Články

Design nechtov: Najlepšie diela roku 2017

V súčasnej dobe to nedokáže bez krásnej, módnej a elegantnej manikúry. Koniec koncov, každá dievčina chce vyzerať štýlovo a moderne. Dobrá manikúra je neoddeliteľnou súčasťou obrazu. Ale aby to bolo nielen krásne, ale aj relevantné, je potrebné neustále sledovať nové umenie nechtov. Takže aké možnosti návrhu sú najviac relevantné v roku 2017? Pozrime sa na všeobecné trendy a najlepšiu prácu našej doby.

Kombinácia francúzskej a mesačnej manikúry

Najprirodzenejším dizajnom je samozrejme francúzska manikúra. Ak dávate prednosť klasickému štýlu oblečenia alebo nemáte rád jasné akcenty na nechtoch, potom je pre vás ideálny.

Každoročne sa však francúzska manikúra stále viac vyberá nielen zo strany žien, ale aj mladých dievčat. Dôvodom je jeho všestrannosť. Navyše, ak je to potrebné, môžete pridať tento typ manikúry dodatočné dekorácie. Je však veľmi dôležité, aby bol mierny a pomerne skromný. Najčastejšie si vyberajte jemný vzor alebo kamienky na pár nechtíkov.

V teplom období môžete nielen štandardnú verziu francúzskej manikúry, ale tiež používať jasné farby, zmeniť tvar úsmevu alebo pridať viac kamienkov, lesk.

Na druhej strane, mesačná manikúra tiež nestráca svoj význam. Koniec koncov, to vyzerá dosť pôsobivo a umožňuje vám vytvoriť rôzne verzie. Tento typ dizajnu je tiež veľmi praktický, pretože rastúca nechtová doska nie je tak nápadná. Mnohé dievčatá to radšej robia počas prázdnin. K nechtom vyzeralo krásne a štýlovo, ale nebolo potrebné meniť dizajn tak často.

Nehovoriac o kombinácii francúzskej a mesačnej manikúry. Táto možnosť priniesla chuť mnohých spravodlivých sexu. Pretože vám umožňuje prísť s rôznymi kombináciami. Príklady, ktoré môžete vidieť na fotografii.

Škótske pásky v dizajne nechtov

Škótske pásky - len unikátny prvok dekorácie. Vďaka nemu môžete vytvoriť neuveriteľné množstvo rôznych dizajnových možností. Avšak jeho umiestnenie môže byť chaotické. Pokiaľ ide o farbu laku, môžete si vybrať úplne akúkoľvek možnosť, ktorú sa vám páči. Najčastejšie používané odtiene modrej, béžovej, ružovej alebo čiernej farby.

Tiež dosť často sa používa škótska páska na vytvorenie rôznych typov francúzskej a mesačnej manikúry. To vám umožní výrazne urýchliť proces, ako aj dosiahnuť rovnomernú a čistú líniu úsmevu.

Škótske pásky dokonale pomáhajú pri vytváraní pruhovanej manikúry. Pomocou správnych, rovnakých línií sa ukáže. Ale nezabudnite, že sa dá použiť aj na vytváranie krásnych, zaujímavých vzorov. Napríklad kombináciou viacerých lakov získate zaujímavú verziu geometrického vzoru.

Bez ohľadu na dizajn, ktorý chcete vytvoriť, hlavnou vecou je dodržiavať správnu techniku. Najprv musíte lepiť pásku podľa vášho nápadu. Potom urobte farbenie. Je veľmi dôležité odstrániť pásku pred vyschnutím laku. Len takýmto spôsobom bude vzhľad presne vyzerat.

Návrh posúvača

Dokonca aj v minulom roku bol dizajn posúvača doslova vyfúknutý svetom nechtového umenia s jeho géniom. A móda pre neho zostane v roku 2017. Je to skutočne unikátny vynález, ktorý vám umožní jednoducho a rýchlo vytvoriť jedinečný vzor na nechtoch. A čo je najdôležitejšie, každé dievča môže urobiť doma.

Najskôr pripravte nechty a naneste vrstvu laku. Po vyschnutí namočte jezdec do vody. Toto sa musí urobiť, aby sa kresba oddelila od základne. Potom naneste posúvač na nechty a zakryte ho čírym lakom. Nižšie nájdete rôzne možnosti manikúry s použitím jazdca.

Monofónna manikúra

Všetko je tiež v trendovej trendovej klasickej monochromatickej manikúre. Ak sa vám páči takýto náter, získajte niekoľko odtieňov laku, ktoré chcete zmeniť, v závislosti od vašej nálady alebo štýlu oblečenia. Najrelevantnejšie farby sú béžové, tmavé odtiene červenej, vínovej a striebornej, zlaté a čierne. Možno niekto nájde takúto možnosť dosť nudné a banálne. V tomto prípade môžete pridať trochu drahokamu, kamene alebo iskru. Je však veľmi dôležité, aby ste nepreháňali. Odporúčame použiť tento dekor na jeden alebo dva nechty.

Štýlové riešenie - gradient

Ak chcete experimentovať, potom je ideálnou voľbou pre manikúru s gradientom, to znamená, keď sa jedna farba prelína do inej. Výsledok je úžasný efekt, ktorý vyzerá skvele na dlhých aj krátkych nohách.

Na začiatok je dôležité vybrať tie správne odtiene. Môžu byť z rovnakej farebnej škály alebo môžu byť kontrastné. S každou z možností získate dobrý výsledok. Pokiaľ ide o spôsob realizácie, pred aplikáciou na klinček na nechty je lepšie prax na papieri. Takže lakové pásy sa nanášajú na povrch. Je dôležité, aby boli blízko k sebe a že hranice sú mierne zmiešané. Toto všetko by malo byť vykonané pomerne rýchlo, aby sa lak nevyschol. Potom niekoľkokrát stlačte špongiu s malými pórmi a razte ju na nechty. Tento jednoduchý spôsob vám umožňuje vytvoriť veľmi krásny a zaujímavý dizajn nechtov.

Geometrické a etnické kresby

Chaotické čiary, rôzne geometrické tvary a iné kresby - niečo, čo je v trende už niekoľko rokov. Preto sa uistite, že ste sa pokúsili vytvoriť takýto dizajn. Jeho hlavnou výhodou je univerzálnosť. Dbajte na to, aby geometrický vzor zmenil nielen príliš krátke nechty, ale aj celkom široký. Na dosiahnutie tohto efektu je veľmi dôležité vybrať si správnu farebnú manikúru. Najvhodnejšou možnosťou je tmavé pozadie s ľahkými tvarmi. A tiež sa pokúste umiestniť ich diagonálne alebo vertikálne.

Prezentované možnosti pre dizajn nechtov lepšie ako ostatné zdôraznia tvar vašich nechtov a rúk. Takže sa nebojte skúsiť niečo nové pre seba.

Pozrite si video: Volvo V60 D4 test - Alex ŠTEFUCA (Február 2020).

Loading...