Krása

Módne pletené šaty: 70 elegantných myšlienok a nových produktov sezóny

Od svojho vzniku sa pleteniny stali nepostrádateľným materiálom pri tvorbe príležitostných, obchodných, športových a dokonca aj slávnostných odevov. Z dôvodu súladu a jedinečných hygroskopických vlastností pleteniny tvorcovia vytvárajú a realizujú najodvážnejšie štýlové fantázie.

Pletené modely s krátkym a dlhým rukávom sú ďalším dôkazom toho. V novej sezóne je škála štýlových pletených šiat tak bohatá a rôznorodá, že každá žena si bude môcť vybrať model, ktorý jej bude páčiť, začínajúc klasickým šatovým šatom a končiac s čerstvými originálnymi štýlmi s neobvyklým dekorom.

Pletené šaty 2018: prvky materiálu a nápady pre štýlové obrázky

Pletené odevy sa dajú robiť nielen jednoduchými strihmi, ale aj šatami s komplexnými asymetrickými závesmi a inými neštandardnými riešeniami. Najpopulárnejšie sú tesne tvarované, fúkané, pletené, prísne a slávnostné modely.

Pri výbere pletených šiat, stojí za to pamätať, že materiál súčasne zdôrazňuje dôstojnosť postavy a odhaľuje jej nedostatky v nepriaznivom svetle. Ak sú extra centimetre v páse príliš viditeľné, je lepšie si vybrať model s jednou veľkou veľkosťou.

Čierne pletené šatové šaty

Ani jeden štýl nebude zdôrazňovať vašu postavu ako elegantné mini šaty a midi dĺžku. Obzvlášť pôsobivé sú modely ich dresov a tenkých úpletov. V chladných ročných obdobiach si vyberte šaty s dlhými rukávmi alebo ¾. Model dokonale s kotníckymi topánkami a topánkami.

Plášťové šaty vo väčšine prípadov predstavujú modely rovnej alebo zúženej siluety. V čiernom alebo tmavo modrom vyzerajú skvele. Toto je najlepšia voľba pre obrázok v kancelárii. V príležitostných lukoch je povolená kombinácia čierneho pleteného šatstva s príslušenstvom šedo-modrej, svetlošedej farby. Optimálna dĺžka čiernych pletených šiat je midi, rukávy sú tri štvrtiny.

Trend sezóny je kombináciou viacerých odtieňov v jednom modeli, zatiaľ čo čierna je považovaná za dominantnú. Vyberte modely s farebnými blokmi vo forme uhlopriečok a geometrických tvarov.

Neformálne pletené šaty

Pletené odevy majú nepopierateľné výhody - je to pohodlný a teplý materiál, ktorý aj na konci dlhého pracovného dňa si zachováva svoj nádherný vzhľad.

Príležitostné pletené šaty sú modely s kontrastným dekorom vo forme pruhov, kvetinových aplikácií, vložiek neobvyklého strihu. U žien všetkých vekových kategórií modely s kolennými dĺžkami vyzerajú rovnako štýlovo a mierne vyššie.

Populárny trend v posledných ročných obdobiach je kombinácia 2-3 farieb v jednom modeli. Orezané šaty môžu byť rovnomerné a asymetrické. Tieto šaty sú skvelou voľbou pre neformálne a elegantné vzhľad.

Pletené tuniky

Šaty, tuniky sú obzvlášť populárne na jar a na jeseň, keď chcete zbaviť už ťažkého obrazu. Stylisti odporúčajú pohodlné pletené šaty alebo dresové modely. Štýlová šaty-tunica vyzerá skvele na ženy s akýmkoľvek tvarom a typom farby. Doplňte vzhľad šálou na šálku alebo šálku.

Perfektnou zimnou kombináciou sú pletené tuniky, legíny alebo pevné pančuchy. Posledným dotykom vášho nádherného obrazu budú topánky s vysokými podpätkami.

Pletené tuniky sú obľúbeným modelom mladých dievčat, ktoré vytvárajú pohodlný a štýlový športový vzhľad. Módny a skutočne mladistvý obraz je získaný kombináciou šatovej tuniky s džínsmi štíhlymi siluetami, teniskami alebo topánkami na platforme traktora, koženou bundu. Kombinácia pletených šiat s prešívanou veste a mikinu sa nezdá ani originálna.

Dlhé pletené šaty

Dlhé modely sú špeciálnou kategóriou pletenej módy. Maxi oblieka výber jasných osobností, ktoré sa nebojí spochybňovať módne základy. Pletené modely v podlahe sú prezentované šatami voľného strihu s asymetrickým lemom. Takéto štýly sa často stávajú hlavným prvkom obrazov v štýle boho a grunge. Stylisti však nevylučujú použitie dlhých pletených šiat v mestských obrazoch.

Obzvlášť pôsobivé a očarujúce vyzerajú šikovné pletené šaty na podlahu. Vyzerajú skvele na dievčatá s dokonalou postavou. Vyberte si modely s dlhými rukávmi alebo 3/4. V trende šiat s výrezmi na bokoch od lemu výrobku k kolenám. Šaty tohto štýlu vyzerajú perfektne biele tenisky a iné športové topánky.

Večerné pletené šaty s drapériami

Pletené odevy sú mäkký a všestranný materiál, ktorý sa ľahko hodí na štýlové experimenty. V závislosti od rozsahu farieb, štruktúry a hustoty materiálu môžete získať množstvo elegantných modelov v obchodnom a slávnostnom štýle.

V rovnakej dobe šaty s drapériami a hlbokými záhyby v oblasti krku vyzerajú diskrétne a elegantne. Pri obchodných modeloch stačí na zriedenie príliš prísneho štýlu 2-3 sotva viditeľné záhyby. V každodenných modeloch môžu byť ozdobné ozdoby oveľa nápadnejšie a objemnejšie. Vyberte si modely s polstrovanou poprsie, asymetrický výstrih na jednej strane.

Na vytváranie romantického a ženského obrazu sú modely pletenin nepostrádateľné v kombinácii so šifónovými vložkami. Ľahký materiál sa bežnejšie používa na ozdobenie rukávov alebo výstrihov.

Letné pletené šaty s čipkou

Čipka zaslúžená je veľmi obľúbená u väčšiny žien. Neexistuje žiadny jemnejší a romantický materiál ako čipka. Dnes, na vrchole popularity monochromatické pletené modely s krajkovou výzdobou na povrchu celého šiat. To je skvelá voľba pre mládež, ľahko hravý obraz.

Pokiaľ ide o štýly, A-silueta šaty a modely s plnou sukňou vyzerajú skvele v dizajne čipky. Doplňte obrázok balletovými plochami alebo plochými topánkami s elegantnou spojkovou taškou.

Pletené odevy sú najpohodlnejším a najpohodlnejším materiálom modernej dámskej módy. Pletené šaty vyzerať vhodne v každom obraze na ženy v akomkoľvek veku. Vzhľadom na nuansy pleteniny, ktoré ste spomenuli v článku, si môžete vybrať perfektný štýl pre seba, ktorý odhalí všetku veľkoleposť a osobnosť vášho postavy.

Loading...