Články

100 nápadov z bambusu

Bambus je jedinečná rastlina. Projekty na celom svete ho vo svojich najlepších projektoch široko uplatňujú. Neuveriteľne odolný prírodný materiál môže úplne nahradiť dokonca pevnú oceľ a jej prirodzené vlastnosti sú nevyhnutné pri usporiadaní moderných interiérov v ekologickom štýle. Vitajte vo svete nekonečného množstva bambusových remesiel!

Bambusové stonky majú dizajnérov, aby vytvorili najneuveriteľnejšie skladby, ktoré prinesú do domu tropické tóny bezchybného dekorácie

Exotické usporiadanie bambusových stoniek spolu so sviečkami prináša do domu romantickú atmosféru.

Tvorivé nápady pri výrobe bambusového nábytku neustále prekvapujú svojimi formami, štýlom a neštandardnými riešeniami. Originálne stoličky a stoličky sú neodmysliteľným atribútom interiérového dizajnu v ekologickom štýle.

Elegantná lavička, roztomilá vtáčia hrobka a bambusové hojdačky premení dizajn exteriéru dacha alebo vidieckeho domu

Stánok pre vína vyrobené z bambusu, samozrejme, môže byť vrcholom kuchyne

Konštrukcia jedálne s prvkami bambusového dreva

Skvostne a nezvyčajne vyzerá v domácom interiérovom svetle z bambusu a bavlnenej tkaniny. Rovnako ako ozdobný prvok, zdokonaľuje dom s pokojnou a teplou atmosférou.

Farebné bambusové svietidlá dávajú osobitý šarm dekorácii. Vznešený dizajn v kombinácii s prírodným materiálom - univerzálna možnosť pre mnoho štýlov.

Elegantný lustr a luxusné lampy prírodného tvaru sú ideálne pre elegantný romantický interiér spálne

Bambusové svietidlá pozdĺž schodov do domu - skvelý nápad na dizajn exteriéru.

Nekonečné variácie bambusového remesla - roztomilé minimalistické lampy

Minimálna konštrukcia bambusového rámu vyzerá celkom exoticky v interiéri domu. Perfektná voľba pre rámovanie zrkadla, rodinnú fotografiu a dokonca aj kvetináč

Retro štýl bambusová nástenná polica obsahuje 5 mahagónových priečok. Ideálne pre umiestnenie vnútorných rastlín a exkluzívneho príslušenstva.

Bambusové stojany budú ďalším prírastkom útulného rustikálneho interiéru

Moderný bambusový nábytok a architektúra sú expresívne, jednoduché a stručné. Jedinečné technológie umožňujú vytvárať ohromujúce línie zberateľných a každodenných setov nábytku

Pôvodný projekt architektonickej a dizajnérskej firmy. Exkluzívny rozvoj bambusovej vily na Bali

Elegantný exteriér obklopený bambusom

Kreatívna geometria mosta z bambusového kufra

Bambus ako vizuálny oddiel osvieži interiér, kde každý cíti neuveriteľnú prirodzenosť ekologického dizajnu.

Bambus vyzerá skvele v dizajne kúpeľne. Tu môže slúžiť ako dekorácia, ako aj ako prvok eko-dekorácie.

Orientálna inšpirácia, prirodzené motívy a špičkový dizajn vyvolávajú jasné združenia, ktoré tlačia dizajnérov k najodvážnejším pokusom o dizajn spánku.


Bambusový záves - kreatívne riešenie pre chodbu

Bambus predstavuje kvetinovú galériu

Skvelý ručne vyrobený bambusový kôš, roztomilý malý hrudník alebo elegantný kufor pre mužov bude vynikajúcou voľbou pre duchovný darček pre milovaného.

Ďalšou tvorivou myšlienkou profesionálnych dizajnérov - exkluzívny stojan na telefóny, tablety, organizéry na ceruzky a perá

Veľké množstvo dekoračných doplnkov ich bambusového materiálu - miniatúrne vodopády, svietniky, dekorácie, kozmetické doplnky, vázy - neoddeliteľnou súčasťou interiéru v eko-dome.

Typy dizajnu bambusového stolového stola

Bambusové domáce predmety sú často obľúbeným príslušenstvom domácností - či už sú to elegantné nástěnné hodiny, exkluzívne jedálenské sety alebo jednoduché misky na večere a parníky

Loading...