Zver

Ako si vyrobiť hračku pre mačiatko: 50 nápadov

Máte mačku doma? Ak áno, náš článok vám určite pomôže. A v ňom budeme hovoriť, ako zaobchádzať s tvojim nepokojným prick. Je nepravdepodobné, že bude odolávať všetkým druhom veselých svetlých vecí, ktoré nie je ťažké robiť s vašimi vlastnými rukami. Začnime!

Pletené gule z priadze

Ak máte okolo seba starú guľu priadze, prezentujte ju mačiatke. Určite v priebehu hry bude zaujímavé sledovať, ako sa lopta zmení na nekonečne dlhý reťazec. Pravda po takejto zábave bude musieť znovu natiahnuť loptičku.

"Piercing look"

Všetky farby dúhy

Hravé zakrivenie

Záchodové WC sa taktiež hodia.

Všetko vám môže rozmaznávať mačiatko. Dokonca aj role toaletného papiera! Ozdobte ju zábavnými trikami a zábava je pripravená!

Nechajte Fluffy roll auta.

Dokonca aj hračka zázvor kočka pobaviť vášho domáceho maznáčika

Nádherné žaby na retiazke

Hracie paličky

Čokoľvek, čo môžete pripevniť k laná - šité kruhy, srdce, pompončik, perie. Oni pekne utišujú mačiatko.

Mouse Hunt

Prekvapte mačku, ktorá je lesklá a má jasný dlhý chvost.

Konštrukcia tejto myši je jednoduchá! Naplňte vrecko v tvare kužeľa s mäkkou výplňou, šiť si uši, chvost a zviera pre neho úplne k dispozícii.

Chutná klobása

Lieky sa nestávajú veľa. Yum yum

Roztomilé chobotnice

Zo starých rukavíc sa ukáže hotová hračka pre mačku! Zostáva, aby sa chobotnice naplnila vatou alebo iným mäkkým materiálom, rovnako ako šišia oči a ústa.

Zábavné perie

V najmenšom zápachu vánku premiešajte vzduch, ktorý upúta pozornosť vášho mačiatka.

"Kto je tam?" Hráme sa v prameňoch

Pri takejto hre sa vaša mačka určite nebude nudiť. Radujte ho so zábavou. Bude to stačiť, aby ste znížili čísla v krabici a vložili do všetkého, čo by mohlo byť zaujímavé pre zvedavého maznáčika. Guľôčky, korálky, hobky, cievky nití - skvelá možnosť.

Cat puzzle

Nerozumná myš na palicu. Pokús sa chytiť?

Zlý vinný korok

Viazajte farebný korkový obal s bočnými povrazmi, na ktoré by bolo pekné pripevňovať lesklé korálky. Takže mačka bude oveľa zaujímavejšia!

Mäkký navijak s krytom z fleece

Zábavná veľryba

Vytvoriť načechraný pompon

Majster plienky smajlík

Je čas ísť!

Môžete sa vrátiť späť!

Domáce mačky často vyžadujú pozornosť od majiteľa - mŕtvica, poškriabanie za ucho, pohladenie. A niektoré vyžadujú častejšie, než by sme chceli. A v tomto prípade existuje dobrá alternatíva - mäkké chmýřovité oblúky, ktoré nikdy zveria pozornosť domácemu miláčikovi.

Zaveste hračky na regáloch

Veľmi vhodná možnosť pre domácnosť, kde majitelia starostlivo udržiavajú poriadok. Teraz má mačacie cetky svoje čestné miesto: ako živé chrastítko, hravo visia na malom stojane a zabávajú nepokojné zviera.

Kozmetické šaty s hračkami

Nechajte návnadu

Hromadné ryby - nenechajte si ujsť!

Perie miesto chvosta

A niekto už sa vyrovnal!

Ozdobte ryby jasnými šupinami

A zlato nezabudni sladit!

Príslušenstvo pre mačky

Pohyblivá bodkovaná mačka

Táto animovaná bábková postavička sa stane skutočným priateľom vášho domáceho maznáčika.

Mačka je rovnaký plnoprávny člen rodiny! A mala by sa venovať pozornosť. Koniec koncov, každý môže vyrábať hazardnú hračku na fúzy, hlavnou vecou je aplikovať viac predstavivosti a lásky. Nech sa vždy cíti vítaný, milovaný a nepostrádateľný vo vašom dome!

Loading...