Krása

Módne členkové topánky pre sezónu jeseň-zima 2017-2018

Táto topánka je jednou z hlavných zložiek obrazu modernej dievčiny. Ľudia mu často venujú pozornosť, keď sa navzájom stretávajú, takže musíte byť presvedčení o kvalite materiálu a prezentácii. Okrem toho nesmieme zabúdať na relevantnosť takýchto výrobkov. Teraz je ten správny čas premýšľať nad nákupom topánok na jeseň-zimnú sezónu 2017-2018. Zvlášť vzhľadom k tomu, že medzi najodolnejšie a dôležitejšie budú vaše obľúbené topánky.

Kotníkové topánky: módne trendy 2017-2018

Tieto elegantné a ženské topánky sú hodné pozornosti každého módy v nadchádzajúcej sezóne. Napriek tomu je však medzi rôznymi modelmi prezentovaných niekedy ťažké vybrať si niečo, čo naozaj stojí za to. Preto odporúčame venovať pozornosť hlavným trendom.

Po prvé, pozrite sa na typ podrážky. V rokoch 2017-2018 bude obuv na vysokej platforme dôležitá. To z vizuálneho hľadiska siluetu predlžuje. Ale v rovnakom čase, kvôli takýmto detailom, topánky môžu vyzerať príliš objemné.

Ak máte radi viac elegantných modelov, pozrite sa na produkty s neobvyklým typom päty. Tieto topánky vyzerajú výhodne a sú jedným z hlavných akcentov v obraze. Nemenej populárne bude kotníkové topánky na tenkom stile. Sú perfektne kombinované s oblečením v obchodnom štýle, rovnako ako s rôznymi šatami.

Ďalšou vecou, ​​ktorá bude dôležitá, je kvalitný materiál. Najlepšie vyzerá dobre pokožka a semiš. Ale trendy nie sú tak kategorické, preto sú povolené zaujímavé vložky z rôznych materiálov, ako aj imitácia hadej kože.

Pokiaľ ide o výzdobu, na tomto type topánky vyzerá veľmi výhodne okraj, šnurovanie, neobvyklé nity. Hlavná vec je, že tieto detaily sú dobre kombinované s topánkami.

V jesennej a zimnej sezóne prevažujú tmavé farby. Klasický, čierny odtieň bude vynikajúcim doplnkom každého moderného vzhľadu. Aj v trende budú hlboké odtiene červenej, hnedej a zelenej. Súčasne boli topánky na topánky tiež prezentované v jasnejších, nasýtených farbách.

Módne topánky na jeseň-zima 2017-2018

Samozrejme, v nadchádzajúcej sezóne bude veľký počet trendov. Dokonca aj kotníkové topánky ohromujú svojou odrodou. Na uľahčenie procesu výberu trochu sme si vybrali tie najkrajšie a najdynamickejšie možnosti pre vás.

Štýlový šnurovanie

Vynikajúce šnurovacie topánky priťahujú pozornosť dievčat na viac ako jednu sezónu. To nie je prekvapujúce, pretože vďaka tomuto prvku topánky topánok dokonale zapadajú do stonky akejkoľvek plnosti. Navyše, vzhľadom na šnurovanie topánky vyzerajú štýlovejší, ženský.

Na jeseň odporúčame vybrať nielen modely s špicatým nosom, ale aj so zaobleným nosom. V zime pozrite sa na plošinu alebo podrážku traktora. Kvôli tomu bude topánka stabilnejšia a teplá.

Môžete ich skombinovať s takmer všetkým oblečením. Avšak najlepšou voľbou by boli zúžené nohavice alebo romantické šaty.

Tanga a zipsy ako dekorácie

Funkciou skutočných topánok v kotníku 2017-2018 je prítomnosť popruhov alebo zipsov. Najtypickejšie tieto prvky vyzerajú na krátkych, ženských modeloch na tenkej vlásenke. Súčasne si zaslúžia aj vaše hlboké výrobky v mužskom štýle.

Na predstaveniach boli prezentované a odvážnejšie, odvážne možnosti. Napríklad modely s niekoľkými malými popruhmi. Najlepšie je vybrať topánky v čiernej farbe. Z tohto dôvodu vyzerajú nádherne. Výrobky v hlbokých tmavých farbách však nie sú menej atraktívne.

Drsné tvary

Na módnych pódiách boli prezentované nielen elegantné modely, ale aj výrobky hrubej formy. Ich hlavnými charakteristikami sú zaoblený nos a široká čelenka. Z tohto dôvodu ide dobre s džínsami a nohavicami. Ale v žiadnom prípade ich nemôže kombinovať s šatami alebo sukňami, pretože to bude smiešne.


Samostatne, stojí za zmienku, že najlepšie z týchto topánok vyzerá ako hnedá, čierna a vínna farba. Vďaka tomu sa v každodennom živote stávajú všestrannejšími.

Ktoré päty si vyberiete?

Elegantné vlasy vždy oslovujú módne ženy. Na rozdiel od predchádzajúcich rokov môžete v nadchádzajúcej sezóne bezpečne vybrať tento typ päty.

Okrem toho, že tieto topánky vyzerajú veľmi žensky, môžu sa nosiť s akýmkoľvek oblečením. Nohavice a džínsy sú ideálne pre každodenný život a sukne a šaty na romantické obdobie.

Tento trend bude tiež štýlové modely s nízkou rýchlosťou. Môžete si však vybrať nielen známe klasické výrobky, ale aj kovbojský alebo vojenský štýl.

V rôznych zbierkach na dekoráciu pomocou kovových vložiek alebo okrajov. Takže si vyberte to, čo sa vám páči. V každom prípade vyzerajú prekvapivo krásne, najmä v kombinácii s romantickými sukňami.

Kotníkové topánky s hustými päty budú mimoriadne relevantné v období jeseň-zima. Perfektne zdôrazňujú členok, pomáhajú vizuálne roztiahnuť siluetu. A vďaka rôznorodým modelom môžete naozaj za to zažiť.

Pokiaľ ide o kombinácie, skúste experimentovať. Je to taký produkt, ktorý vyzerá skvele ako s každodenným oblečením, tak aj so slávnostnými šatami.

Platforma si zasluhuje osobitnú pozornosť. Tieto topánky sú považované za najrelevantnejšie v najbližšej sezóne. Napriek tomu, že vyzerajú dosť hrubé, kaderníci odporúčajú kombinovať ich s ľahkými materiálmi. Vďaka tomuto kontrastu bude každý obrázok vyvážený. Mimochodom, výrobky na platforme sú často doplnené módnym šnurovaním alebo popruhmi.

Rôzne módne trendy umožňujú každému dievčaťu vybrať si pre seba niečo zaujímavé. Ale napriek tomu neodporúčame jednoducho sledovať trendy. Skúste zohľadniť svoje vlastné preferencie a štýl oblečenia. Len tak budete mať istotu, že nákup bude naozaj univerzálny.

A aké sú topánky ako ty: v mužskom alebo elegantnejšom?

Loading...