Krása

Plavky: Trendy 2017

Šatník každej módnej ženy je kompletný bez krásnej a štýlovej plavky. A niekoľko možností pre niekoľko ročných období - to nie je o "módnej lady"! Každý rok dizajnéri vyrábajú také úžasné modely, ktoré je ťažké odolávať pokušeniu kúpiť si iný supermódny plavky. Pozrime sa, aké štýly budú relevantné v roku 2017.

ohlávka

Skvelo obklopujúce výstrih a krk, horná časť tohto modelu plaviek vyzerá veľmi atraktívne a štýlovo. Toto je skutočný hit roku 2017. A s originálnymi prvkami a tvarom tohto druhu súpravy budete jednoducho jedinečnými na plážovej dráhe!

Kusové modely 2017

Vedúca pozícia je dnes obsadená kusovými plavkami. Veľmi sexy, pozerajú sa na dievča, ktorej postava je blízka ideálu. Takéto modely s presnosťou opakujú svoje obrysy, čím sa ďalej zameriavajú na zvodné ženské formy.

Očarujúce variácie s výrazným hlbokým výstrihom - najlepšou voľbou pre plážový večierok a relaxáciu a v kombinácii s predĺženou sukňou - luxusnou chôdzou. Ale nie je vhodný na aktívne plávanie.

Berry tlač

Drážkovanie okrajov

Retro dizajn

A samozrejme, ako môžeme bez dobrého starého retro! Takéto veci boli relevantné v 70-tych rokoch. Vo forme - to je rovnaké bikiny, ale viac uzavreté. Avšak, moderný retro dizajn nie je absolútne to, čo to bolo predtým. Romantické vinobranie sú obdarené neobvyklými štýlovými detailmi, farbami a vzormi, výrezmi a ozdobami. Samozrejme, moderné retro plavky drahé vysoko kvalitný materiál.

Nezvyčajný ornament

Kreslenie "Firebird"

Bikiny vždy v trende

Po celú dobu majú bikini modely sebavedome zastávané pozície v módnom priemysle. A to nie je prekvapujúce, pretože dievčatá v týchto plavkách sú veľmi atraktívne. To je skvelá možnosť pre opaľovanie. Ich mierne otvorený dizajn kladie dôraz na obmedzenú sexualitu, ľahkosť a citlivosť.

Pôvodný šev


Úmyselné oddelenie hore a dole

Zvodné volánky

Neobyčajne romantický vzhľad tak neobvyklého detailu v plavkách ako volánky. Skôr špecifický model, mladé dámy dávajú prednosť obliekaniu sa viac pre plážovú módu a nie pre outdoorové aktivity. Ale nejako šikovne padajúce kyjaky vždy priaznivo zdôrazňujú ženské šarm a prirodzené zvádzanie.

bando

Ešte otvorenejší model plaviek, v ktorom bezšmyhový živikus zdôrazňuje výstrih. Tento elegantný štýl v trende viac ako rok.


Boho štýl

Extravagantný dizajn boho je akoby vytvorený pre toho, kto hľadá niečo výnimočné, jedinečné a exkluzívne. Jedinečné pletené vzory, úžasné výtlačky a farby, originálne textúry, tvary a doplnky - to všetko samozrejme možno pripísať úžasným plavkám v boho štýle.


tankini

Plavky s bielizňou vo forme hore. Vzorky takéhoto plánu sú očarujúce vlastným spôsobom. S týmto modelom môžete ľahko prekvapiť ostatných, ak sa okamžite objavíte na pláži, vrhnúte vzdušnú sukňu, svetlé šortky alebo nohavice cez plavky. A takmer nikto neočakáva, že to nie je len vaša vrchol, ale celý plavky!


Športové plavky 2017

Moderné športové plavky sú vyrobené z vysoko kvalitného materiálu s hustou hornou a spoľahlivými zipsami. Rozdiel v ergonomickom štýle, farebných vložkách a štýlových detailoch. V takýchto plavkách budete počas aktívnych pohybov, dlhých hier a plávania veľmi pohodlní. Módny dizajn vás bude cítiť v najlepšom smere.

monokini

Zvodný typ jednodielnych plaviek so sexy rezmi, s výhodou zdôrazňujúc chutnú ženskú formu. Výstrižky sú pomerne veľké, keď je veľmi málo tkaniny, ktorá spája korzet a topí sa. Malé rezy taktiež nie menej lákavé. Spravidla je zadná časť tohto modelu holá.

Uzavreté top plavky

Skutočný rozmach v sezóne roku 2017 vytvorí modely s najviac uzavretým vrcholom a najmä dlhými rukávmi. Ďalšia kreatívna myšlienka. Takéto modely si vybrali očarujúce dámy, ktoré sa vždy snažia vyčnievať z davu. Je to skvelá mestská možnosť pre bežné nosenie.

Takže zhrňujme:

Design nájde 2017

 • Model "Holter" s imitáciou golierov;
 • retro dizajn;
 • ženský šport chic;
 • romantický štýl;
 • sexy výstrihy;
 • popruhy a remienky rôznych tvarov;
 • zvodné volánky a ozdoby;
 • hravé okraje a kamienky;
 • priehľadné a krajkové vložky;
 • uzavretý vrch (topánka ako top);
 • Dlhý rukáv - hit sezóna 2017.

Predvoľby farieb a výtlačky

Jasné farby, ktoré nám pripomínajú leto, pláž a more, samozrejme, v trende roku 2017. Žlté, koralové, oranžové, šarlátové, zlaté a všetky morské odtiene sú veľmi obľúbené. Posledná v roku 2017 má svoje vlastné jedinečné vnímanie. Obraz vĺn vám umožní cítiť sa ako súčasť mora a zaujímavé prechody vyzerajú osobitne a neobvykle.

Monochromatické modely sú klasiky, ktoré vždy ostávajú relevantné, ale jasné vzory a vzory budú novinkou sezóny. Zaujímavými výtlačkami môžu byť vzory kvetov, polka bodky, pruhy, bunky, geometrické tvary, rôzne abstrakcie, motívy zvierat (leopard, tiger print).

Čo sa týka čiernej farby, zdá sa, že to bude vždy na vrchole popularity. Čierna farba je všestranná, praktická a luxusná. Vždy zdôrazňuje najlepšie aspekty ženskej postavy a skrýva svoje chyby, vyzerá skvele na žiariace vyčinenej pleti.

Krásne ženy, nezabudnite, akákoľvek móda, vyberte len tie modely, ktoré sú ideálne pre váš typ. Iba v tomto prípade, bez ohľadu na módne trendy, bude každý plavky na vás vyzerať krásne a dokonalé!

Pozrite si video: Módní trendy. LÉTO 2017 (Marec 2020).

Loading...