Krása

Poncho, Cape a Capes 2017

Retro módna nostalgia sa odráža v moderných dizajnérskych zbierkach, kde zohrali dôležitú úlohu očarujúce pončo, klobúky a čiapky. Preto všetky ženy módy v predvečer jesennej-zimnej sezóny, odporúčame sa pozrieť na túto elegantnú krásnu vec.

Aké sú rozdiely medzi pončo, capes a capes?

mys

Každá z týchto položiek oblečenia má podobnú siluetu, ale stále existujú malé detaily, ktorými sa odlišujú. Takže čiapka je plášť vo voľnom štýle s bočnými štrbinami, najmä pre ruky.

Ak porovnáme čiapku s plášťom alebo pončo, hlavným rozdielom bude prítomnosť jasnej ramennej línie, vyrobenej pomocou kusa a s výrazným tvarom daným rezom. Rôzne modely čiapky je možné upevniť pomocou zipsu, gombíkov alebo vôbec nezapnuté.

pončo

Tento typ oblečenia má latinskoamerické korene. Poncho má tvar obdĺžnika so špeciálnym otvorom pre hlavu. Pončo nemá spravidla žiadne ručné dierky. Aby ste na obrázku vyzerali perfektne, použite na šitie jemné tkaniny, často vlnu. V zásade však môže byť pončo tiež hodváb, šifón a tiež rohož.

mys

Plášť má ľubovoľný tvar a dĺžku. Tento typ vrchného ošatenia neposkytuje žiadne spojovacie prostriedky. Na rozdiel od stola je pletený alebo šitý z hustších materiálov.

Módne plášte 2017

Cape - vec skôr rozporuplná, ale tak atraktívna. Pre niektorých sú nepríjemné kvety kvôli nedostatku štrbín a rukávov, pre iných to je skutočná spása. Ale tak či onak, dievčatá, ktoré nevadili skrývať tehotenstvo alebo maskujú nedostatky postavy, boli vždy veľmi nápadné, ponožky a čiapky, zatiaľ čo zostali atraktívne a štýlové.

Keď sa pred niekoľkými rokmi objavili na módnych dráhach nohavice, výber dizajnu štylistických, farebných a siluetových návrhov bol veľmi obmedzený. V moderných časoch je všetko iné - v módnych kolekciach kočiarky sú možnosti najrôznejšieho dizajnu a štýlu, ktoré pripomínajú plášte s elegantným pripevnením na krk; pletené, kožené, vlnené kabáty; pevné čiapky s bočnými štrbinami; výrobky so zipsami alebo gombíkmi, s kožušinovým lemovaním, aplikáciami, výšivkou a krásnym dekorom.

Lacónske plášte s náplasťami

Nezbedný dizajn tohto kontrastného čiapku nemôže prekvapiť prekvapením. Štýlová farebná kombinácia, striktne tvarovaná silueta spolu so zábavnou povrchovou úpravou je výsledkom starostlivej práce dizajnéra.

Suede plášť so zaujímavým golierom

Módny pončo 2017

Keď je zrazu zima a váš kabát sa nedokáže vyrovnať s ochrannou funkciou, je to skvelý nápad dať na ne nielen šál, ale vlnu pončo alebo plášť. Nebojte sa vybrať jasný model - farebný alebo monotónny v červenej, žltej, oranžovej farbe. Takže zahrejete nielen vaše telo, ale aj vašu charizmatickú povahu.

Poncho vrchný kabát - štýlový únik z chladu

A na jar si namiesto kabátiky vyberie veľa módnych žien originálny štýlový pončo, ako na tejto fotografii - v klasickom štýle so siluetou slnečných svitkov.


Klobúky so širokým okrajom budú dodnes luxusným doplnkom k štýlovým lukom. Majú už dlho obľúbené európske módne ženy, ale s nami táto štýlová vec získava len dynamiku. Odporúčame vám najprv kúpiť módny klobúk a doplniť ho pončo, plášť, plášť alebo kabát.

Módne čiapky a štóly 2017

Samotný plášť je už krásny, pretože má veľmi jednoduchý rez. Ak sa zrazu rozhodnete preukázať sebavedomie, je to práve to, s čím by ste mali začať. Stačí len kúpiť módne farby tkanín, spracovať okraje a vychutnať si nové oblečenie. Určite bude obraz štýlový a nezvyčajný a za chladného počasia budete teplý a útulný.

Pôvodný mys a Poncho: Nový rok 2017

Opálený plášť - to je v skutočnosti niečo nové a extravagantné. Dievča v takých šatách sa určite bude cítiť zvláštne, pretože takmer niekto okolo mohol splniť takú štýlovú vec.

Asymetrický pončo je nezvyčajným variantom klasického vnímania obrazu. Vo všeobecnosti však experiment môže byť spolu s kompetentnou kombináciou s ostatnými prvkami luku veľmi úspešný.

Koža pončo nie je často nájdený v každodennom živote, ale taká vec je jasný a nezvyčajný doplnok k štýlovému vzhľadu.

Fur Cape s originálnou potlačou

Výstredný Poncho kožuch

Okouzlující plášť s nezvyčajným golierom

Pletené dlhé plášte s legračními aplikáciami

Pletené čiapky Cardigan

Elegantný textúrovaný plášť

Luxusné plášte v klasickom štýle

Zaujímavý plášť s neobvyklým dekorom na tkanine

Samozrejme, že kockovaný vzor nemohol pomôcť, ale zaujal svoje miesto ako módny potlač na pončo. Pri pohľade na teplý výrobok v podobnom dizajne ste už psychicky ponorený do domáceho pohodlia a tepla.

Expresívne výtlačky

Variáciou témy "pončo" môžu byť aj nezvyčajné svetre, džínové vesty a iné voľné oblečenie. Takéto veci vždy vyzerajú veľmi štýlovo, jasne a zároveň v pohode. V sezóne roku 2017 si slávni dizajnéri nenechali ujsť chvíľku experimentovať s týmito vecami. Kreatívna predstavivosť sa odohrala vážne! Živé príklady, ktoré môžete vidieť na fotografii.

Pri výbere vrchného oblečenia v predvečer chladného počasia nenechajte si ujsť príležitosť zriediť svoj obvyklý obraz s elegantným pončo, čiapkou alebo plášťom. Takáto vec vyzerá skutočne ženská, elegantná a ušľachtilá. Navyše moderné pódiá na móde potvrdili, že je to jasný trend roku 2017.

Pozrite si video: 2016 Fall & 2017 Winter Fashion Trends - Cape Lookbook البونشو لشتاء 2017 روووعة (November 2019).

Loading...