Články

Aktualizované Bulharsko - nebeské miesto pre moderných turistov

Bulharsko je jedným z najdostupnejších a najznámejších miest pre ruských turistov. Tu môžete získať veľa pozitívnych emócií vďaka rozvinutej infraštruktúre a príjemnému podnebiu. Môžete tiež využiť služby balneologického centra a zlepšiť svoje telo.

Výhody stredísk v Bulharsku

Bulharsko je známe svojimi priestrannými čistými piesočnatými plážami. Sú bohato zdobené zeleňou v podobe parkov a lesov. Z vtáčej perspektívy sa zdá, že krajina je nebeským miestom, kde modrá vodná plocha strieda s bohatou zeleňou. Pláže Bulharska sú väčšinou považované za ekologicky čisté a vyznačené modrými vlajkami na mapách.

Mierne podnebie je vhodné pre ruských turistov. Prispôsobenie je oveľa rýchlejšie. V sezóne sa voda ohrieva až na 28 stupňov. Teplota vzduchu zostáva pohodlná aj počas celej kúpacej sezóny.

Najnavštevovanejšie letoviská v Bulharsku

V tomto meste sa dá považovať za každé mesto a dedinu. Čiernomorské pobrežie je takmer všade vhodné na kúpanie. Krajina je rozdelená na severnú a južnú časť Balkánu. Južné letoviská krajiny majú výhodu: tu je teplota obvykle o 2 stupne vyššia ako v severnej časti.

Zlaté piesky, Slnečné pobrežie, Pomorie, Albena, Nessebar, Primorsko sa v posledných rokoch stali najobľúbenejšími turistickými mestami. Množstvo stredísk umožní turistovi vybrať ten, ktorý vyhovuje vášmu vkusu a rozpočtu. V každom z týchto miest nájdete rekreačné strediská pre mladých ľudí, historické miesta na získanie nových zaujímavých informácií, tiché strediská pre rodiny s deťmi a oveľa viac.

Zlaté piesky sú v súčasnosti najobľúbenejším rezortom. Infraštruktúra tohto miesta je považovaná za referenciu a zvyšné mestá na pobreží sa usilujú o túto úroveň. Všetky pláže sú čisté. Existuje veľa balneologických nemocníc, ktoré svojim klientom poskytujú širokú škálu wellness procedúr, komplexných a úzko zameraných. Gurmáni z každého kúta sveta budú môcť nájsť niečo, čo sa bude páčiť v reštauráciách tohto strediska. Podáva vynikajúce jedlá z mäsa a rýb. Vegetariáni budú tiež mať príležitosť vychutnať si lahodnú chuť.

Neďaleko od Zlatých pieskov sa nachádza kláštor Aladja jedinečný svojou architektúrou. Jeho jedinečnosť spočíva v tom, že je vyrezaná priamo do skaly. Tiež tu môžete navštíviť národný park s horskými chodníkmi.

Slnečná pláž je tiež veľmi obľúbená medzi turistami. Miesto je známe svojimi malými teplými zálivmi s plytkou vodou. Tu je čistý a bezpečný vstup do vody, ktorý vám poskytne pohodlné kúpanie detí. Poloha a tvar mesta naznačuje, že väčšina hotelov je rozptýlená pozdĺž pobrežia. Slnečná pláž vedie aktívny život v noci i v noci. Existuje veľa klubov, diskoték, reštaurácií, bazénov, detských ihrísk a oveľa viac.

Taktiež dávajte pozor na klimatické letovisko Albena. Vyrastal na území rezervy Baltat. Tu sú najčistejšie a najlepšie upravené pláže, rozvinutá infraštruktúra a obrovské množstvo voľnočasových aktivít pre dospelých a deti. Toto stredisko je určené pre širokú škálu turistov s individuálnymi preferenciami v ostatných častiach.

Čo robiť v Bulharsku

Pre vaše vlastné potešenie a rozvoj je zoznámiť sa s krajinou. Neprítomnosť dlhých dažďov v letnom období umožní dlhé a dlhé výlety. Nezabudnite navštíviť Rímsky kláštor, botanické záhrady, ktoré sa nachádzajú v takmer každom meste, starobylom Sozopole, rezervách rozpadu a Srebrna. Výlety do múzejného mesta Nessebar prinesú turistom množstvo dojmov.

Na plážích bulharských rezortných miest môžu hostia krajiny nájsť veľa zábavy. Deti a dospelí si môžu vychutnať množstvo vodných parkov s tobogánmi a bazénami. Tiež veľa zábavy prinesie zábavné parky. Pre vonkajšie aktivity si môžete vybrať jazdu na bicykli, štvorkolky na horských cestách. Môžete sa zoznámiť s podmorským svetom potápaním potápaním. Navyše sú fanúšikmi jazdy na vodnej hladine na "banáne" alebo padák za motorovým člnom. Turisti sa tešia aj windsurfingu a skútrov.

Mnohé kluby s tanečnými podlahami, futbalové hry, tenis, volejbal, ping pong a badminton môžu byť bezpečne zaradené do zoznamu zábavy. Každý rok sa ekoturistika stáva čoraz populárnejšou medzi mladými ľuďmi.

Ubytovanie v Bulharsku

Obyvatelia Bulharska majú radosť vybaviť svoje domovy takým spôsobom, že sa sami cítia úplne pohodlne. Táto nehnuteľnosť sa vzťahuje na hotelové izby, penzióny, penzióny a izby v súkromnom sektore. Tu nájdete hotely všetkých úrovní od dvoch do piatich hviezdičiek. Veľmi roztomilé a útulné sú mini-hotely, ktoré sú postavené so špecifickosťou miestnej architektúry. Zvyčajne takéto hotely nedostávajú viac ako tri hviezdičky. Väčšie a pevnejšie hotelové budovy sú ocenené štyrmi a piatimi hviezdičkami, ak sú ich vnútorné vybavenie a služba na požadovanej úrovni.

Tu nájdete neobvyklé štylizované budovy. Napríklad hotel, ktorý vyzerá ako obrovská plachetnica, môže prilákať milovníkov pôvodných budov. Niektoré hotelové komplexy pozostávajú z niekoľkých nezvyčajných budov, ktoré sa navzájom líšia v malých detailoch dizajnu, ale sú v jednom štýle. Všetky miestne hotely sú vybavené mäkkým nábytkom a všetkým, čo potrebujete pre dobrý odpočinok.

Všetky hotely ponúkajú zákazníkom dokonalý servis. Samozrejme, takéto návrhy sa líšia od tureckých "all inclusive", ale sú na slušnej úrovni. Tu bude turistom ponúknuté služby reštaurácií, barov, fitnesových komplexov, atletických polí, konferenčných sál a iných zábavy zahrnutých v cene poukážky.

Sedemdňový pobyt v hoteli troch alebo štyroch hviezd bude stáť medzi 20 000 a 40 000 rulami. Cena sa líši v závislosti od blízkosti objektu k moru a dostupnosti systému "all inclusive". Najdrahšie hotely v letovisku Dune. Tu sa cena izby môže zvýšiť o 30% -50% z priemerných cien v krajine. Súkromný sektor ponúkne lacnejšiu možnosť. Ale tu stojí za výber starostlivo, aby ste dosiahli všetky požadované podmienky. Významné úspory vám pomôžu včasnú rezerváciu. V kapsách turistov sa uhradí až 30% nákladov na povolenie.

Loading...