie naznačujú, že zima v Kazaň je stále mrazivá a pripravuje sa na to vážne. Teplé oblečenie by malo byť rovnako. Jeho neprítomnosť vám nedovolí plne vychutnať všetky krásy, pretože budete musieť stráviť celý čas v teplých miestnostiach. Navyše niekto nie je spokojný s nedostatkom reagencií na cestách, čo spôsobuje, že sú klzké. Turisti odporúčajú vziať si s nimi topánky s drážkovanou podrážkou.

Hostia sú potešení, že väčšinu osláv si môžete vychutnať aj mesiac po hlavnej oslave.

Z hodnotenia stojí ďalšia výhoda - množstvo zábavy. Okrem exkurzií tu organizujú športové podujatia, detské párty, množstvo neobvyklých okuliarov, ako napríklad pouličné preteky s driftom a oveľa viac.

To všetko je výlet do Kazaň na dovolenku vítanou udalosťou. Toto sa musí vykonať aspoň raz za život, aby ste si overili všetky výhody držania zimnej dovolenky v hlavnom meste Tatarstanu.

Loading...