Krása

Nová móda pre dámske bundy na jeseň-zima 2017-2018 rok.

Elegantná, prestížna a zároveň pohodlná teplá dámská bunda musí byť nevyhnutne súčasťou štýlového šatníka pre chladnú sezónu. Moderné bundy pre ženy v nadchádzajúcej sezóne sú pomerne ľahké, dokonca sa dá povedať, že sú bez váhy. Dokonale sa udržiavajú v teple a zostávajú v platnosti desaťročia. Návrhári slávnych módnych domov ponúkajú výnimočné modely a štýlový dizajn. Zoznámime sa s trendmi v móde bundy pre ženy.


Nové módne trendy

Nádherná romantická jeseň

Nové modely bundy pre ženy sú skvelé! Zbierky dámskeho vrchného oblečenia v nadchádzajúcej sezóne kombinujú eleganciu a pohodlie. Na šitie výrobkov využívajúcich iba kvalitné nepriepustné materiály, prírodnú kožušinu a ozdobnú výzdobu.

Bezkonkurenčná klasika: ten istý vzhľad

Budúca zimná sezóna sľubuje radosť skutočných známych horiacej klasiky s čerstvými módnymi štýlmi "nafúknutých" kabátov a bund. Závažnosť liniek klasickej bundy dokonale zdôrazňuje dôstojnosť ženské figuríny.

Vyberte si slobodu pohybu!

Zimné bundy v štýle mládeže potešia svojou jasnosťou a kreativitou, pretože nové kolekcie vo voľnom štýle sú plné rôznych výtlačkov. Kryté vrstvy s 3D výkresom sa dostanú do pozadia a dávajú priestor geometrii a abstrakcii.

Farebný rozsah módnych bund

Čiernobiela mágia

Tajomné čierne a čarovné biele vládnu módnemu svetu, premenia ich rivalitu na módne pruhy a klietky, odvážne abstrakcie a elegantné grafické kresby. Tu a v najnovších zbierkach "bieleho" a "čierneho", večných antipódov a idolov, nechceme existovať bez seba.

Obľúbené obdobie

Červená, modrá a všetky odtiene šedej sú obľúbené farebnou paletou nadchádzajúcej studenej sezóny.

Jasné farby

Bundy v jasných farbách - skvelá voľba pre vytvorenie obrazu v štýle ulice a iným dôvodom, prečo nie je smutný v mokrom alebo ľadovom počasí. Noste svetlé bundy, pre majiteľov farebnej bundy 100% bude nazývaná štýlová malá vec.

Praktické výplne

Na výrobu módnej dámskej bundy na plnenie sa používajú tieto materiály:

  • prírodné dolu alebo perie;
  • kombinácia chumáča so syntetickými vláknami;
  • syntetická zimolez a syntetická kožušina;
  • izosoft;
  • tinsuleyt a holofayber.

Vizuálne modely s rôznymi výplňami sú takmer totožné s dotykom, ale niektoré z nich sú drahé, zatiaľ čo iné sú rozpočtovou možnosťou as jednoduchšou starostlivosťou.

Módne tucet bundy pre ženy

Jacketová bunda

Pre ženy, ktoré oceňujú nápady, všestrannosť a pohodlie, návrhári prezentovali možnosti pre moderné krátke bundy, bundy s originálnymi goliermi, zaujímavé kapucne. Sú v dokonalom súlade s klasickými nohavicami a štýlovými džínsy. Ale sukne by nemali byť odpísané. Ideálne pre každý deň.

Dlhé bundy

Femininity s nádychom agresie je zase v móde! Báječne krásne a zároveň najlepšou voľbou pre vytvorenie jedinečného obrazu budú univerzálne modely predĺžených stien. Niektoré z nich vyzerajú veľmi pekne a zároveň veľmi roztomile. Hlavná vec - nebojte sa experimentovať.

Spodná bunda s výstrihom

Originálne a chladné modely budúcej sezóny sú bundy s prírodnou alebo umelou kožušinou. Takéto vrchné odevy s elegantnými výtlačkami, vtipné detaily vytvoria nádhernú teplú náladu, ktorá sa bude prelietať cez šedé jesenné ulice.

Prešívaná bunda

Je možné dosiahnuť konečný obraz jeseň-zima bez vhodnej bundy! Zozbierajte správne novú sezónu. Voľné nasadenie a obmedzené gama je motto prešívanej bundy, v ktorej sa každá žena cíti pohodlne.

Tučné široké bundy

Jacket-barrel - spoľahlivý a veľmi sexy model. Na módnom týždni sa predstavila skutočne mladá zbierka bundy, kombinujúca módne trendy sezóny "jeseň - zima" 2017 - 2018 "a lakonický racionalizmus športového oblečenia. Jednoduchosť formulárov vytvára jedinečný dojem. Radujte sa v zime v širokej sudovej sako!

Roztomilé a zábavné modely s nadsadenými bundami

Ak chcete urobiť zážitok z života, svetoví kupujúci priniesli dôraz na zaujímavé modely stierkovaných kabátov v nadmernom štýle. Tento model vyzerá luxusne a trendovo, dokonca aj v uličnom štýle. Perfektne kombinované nielen s nohavicami, ale aj s šatami.

Neobvyklá dolná bunda - deka

Novinkou sezóny je bunda v podobe deka. Takýto výrobok si môže dovoliť štíhle a ľahko silné ženy. Napriek svojej originálnosti a absolútnej ľahkosti, dáždniková deka len priaznivo zdôrazňuje postavu.

Vintage štýl Down Jacket

Elegance, jedinečný retro-obraz, individualita dáva bundy v štýle vintage. V nadchádzajúcej sezóne sú modely zdobené pataykami, perím, korálkami a okrajmi.


Kombinovaný model

Dámska down jacket, kombinovaná z niekoľkých materiálov, je do budúcnosti veľmi dôležitá. Najobvyklejšie kombinácie kože a pleteniny, kožušiny a pleteniny sú prezentované v nových kolekciách módnych bund pre ženy.

Dolná bunda

Pre niekoľko sezón v rade štýlová duet - nafúknutá bunda a nohavice nie sú mimo módy. Rôzne modely úplne nie sú lyžiarske súpravy. Suit-down bunda je ideálna pre cieľavedomé a aktívne ženy. V sezóne "jeseň - zima" 2017 - 2018 vyznamenaní módni návrhári nahradili nohavice so štýlovou suknou.

Štýl a modernosť ženskej bundy sezóny "jeseň - zima" 2017 - 2018 "v jednom pohľade

Trend sezóny

Na dovolenku a prechádzky

Obchodný štýl

Móda pre ženy XXL a viac

tvorivé

romance

šport

Pozrieť sa na jeseň a v zime je očarujúce nevyhnutné a možné! Výber teplých bund pre ženy je pomerne široký. Zdôraznite svoju osobnosť! Vyberte si sami najzaujímavejšiu verziu bundy z fotografickej recenzie, ktorá bola Vám predstavená.

Loading...